כולנו רוצות גבות מרשימות, אך לא כולנו מצליחות להשיג את מראה הגבות המושלם. בכדי להשיג גבות מרשימות אנו חייבות לדעת כיצד לבצע בצורה נכונה מריטת גבות, מטלה לא קלה בכלל, ולא במקרה כל קוסמטיקאית שרוצה לדעת כיצד לעצב גבות נכון עוברת לימודי עיצוב גבות בצפון.

על מנת להשיג עיצוב גבות מרשים, אנו צריכות לעבוד נכון כאשר אנו מורטות את הגבות. אנו צריכות להשיג את עיקור קשת הגבה המתאים ביותר לצורת הפנים שלנו, אנו צריכות לבצע מריטת גבות מבלי ליצור אדמומיות בעור ולדעת לעצב את הגבה מבלי להפוך את זה לתהליך מייגע ומכאיב. לא משנה מה סגנון הגבות שלך, בין אם יש לך גבות עבות או גבות מפוזרות, יש כמה טריקים שיכולים לעזור לך לבצע מריטת גבות בצורה נכונה יותר.

  1. חשוב לבחור בפינצטה איכותית – אם את רוצה לעבוד טוב יותר חשוב שתשתמשי בכלים הטובים ביותר, ולכן חשוב שתשקיעי בפינצטה איכותית. חשוב לבחור בפינצטה עם ראש איכותי חד ומלוכסן. כאשר הראש חד ומלוכסן הוא תופס טוב יותר את השערה בקצה ומאפשר מריטה מוצלחת בתנועה אחת. ככל שפינצטה איכותית יותר כך המריטה של שערות הגבה תהיה מהירה, ללא כאב וממוקדת יותר. בכל קורס לימודי עיצוב גבות בצפון הסטודנטיות עובדות עם פינצטה איכותית, ולכן גם את צריכה לעבוד עם אחת.
  2. עצבי את הגבות אחרי מקלחת חמה – אם את רוצה שהמריטה תהיה מהירה ופחות כואבת, תזמני את עיצוב הגבות אחרי מקלחת חמה. מים חמים פותחים את בסיס השערה ומרככים את השערות בגבה, כך שכאשר את מורטת את שערות הגבה זה יהיה מהיר וללא כאב. הפעולה של מקלחת חמה לפני עיצוב גבות מאוד ודמה לפעולה של טבילת הציפורניים לפני שמתחילים ליצור בניית ציפורניים עדינה.
  3. אפשר למרוח ג'ל מאלחש – אם גם אחרי מקלחת חמה העור שלך רגיש ואת סובלת ממריטת השערות בגבה, פתרון מצוין הוא למרוח ג'ל מאלחש על האזור לפני שמתחילים לעצב את הגבה. הג'ל משתק במקצת את העור ומאפשר לך למרוט את הגבות בלי לסבול יותר מדי. ניתן למצוא ג'לים מאלחשים במיוחד למריטת גבות כמו הג'לים של קוסמטיקאיות בוגרות לימוד עיצוב גבות בצפון או לחילופין לרכוש ג'ל מאלחש לחניכיים של תינוקות (הג'ל הזה משמש לסייע לתינוקות שגדלות להם שיניים ויכול להתאים גם לעור באזור הגבה).
  4. חשוב להשתמש במראה מגדלת – כאשר את מבצעת מריטת גבות, חשוב מאוד שתעבדי מדויק ככל הניתן. דרך מצוינת לעשות זאת, אחרי שקנית פינצטה איכותית, היא להשתמש במראה מגדלת. מראה מגדלת מאפשרת לך לראות ממוקד יותר את אזור המריטה, כך שתוכלי לתפוס בצורה טובה יותר כל שערה ולהתעמק בצורה מדויקת ככל הניתן על קשת הגבה בזמן העיצוב.
  5. תכירי את גבולות הגבה שלך – כל אישה שמעצבת גבות חייבת לדעת את גבולות צורת הגבה שלה. הגבולות הן בעצם צדדי הגבה (החיצוני והפנימי) וגבול הקשת העליונה. כאשר את מודעת לגבולות צורת הגבה שלך, את יכולה להתעמק באזורי הגבה הנדרשים בצורה טובה יותר. כמובן שחשוב להקפיד לא להקשית את הגבות גבוה מדי או להרחיב את מרחק ההפרדה בין הגבות בחלק הפנימי של כל גבה. יש גם נשים שמעדיפות לפני מריטת גבות לסמן את צורת הגבה בעיפרון גבה ורק אז להתחיל למרוט את כל השערות שנמצאות מחוץ לגבולות צורת הגבות.
  6. אפשר לטפל באדמומיות עור הגבה – אם את סובלת מהרבה אדמומיות באזור הגבה או שאת מעצבת גבות לפני אירוע ואת רוצה להוריד את האדמומיות, יש משחות עור שיכולות להרגיע את האדמומיות בעור במהירות.
  7. חשוב לא להגזים עם עיצוב הגבות – כל קוסמטיקאית שעברה הכשרה מלאה של לימודי עיצוב גבות בצפון לומדת בשיעור הראשון שחשוב לא להגזים עם עיצוב הגבות יותר מדי, כלומר, יש לקחת חלון זמן של לפחות 3 שבועות מנוחה לעור בין כל מריטת גבות מלאה.