עיצוב גבות על ידי בעלת מקצוע שהשלימה קורס עיצוב גבות הוא הדבר המרכזי להשגת גבות יפות ומסודרות, אבל, מאוד חשוב גם לדאוג לכך שהגבות יהיו מטופחות, לפני ואחרי מריטת גבות. כמו שאתן דואגות לטפח את השיער שלכם, גם את הגבות צריך לטפח. גבות הן חלק חשוב ממראה הפנים וגבות מטופחות יכולות לשפר באופן דרמטי את המראה שלכן ולשפר את היופי הטבעי, אם הן מטופחות כראוי. אז אם אתן רוצות להתהדר בגבות מדהימות, יש להקפיד לעקוב אחרי מספר טיפים לטיפוח גבות:

  1. בצעו עיצוב גבות אצל מעצבת גבות מקצועית – עיצוב גבות זה דבר מורכב ומצריך ידע מקצועי. אם אתן רוצות גבות מושלמות ומטופחות, חובה ללכת לבעלת מקצוע. כאשר אתן מבצעות עיצוב גבות אצל בעלת מקצוע שהשלימה לימודי עיצוב גבות בצפון, אתן דואגות לכך שהגבות שלכן מקבלות טיפוח מקצועי. הרבה נשים מנסות לעשות עיצוב גבות לבד בבית וזה לרוב לא משיג תוצאות טובות, אל תתפשרו על עצמכן, בצעו עיצוב גבות אצל בוגרת קורס עיצוב גבות כל 4-6 שבועות.
  2. אל תפחדו להשתמש בשעווה – אם תשאלו כל בוגרת קורס עיצוב גבות היא תגיד לכן שללא ספק שעווה היא הדרך הטובה לעיצוב גבות. אתן יכולות למרוט גבות לתחזוקה כל עוד אתן לא משבשות את צורת הקשת ומקפידות למשוך את שערות הגבה לכיוון שהם גדלים, אבל, בכדי להשיג גבות מטופחות ומסודרות להפליא חייבים להשתמש בשעווה. רוב הסלונים משתמשים בשעווה למריטת גבות, וגם אתן צריכות להשתמש בזה.
  3. השקיעו בפינצטה טובה – אז אמרנו שחייבים להשתמש בשעווה בכדי להשיג עיצוב גבות מקצועי, אך גם ציינו שצריך מדי פעם למרוט גבות לטובת תחזוקה, וזה אנו עושים בעזרת פינצטה טובה. פינצטה היא דבר מאוד שימושי אם את צריכה לצאת למסיבה או פגישה חשובה במשרד ואין לך מספיק זמן לבקר אצל בוגרת לימודי עיצוב גבות בצפון. צריך להיות זהירות כאשר מורטים גבות כי אפשר להיפצע, לכן שימוש בפינצטה טובה רק יעשה טוב.
  4. דאגו שהגבות יהיו מלאות – הגבות חייבות להיות בעלות מראה עבה בכדי שהם יראו מטופחות. ללכת על מראה גבות דק מדי יכול להעניק לפנים שלך מראה לא טבעי. הדרך לעשות זאת היא על ידי שימוש בעיפרון גבות טוב. צריך להשתמש בעיפרון בלונדיני למילוי גבות בעלות גווני עור בינוני, ועיפרון כהה יותר לעור כהה.
  5. הישארו בצורה הטבעית של הגבות – הרבה חושבות שסגנון גבות שונה מהסגנון הטבעי של הגבות שלהן יהיה יותר טוב עליהם, אך זה לא בהכרח נכון. מה שמתאים לפנים של מישהי אחת לא בהכרח מתאים למישהי אחרת. כעיקרון, תמיד עדיף לשמור אמונים לצורה הטבעית של הגבות שלך. כלומר, לבצע עיצוב גבות בהתאם לצורה שבא בטבעיות לגבות שלך. כל בוגרת קורס איפור גבות תמיד ממליצה ללקוחות שלה להישאר טבעי ככל האפשר. בנוסף, גבות שמעוצבות בצורה טבעית תמיד יותר קלות לתחזוקה ביום יום. כאשר אתן מתעוררות בבוקר יש סיכוי טוב יותר שהגבות שלכם יהיו פחות מפוזרות אם הן מעוצבות בצורה הטבעית שלכן.
  6. לסרק כל בוקר את הגבות – חשוב שכאשר אתן מתעוררות בבוקר, לא להשאיר את הגבות מפוזרות. צריך לקחת מסרק רך דק לגבות ולהבריש את הגבות למקום. גבות מסודרות שעומדות בצורה הנכונה יישארו הרבה יותר מטופחות לאורך היום. ניתן גם להשתמש בספריי גבות בכדי להשאיר אותן במקום.
  7. הקפידו על ריווח בין הגבות – צריך כל בוקר לוודא שהרווח בין הגבות נשמר. לפעמים יש לנו שיערות טועות שגדלות בין הרווחים של הגבות. זה מעניק מראה מאוד לא מטופח לגבות וחבל. תמיד לעשות בדיקה ולראות האם צריך לעשות מריטת גבות בכדי לשמור על גבות מטופחות.