איפור הוא תחום הטיפוח והיופי הרחב ביותר. טכניקות איפור רבות נלמדות במהלך קורס איפור בצפון, כאשר לכל טכניקה יש את הכללים החשובים שלה. נשים שרוצות להשיג את מראה האיפור המושלם חייבות להכיר מספר כללי בסיס חשובים של איפור לנשים. המשיכי לקרוא בכדי לדעת האם את מתאפרת על פי הכללים הנכונים.

האם את מאוכזבת ממראה האיפור שלך? אינך מטופלת על בסיס קבוע אצל קוסמטיקאית שסיימה קורס איפור בצפון אבל את רוצה מראה איפור מקצועי יותר? הגעת למקום הנכון. אנו רוצים לשתף אותך במספר כללי איפור לנשים שמלמדים במהלך קורסי איפור שונים בצפון.

אין זה משנה אם הידע שלך באיפור מקצועי הוא לא גדול, כל עוד תתאפרי על פי כללי הבסיס הללו את תצליחי להשיג מראה איפור מקצועי יותר שיעניק לך את המקסימום ממוצרי האיפור שאת קונה.

1. עור פנים נקי הוא הקנבס הכי טוב

הכלל הראשון שמלמדים סטודנטיות בקורס איפור בצפון הוא, שאיפור מיישמים אך ורק על עור נקי ובריא. עור הפנים שלך הוא למעשה הקנבס שעליו את מיישמת את האיפור. אם הקנבס עצמו אינו במצב בריא, מראה האיפור אף פעם לא יהיה מושלם.

טפחי את העור שלך על בסיס קבוע, דאגי לנקות כהלכה את האיפור בסוף היום, השתמשי בקרם לחות לעור לפני השינה ונסי להימנע ממוצרי איפור שהעור שלך רגיש אליהם.

את מוזמנת גם לקבל טיפים נוספים על טיפול בעור בעייתי.

2. איפור בסיס חייב להתאים לגוון העור שלך

כלל מאוד חשוב להשגת מראה איפור מקצועי הוא, שחובה להתאים את צבע איפור הבסיס לגוון העור. עור הפנים חייב להתאים לגוון העור בכדי שלא תיווצר ניגודיות גדולה מדי בין הפנים לגוף.

3. יש לגלות את "נקודות החולשה" שלך

כל אישה סובלת מלפחות נקודת חולשה אחת בפנים. נקודות חולשה בפנים יכולות להיות שקיות שחורות מתחת לעיניים, אזור בפנים שנוטה ליובש, קו הפרדה חלש של השפתיים ועוד. עלייך לגלות את נקודות החולשה שלך ולהבין כיצד את יכולה לטפל בהם. לדוגמה, שימוש בקונסילר בגוון בהיר במקצת יותר מגוון עור הפנים יכול להחביא את השקיות השחורות מתחת לעיניים.

רוצה לגלות עוד טכניקות לטיפול בנקודות החולשה? הירשמי עוד היום לקורס איפור בצפון של בית הספר למקצועות היופי של איציק צורי.

4. בוחרים את המוצרים וכלי האיפור הנכונים

כלל זה די הגיוני ומסביר את עצמו אבל זה מאוד חשוב לציין אותו מכיוון שנשים רבות לא מפנימות עד כמה מוצר איפור טוב וכלי איפור טוב יכולים לעשות את ההבדל במראה האיפור שלהן. את צריכה לעשות את הסקר שוק שלך ולגלות אילו מוצרי איפור הכי איכותיים והכי מתאימים לך. בנוסף לכך, את צריכה לקנות כלי איפור, כגון מברשות, באיכות טובה שיאפשרו לך להשיג את מראה האיפור המושלם.

5. הכירי את מברשות האיפור שלך.

לרכוש את מברשות האיפור האיכותיות ביותר זה לא מספיק על מנת ליצור את מראה האיפור המושלם. מעבר לכך, חשוב שתכירי את כל מברשות האיפור שלך. מהם היתרונות והחסרונות של כל אחד? איזו מברשת מתאימה לכל טכניקות איפור? וכו'. מידע נוסף על שימוש במברשות איפור ניתן לקבל בכל קורס איפור מקצועי בצפון.

6. עובדים על פי הסדר הנכון – עיניים, גבות, בסיס, קונסילר ושפתון

רוב הנשים חושבות שהדרך הנכונה להשיג את מראה האיפור המושלם היא להתחיל עם יישום איפור הבסיס, אז הקונסילר ואז ממשיכים לשאר החלקים בפנים כמו העיניים והשפתיים. אך בקורס איפור מקצועי בצפון מלמדים את המתלמדות שדווקא מומלץ להתחיל עם העיניים והגבות, אחר כך מיישמים את איפור הבסיס והקונסילר בכדי לצמצם כמה שיותר את הפגמים הקטנים, ואז מסיימים את מראה האיפור עם השפתון המושלם.