אנו לפני אירוע חשוב, כמו חתונה או מפגש עם החברות, ואנו לא תמיד נרצה לבצע תסרוקת מסובכת אצל מעצבת שיער שהשלימה קורס תסרוקות בצפון. אנו יודעות שיש הרבה יופי בפשטות, ולכן לפעמים הכי נוח לנו לבחור מבין שלל אפשרויות של תסרוקות פשוטות שנראות נפלא ומתאימות לכל אירוע.

הדבר היחידי שנשאר לנו לעשות זה לבחור תסרוקת פשוטה שתחמיא לנו ותהיה מותאמת לאירוע שאנו רוצים. כמובן שלכל אירוע ולכל סוג שיער יש מספר תסרוקות פשוטות שיכולות להתאים, ואז זה נופל על טעם אישי ואינטואיציה. כמובן שתמיד מומלץ לבצע עיצוב שיער, פשוט ככל שיהיה, אצל מומחה שיער בעל הכשרה של קורס תסרוקות ערב. להלן 5 תסרוקות פשוטות שמתאימות לאירוע:

  1. תסרוקת קלה חצי למעלה חצי למטה

תסרוקת פשוטה חצי חצי היא תסרוקת מאוד שכיחה כי על מנת לבצע אותה זה לא משנה אם השיער שלך הוא מתולתל, גלי או ישר היא עובדת. כל מרקם שיער נראה נהדר עם סגנון תסרוקת פשוטה זו. כל מה שתסרוקת חצי חצי דורשת ממך היא לקחת את החזית של השיער או חלקי הצד העליונים של השיער שלך ולהצמיד אותם אחורה. זוהי תסרוקת אסופה מאוד פשוטה שמעניקה מראה רענן, מתאים במיוחד לאירוע קיץ בצהריים. בנוסף אפשר להפוך את התסרוקת הזאת לטיפה יותר מורכבת עם איזה סיכת שיער מעניינת שתחזיק את האסופה. עצה נהדרת של קורס תסרוקות בצפון לגבי תסרוקת חצי חצי היא לבצע גוונים בשיער שיעניקו דגש נוסף על חלוקת השיער.

  1. תסרוקת צמה קלועה מהצד

תסרוקות פשוטות של צמה תמיד נראות נפלא במבט ראשון. תסרוקת פשוטה זו מאוד מתאימה לאירועים קצת יותר יוקרתיים ומאוד מתאימה למקרה והשעיר שלך לא הכי חלק כמו שהיית רוצה שהוא יהיה. בכדי לבצע תסרוקת זו כל מה שעלייך לעשות זה לקחת את כל השיער שלך, לזרוק אותו על צד כתף אחת ולאחר מכן לקלוע את השיער לאורך כצמה קלועה. ביצוע התסרוקת הזאת לא צריך לקחת יותר מעשר דקות, תלוי בכישורי הקליעה שלך כמובן. עצה מצוינת בנוגע לקליעת שיער של קורס תסרוקות בצפון הוא ללמוד מספר טכניקות קליעה ולהשתמש כל פעם בטכניקה אחרת למראה שונה של אותה תסרוקת פשוטה.

  1. תסרוקת הסגנון הטבעי של מרקם השיער

דרך פשוטה ומצוינת להבטיח תסרוקת מהירה ככל האפשר הוא על ידי עבודה עם מרקם השיער הטבעי שלך. בין אם זה גלי, מתולתל או ישר, את יכולה להפיק את מרבית מראה התסרוקת שלך. תסרוקת פשוטה כזאת אומרת שאת צריכה לשחק על היתרונות של השיער שלך. למשל, אם יש לך שיער חלק, השתמשי כמה דקות במחליק שיער לחזק את ההחלקה, אם השיער שלך גלי השתמשי במגלגל שיער בכדי להדגיש את הגלים וכו'.

  1. תסרוקות קוקו גדול

למי שמעדיפה תסרוקות פשוטות שמפנות את השיער שלה מהפנים, תסרוקות קוקו הן התסרוקות הכי פשוטות לסגנון שכזה. קוקו אפשר לעשות במגוון דרכים במהירות ובקלות, הרי כל מה שאנו עושים זה לאסוף את השיער אחורה בצורה מקצועית ונפלאה. קוקו מתאים לכל אירוע ומצריך מאמץ קטן מאוד בכדי לגרום לתסרוקת להיראות נפלא. בביצוע תסרוקות קוקו חשוב מאוד לבחור גומייה מתאימה ואיכותית שתחזיק את השיער כמו שצריך. תסרוקות קוקו הולכות נפלא עם איפור קיץ.

  1. תסרוקת סיכה

דרך מצוינת להשיג תסרוקת פשוטה שנראית הרבה יותר מורכבת ממה שהיא זה כאשר אנו מיישמים אסופת שיער אחורית עם סיכה מיוחדת. ישנן שלל סיכות שיער מיוחדות שמאפשרות לך להחזיק את השעיר שלך באסופה בצורות רבות (לחמנייה, סיבוב ועוד) בהתאם לצורת הסיכה מבצעים את האסופה האחורית בכמה דקות מהירות.