כל אישה רוצה שיהיו לה ציפורניים מטופחות, אך זה מובן שלא כולנו יכולות להרשות לעצמנו ללכת כל שבוע לקוסמטיקאית מקצועית שהשלימה לימודי מניקור פדיקור בצפון בכדי להשיג מראה מניקור מקצועי. החדשות הטובות הן, שאנו לא חייבות. אפשר לבצע מניקור בבית באיכות גבוהה במיוחד אם אנו עובדות נכונה.

אם גם את חושבת שאת כבר משלמת מספיק לקוסמטיקאית עבור בניית ציפורניים מקצועית או עיצוב גבות מקצועי, את בהחלט יכולה לחסוך במניקור על ידי ביצוע המניקור בעצמך. אז בפעם הבאה שאת מתיישבת בבית לטפח את הציפורניים בידיים, השתמשי בטיפים הבאים להשגת מראה מניקור מקצועי יותר:

  1. השתמשי במסיר לק איכותי – החלטת שאת רוצה לבצע מניקור בבית, אז הדבר הראשון שאת צריכה לעשות הוא לדאוג שהציפורנים שלך נקיות וללא שאריות לק. זה הזמן להשתמש במסיר הלק שלך ולנקות טוב טוב את הציפורניים בידיים לפני שאת מתחילה לקצץ אותם. הסרה מלאה של שאריות לק היא כל כך חשובה מהבחינה המקצועית של המניקור, ולכן, חשוב מאוד להשתמש במסיר לק איכותי שעושה את העבודה מושלם.
  2. יש לרכך את הציפורניים לפני המניקור – במניקור יש לקצץ את הציפורניים, וחשוב לעשות זאת על ציפורניים רכות. גזירה של ציפורניים יבשות יכולה לגרום לגזירה מאוד גסה ולא אחידה. שהציפורניים רכות הרבה יותר קל לך לקצץ אותם במהירות ובחתך נקי ללא כאב. עם זאת, חשוב לא לעשות את הטעות הנפוצה ולהניח את הציפורניים זמן רב בקערה של מים. נכון שמים חמים מרככים את הציפורניים כך שיהיה יותר קל לגזור אותן, אך הם גם מרחיבים את גודל הציפורן ואז החתך יהיה פחות נקי וחלק. במקום לטבול את הציפורניים זמן רב במים, אפשר לקחת ספוג ולעבור כמה פעמים על הציפורן עד שהיא מרוככת מספיק בכדי לקצץ אותה בקלות.
  3. דאגי שהציפורניים שלך יהיו קצרות – אחד השלבים העיקריים בביצוע מניקור הוא קיצוץ הציפורניים. טעות שהרבה נשים בלי הכשרה של לימודי מניקור פדיקור בצפון עושות הוא לנסות לשמור על האורך של הציפורנים בידיים. בשונה למשל מהמראה של ריסים ארוכים, ציפורנים קצרות תמיד מייצרות מראה מניקור מקצועי יותר וכבר שנים שלא מלמדים בקורסים של מניקור פדיקור לשמור על ציפורניים ארוכות. עוד בזאת, ציפורנים ארוכות הרבה יותר קשה לשמור נקיות ומטופחות לאורך זמן, כי יותר קל ללכלוך להיתפס מתחת לציפורניים ארוכות, וככל שציפורן ארוכה יותר כך היא יותר נוטה להישבר.
  4. שקלי טוב את גוון המניקור שלך – מאוד חשוב לבחור בגוון לק מניקור שמשלים את צבע העור הטבעי שלך, וזאת משימה לא קלה בכלל. את בטח כמו הרבה נשים לא נותנת חשיבות יותר מדי לגוון לק המניקור שלך, אבל את צריכה. התאמה מושלמת של גוון הציפורניים לאחר מניקור עם גוון העור הטבעי יעניק לך מראה מניקור מקצועי ומרשים יותר. רוב הסיכויים שייקח לך מספר ניסיונות עד שתמצאי את גוון לק המניקור המתאים ביותר לעור שלך, אבל ברגע שתמצאי את מסודרת לכל החיים. בשלב זה אפשר להתייעץ עם קוסמטיקאית שהשלימה לימודי מניקור פדיקור בצפון לגבי גוון הלק המתאים ביותר.
  5. השתמשי בלק שהוא גם ג'ל מניקור – הרבה נשים מבזבזות הרבה זמן על יישום ג'ל מניקור, שעוזר להגן על הציפורן, ואז עוד זמן רב על יישום לק למראה מושקע יותר. העבודה הרבה הזאת גורמת להרבה נשים לנסות ולזרז את היישום של ג'ל המניקור והלק, וזה גורר יישום לא מחמיא. במקום לבזבז את כל הזמן על היישום של שני המוצרים הללו ולהגדיל את הסיכויים ליישם לא נכונה את אחד מהם, אפשר לרכוש מוצרי טיפוח למניקור שהם הכלאה של ג'ל מניקור ולק. זה גם יקצר לך את הזמן על יישום המניקור, גם יקטין את הסיכוי ליישם לא טוב את הלק וגם יעניק לך את מראה המניקור המקצועי שאת רוצה להשיג.