כולנו יודעות שמראה הגבות שלנו הוא הכרחי להשגת מראה פנים מושלם. אם תשאלו את כל המומחים לטיפוח ויופי הם ישר יצביעו על אזור הגבות כחלק חשוב במראה הכללי, גם מומחים שלא מעבירים לימודי עיצוב גבות בצפון. לכן, קבלת טיפים לעיצוב גבות הם כל כך נהדרים בשביל כל אלו שמתקשות עם עיצוב הגבות שלהן.

כולנו צריכות קצת עזרה עם עיצוב הגבות שלנו, כי האמת היא, שרק אחוז אחד מהנשים בעולם התברכו גנטית בגבות שתגדלנה את עצמן בצורה מושלמת ולא ידרשו עבודה עם פינצטה, חוט או מנה של שעווה. אז אם לרוב הנשים גבות מושלמות הן תוצאה של עבודה קשה, כולנו נשמח לקבל כמה טיפים לעיצוב גבות ממקצועני קורס עיצוב גבות.

  1. היעזרי במקצוענים – נתחיל מכך שבגלל שמראה הגבות כל כך קריטי להשגת מראה פנים מושלם, עדיף לא להשאיר את העיצוב של הגבות לידיים לא מקצועיות. זאת אומרת שמומלץ לא לנסות לעצב את הגבות לבד או אצל קוסמטיקאית שלא השלימה לימודי עיצוב גבות בצפון. עיצוב גבות הוא עניין מאוד עדין שבמקרים רבים טעויות לא יכולות להיות מתוקנות בכזאת קלות. אם את הולכת למעצבת ציפורניים באקריל שעושה לך עבודה לא מקצועית, זה לא נורא כל כך כי אפשר תמיד להרוס את הבניה ולהתחיל מחדש, אך כשזה מגיע לעיצוב גבות הרבה פעמים מריטה לא נכונה תהיה קשה מאוד לתיקון.
  2. נסי להיות כמה שיותר ספציפית בסגנון עיצוב הגבות – הרבה נשים שמתייעצות עם קוסמטיקאית בעלת הכשרה של קורס עיצוב גבות או מעצבת גבות מדופלמת יתארו את הגבות שהם רוצות בפשטות מאוד קיצונית, או שהן רוצות גבות צרות או שהן רוצות גבות מלאות. את צריכה להבין שישנם הרבה סגנונות של עיצוב גבות שמישהי מקצוענית יכולה לבצע. הדבר המומלץ לעשות הוא קצת שיעורי בית, לעבור באינטרנט על תמונות של מגוון סגנונות של עיצוב גבות ולבחור 3-4 דוגמאות שאת חושבת שיחמיאו לך ולהתייעץ איתם עם מעצבת הגבות.
  3. אל תשמשי בשעווה אם העור שלך רגיש – שעווה היא חומר מצוין לעיצוב גבות והיא יכולה לסייע להשיג תוצאות מדהימות. אז למה אחד מהטיפים לעיצוב גבות הוא לא להשתמש בשעווה? ובכן, רוב המרצים בקורסים ולימודי עיצוב גבות מלמדים להשתמש בשילוב של שעווה עם מריטת גבות, אבל, המהלך הזה של יישום שעווה חמה על העור באזור הגבות ומשיכת השערות יכול להיות בעייתי לנשים עם עור רגיש או עור דק, כי אז השימוש בשעווה יוביל לאדמומיות בעור שלא מחמיאה בכלל. אז אם יש לך עור רגיש או שניסית לבצע עיצוב גבות עם שעווה וסבלת מתופעות לוואי, מומלץ להימנע משימוש בשעווה.
  4. אל תסתמכי רק על עיצוב גבות עם חוט – הרבה נשים, ובמיוחד נשים שמבצעות עיצוב גבות לבדן, משתמשות אך ורק עם חוט לעיצוב הגבות. חשוב להבין שעל מנת להשיג מראה מושלם של עיצוב גבות חייבים להשתמש גם בפינצטה למריטה של הגבות, למראה מדויק של צורת הגבה. אנא אל תתעצלי ותסמכי רק על עיצוב עם חוט, קחי את הצעד הבא ובצעי גם מריטה מדויקת יותר עם פינצטה.
  5. הקפידי על תחזוקה – האם את יודעת שהגבות גדלות בשלושה מחזורים שונים? זאת הסיבה שהגבות שלך יכולות להיראות עדיין מדהימות גם 3 שבועות לאחר שתעצבי אותם ואז פתאום תוך כמה ימים הגבות יצמחו מהר ויראו נורא. זאת הסיבה שכל המומחים ממליצים לקבוע פגישות קבועות לצורך התחזוקה של הגבות. הטיפ בעצם אומר שעדיף לך ללכת על בטוח ולקבוע פגישה כל 3 שבועות ליתר ביטחון.