בכל קורס איפור בצפון ניתן ללמוד מגוון של טכניקות ואסכולות איפור. כבר מהשיעור הראשון הסטודנטיות מקבלות הנחלה של כלל הכישורים הנדרשים בכדי להיות מאפרת מקצועית. המיומנויות של הסטודנטיות משתפרות ככל שמתקדמים בשיעורים, כך שעם השלמת קורס איפור הם ישלטו בכל האספקטים של איפור מקצועי, כולל כמה טיפים לאיפור שחשוב שכולנו נכיר:

  1. השקיעו בכלים שאתן עובדות איתם – מאפרות מקצועיות הן כמו כל בעל מקצוע, ולכן הן צריכות את הכלים הכי טובים. אם אתן רוצות להתאפר כמו שצריך, אז מבחינת טיפים לאיפור מתחילים מהבסיס שהוא הכלים שאנו מאפרות איתן. שווה להוציא עוד כמה שקלים על כלים טובים יותר בכדי לקבל תוצאות טובות יותר של איפור. לדוגמא, נניח שאת משתמשת במברשות בינוניות, מוצרים בינוניים ויש לך מיומנות ממוצעת. רק על ידי שיפור האיכות של המברשות שלך ושימוש במוצרי איפור עשירים יותר, היישום של האיפור שלך יהיה טוב יותר באופן מידי, גם ללא שיפור הטכניקה שלך. אז אם אתן רוצות להתאפר כמו מאפרת מקצועית השתמשו בכלים הנכונים.
  2. הכירו את הפגמים שלכם – לכל אחד יש פגמים בעור הפנים, וזה טבעי ומקובל. הדרך להיות חכמה יותר בביצוע האיפור שלך זה בכך שתקשיבי להרבה טיפים לאיפור, ובמיוחד לטיפ שאומר שיש להכיר בפגמים שלך, לאהוב אותם ואז להסתיר אותם. עם האיפור הנכון והצבע הנכון אפשר לכסות פצעי בגרות, אדמומיות סביב האף, גוונים כחלחלים מתחת לעיניים, שינוי צבעים בעור וכל פגם אחר בעור הפנים. ברגע שאנו מבינות את הפגמים שלנו ולומדות להסתיר אותם, אנו נגיע לתמונת איפור שאנו יכולות להיות מרוצות ממנה. לא לדאוג, בתחום האיפור יש מגוון רחב של מוצרי איפור שיכולים להתמודד עם כל פגם עור. מומלץ להתייעץ עם בוגרת קורס איפור לגבי הטכניקות האפשרויות להתמודדות עם הפגמים שלכן.
  3. תקנו את צורת הפנים שלכן – אחד הנושאים שמלמדים בכל קורס איפור בצפון הוא כיצד לתקן את צורת הפנים. הצורה של הפנים יוצרת מראה אחר ולכן זה חשוב. מבחינת טיפים לאיפור ניתן להציג את הטיפ הזה כהמלצה למקום שממנו צריך אולי להתחיל, מכיוון שצורת הפנים קובעת הרבה פעמים את הטכניקות איפור שאנו נשתמש בהן. כל קרוס איפור מקדיש לפחות שיעור שלם בכדי ללמד כיצד לשרטט קווי מתאר כראוי, כך שתוכלי לשנות את צורת הפנים והתכונות שלך. למשל, אם יש לך פנים עגולות ואת רוצה לגרום לפנים להיראות יותר סגלגלות, יש להחיל צל כהה יותר מצבע העור שלך לצד הפנים שלך, באזורי הלחיים והסנטר. אם למשל יש לך מצח בולט, אפשר להנחיל צל מסביב לקצה החיצוני של המצח שלך לאורך קו השיער בכדי למזער את האזור הבולט. אם את חושבת שהאף שלך רחב מדי, צל איפור לצד הגשר של האף החל מהגבות הפנימיות שלך ייצרו אשליה של אף צר יותר. וללחיים נפולים אפשר להחיל צל בדיוק מעל עצם הלחי שלך כל הדרך עד לבסיס הלחי.
  4. הדגישו את העיניים – טיפים לאיפור תמיד בשלב מסוים יתמקדו בעיניים, זה מכיוון שלעיניים יש השפעה רבה על המראה של הפנים. עיניים מאופרות טוב מוסיפות המון למראה. אפשר לגרום לעיניים שלכם להיות מודגשות יותר על ידי שינוי הצורה שלהם, על ידי טכניקות אור וצל שונות. לדוגמה, אם יש לך עיניים צרות, אז כדאי להאריך את רוחב העין שלך בעזרת איילינר שחור למחצית החיצונית של שני העפעפיים, זה ידגיש את עיניים שלך רבות.
  5. עבור את השפתיים – אם טיפים לאיפור מתמקדים בעיניים בשלב מסוים, אותו דבר אפשר להגיד לגבי טיפים לאיפור ושפתיים עבות. שפתיים עבות מוסיפות המון. לא חייב שפתיים עבות ממש אך שפתיים מלאות עושות אותך סקסית יותר.

טיפים לאיפור אלו הן הדרך הטובה ביותר בשבילך לשדרג את מראה האיפור שלך. אלו לא סתם טיפים לאיפור, אלא טיפים לאיפור של קורס איפור בצפון, קורסי האיפור המתקדמים ביותר בארץ. השקעה בכלים, הכרת הפגמים, תיקון צורת הפנים, הדגשת העיניים והשפתיים, הם הבסיס לאיפור נכון ומקצועי.