הדגש הגדול ביותר בתחום עיצוב השיער, וניתן לראות את זה גם בכל קורס תסרוקות בצפון, הוא על עיצוב שיער ארוך. אבל גם לשיער קצר מגיע תשומת לב מכיוון שניתן לעצב מגוון רחב של תסרוקות מהממות, שאפילו יותר מלהיבות מהרבה תסרוקות שיער ארוך.

תסרוקות לשיער קצר מתאימות מאוד לתקופת הקיץ החמה, לנשים מבוגרות שמתקשות לגדל שיער ארוך ולנשים צעירות שרוצות לייצר לעצמן מראה שונה מרוב הנשים.

שיער קצר מתאים לכל אחת

הרבה נשים חושבות ששיער קצר לא מתאים לכל אחת, ורוב הסיכויים שאת בטוחה ששיער קצר לא יהלום אותך. זוהי שגיאה שכיחה בקרב הרבה נשים. שיער קצר יכול להתאים לכל אחת, כל עוד היא מתאימה את סוג התסרוקת לסוג הפנים שלה. ישנם מגוון רחב של תסרוקות לשיער קצר שמהם אפשר לבחור, ובוודאות אם את רוצה ללכת על עיצוב של שיער קצר את יכולה למצוא תסרוקת שתהלום אותך. בעוד שיש נשים שלא יכולות לגדל שיער ארוך, או עקב הגיל או כי השיער חלש מדי, כל אחד יכולה לעצב תסרוקת עם שיער קצר. גם הרבה מפורסמות בשנים האחרונות פוקדות יותר אירועים עם תסרוקות שיער קצר וזה היום הרבה יותר שכיח ופופולארי ללכת עם תסרוקת קצרה.

אנו ממליצים על 4 תסרוקות לשיער קצר שיתאימו לכל אחת

  1. תסרוקת פיקסי – תסרוקת שיער קצר שהפכה לפופולארית במהלך שנות ה-60, וכיום עושה חזרה לאופנה. הפיקסי היא תסרוקת שיער קצר באורך של טיפה אחרי האוזניים, כאשר הפיקסי המודרנית נוטה להיות סוערת עם פוני ארוך, בעצם אנחנו מדברים על מעין צורה של קסדה אך יותר נשית. מרקם השיער הטוב ביותר לתסרוקת פיקסי הוא של נשים עם שיער עבה וגלי באופן טבעי. אם יש לך שיער קצר דק וישר, התסרוקת תראה פחות מחמיאה כי השיער נופל קרוב לאוזניים, ואז לא תקבלי את המראה הסוער בולט של תספורת הפיקסי. מראה הפיקסי הכי מחמיא לנשים עם פרצופים מרובעים וסגלגלים בצורת לב. הוא גם יכול להתאים לנשים עם פנים עגולות, רק צריך לוודא שהפוני ארוך מספיק בכדי ליצור אשליה של אורך.
  2. תסרוקת פיה – תסרוקת לשיער קצר עם מספר שכבות. התסרוקת הפכה לפופולארית בשנות ה-80, בסצנת הרוק של אותן שנים. התספורת הזאת בעצם הנה שיער קצר שהקצוות של השיער מבוצעות בשכבות מדורגות. לרוב יש צורך להשתמש בספריי שיער בכדי להחזיק את הקצוות מופרדות, וזה גם מצוין לנשים שרוצות גוונים בשיער. היופי הגדול בתסרוקת הזאת היא שהתסרוקת הזאת מחמיאה לכל צורות הפנים. תסרוקת פיה מצוינת לנשים עם איפור מעושן, זאת מכיוון שהיא מעניקה מראה בולט שנותן ניגוד נפלא לעיניים מעושנות.
  3. תסרוקת פומפדור – פומפדור הפכה רק במהלך שנת 2015 לטרנד חם מאוד. פומפדור, הידועה גם בתור בלורית. תסרוקת זו היא התסרוקת שאנו רואים אצל הרבה מפורסמות, המפורסמת בניהם היא ריהאנה. התסורקת הזאת היא תסרוקת קצרה שחלק אחד מהשיער מגולח והחלק העליון מנופח במעין צורה של כרבולת תרנגולת. בכל הנוגע לבחירה של תסרוקות לשיער קצר, תסרוקת פומפדור היא ללא ספק הבחירה האמיצה ביותר שיש. חשוב לציין שבגלל שמרכיב צורת הגילוח כל כך קריטי בהשגת מראה מצליח בתסרוקת זו, חשוב ללכת למעצב שיער מוסמך קורס תסרוקות ערב.

4. תסרוקת בוב – בוב היא תסרוקת קלאסית שאף פעם לא יוצאת מהאופנה. בוב היא תסרוקת שאנו מכירים כתסרוקת "קרה", באורך שמגיע עד לכתפיים. זאת התסרוקת הכי ארוכה מבין התסרוקות לשיער קצר, אפשר לקרוא לזה תסרוקת שיער ארוך מאוד קצרה. אבל בוב של עונה זו היא תסרוקת הרבה יותר רכה ומבולגנת, בהתאם לשער הסגנונות שלנת 2015. בוב מצוינת לכל אישה עם קו לסת וצוואר גבוהים, שמחמיאים מאוד לתסרוקת הטיפה ארוכה הזאת. נראה מיטלטל הפרוע אלה כל לסיים בסנטר או ממש מתחתיו. להוסיף בפוני או שוליים קהים למראה ממש עצבני.