בת המצווה היא בקלות נקודת ציון מאוד חשובה בחייה של כל נערה מתבגרת, ולכן, את רוצה שהילדה שלך תראה הכי מושלם שהיא יכולה. זה הזמן שלא חוסכים בהוצאות בכדי לדאוג למראה מושלם של הילדה בחגיגת בת המצווה, החל מקנייה של שמלה מפוארת ועד לעיצוב שיער אצל מומחה קורס תסרוקות בצפון. יש מגוון סגנונות תסרוקות לבת מצווה שיכולות להעניק את הליטוש המושלם למראה בת המצווה של הבת שלך.

בחירה נכונה של תסרוקת בת המצווה צריכה להתחשב במראה הפנים של נערת יום ההולדת, בסוג השמלה שנבחרה, בסוג השיער של נערת בת המצווה ובנושא המסיבה. ניתן לבחור בין שלל תסרוקות לבת מצווה, כאשר לכל סגנון יש יתרונות וחסרונות. להלן כמה תסרוקות מומלצות לחגיגת בת המצווה.

תסרוקת חלקה עם פוני צד

תסרוקת חלקה עם בנייה של פוני אשר מגיע מהצד היא תסרוקת מאוד קלאסית שמחמיאה לכל נערה מתבגרת. התסרוקת גם מאוד מרשימה אם יש לנו איזה סיכת שיער או סרט שיער שאנו רוצות לשלב בתסרוקת. מבחינת תסרוקות לבת מצווה מדובר על הבחירה הפופולארית ביותר, כי היא קלה לביצוע ובו זמנית מעניקה מראה קלאסי. תסרוקת עם פוני מהודק מאפשרת לנוע בחופשיות, וכמובן גם לרקוד כל הלילה, בלי לדאוג שהתסרוקת תתפרק. חשוב כמובן לשים לב שמדובר יותר על תסרוקות לנערות עם שיער בינוני וארוך יותר, כאשר התסרוקת מאוד מתאימה לכל מי שיש לה שיער שרגיל להתנפח ולהתפזר במהלך היום. התסרוקת גם משתלב מאוד יפה עם מראה איפור טבעי יותר.

תסרוקת שיער חלק אסוף לאחור

תסרוקת שמתאימה לכל נערה שיש לה שיער ארוך במיוחד ורוצה להשיג מראה מאוד קלאסי אך לא מבוגר. השיער בתסרוקת זו מוחלק כמה שניתן מהצדדים אחורה עם סיכות שיער, והחלק העליון מוחלק אחורה תוך כדי שהוא מכסה את השיער שנאסף מהצדדים. כך מקבלים מראה אסוף לאחור שממש מציג את כל הפנים, ומנגד נותן מראה שיער מרשים מאחורה. התסרוקת מאוד מתאימה לכל נערה שיש לה מצח קטן או סגנון פנים טיפה מרובע יותר. חשוב לדעת שהתסרוקת הזאת דורשת שימוש בסיכות שיער גדולות והרבה ספריי לשיער בכדי להחזיק את השיער מוחלק מאחורה. אם אינכן מוכנות להשתמש בספריי לשיער, תסרוקת זו לא בשבילכן. למרות זאת בידיו של מומחה קורס תסרוקות בצפון לא צריכה להיות בעיה, אך יש לכן עדיין הרבה תסרוקות לבת מצווה שאתן יכולות לבחור שלא נזקקים לספריי לשיער.

תסרוקת לחמנייה אסופה

תסרוקת שמאפשרת לנו להשיג מראה מאוד מתוחכם ויוקרתי במספר פעולות קטנות. בתסרוקת זו אוספים את השיער לפוני מאוד גבוה, כאשר מפרידים את הפוני לשתי רצועות שיער שוות. בעזרת שתי רצועות השיער הללו מעצב שיער בוגר קורס תסרוקות בצפון יוצר קשר המדמה לחמניית שמניות גדולה, והקשר מהודק עם סיכה לחיזוק. תסרוקת זו מתאימה לנערה שממש רוצה להשיג מראה מרשים ביותר במסיבת בת המצווה שלה, אך בו זמנית חשוב לשים לב שזאת תסרוקת שלא נותנת להשתולל יותר מדי במהלך המסיבה מפחד להתפרקות התסרוקת. התסרוקת מתאימה לכל סגנונות הפנים, ובמיוחד לנערות שיש להן שיער באורך בינוני.

תסרוקת גלים ארוכה

סגנון נצחי ומאוד פופולרי לנערות ונשים צעירות. בשנים האחרונות תסרוקת זו הפכה ללהיט אצל נערות רבות בגלל הרבה מפורסמות שהלכות עם סגנון זה יותר ויותר. תסרוקת המראה הגלי מבוצעת על ידי רולר שמחמם את השיער ויוצר עיקולים לאורך השיער, שמעניקים לו מראה גלי כמובן. גם כאן אפשר להשתמש קצת בספריי לשמירה על מראה גלי, אך זה לא הכרחי. המראה הגלי מחזיק כל הלילה בלי בעיה. תסרוקת זו מאוד מרשימה אך היא גם קשה לביצוע ומומלץ תמיד לבצע זאת אצל מעצבת שיער שעברה הכשרה של קורס תסרוקות בצפון.