אם את שואפת להשיג מראה בניית ציפורניים מושלם, ואינך רוצה להשלים קורס בניית ציפורניים בצפון, חשוב שתכירי כמה טיפים לבניית ציפורניים שיובילו אותך בדרך הנכונה.

כיום, כאשר אנו רוצות להשיג בניית ציפורניים מושלמת, אנו מבקרות את הקוסמטיקאית האישית שלנו. זאת מכיוון שהקוסמטיקאית שלנו עברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים כזה או אחר, והיא בעלת הניסיון בכדי להשיג לנו את סגנון בניית הציפורניים שאנו כל כך רוצות. אך זה ברור שלא תמיד יש לנו את הזמן או הכסף ללכת לקוסמטיקאית מקצועית, ולפעמים אנו מעדיפות לבצע בעצמנו בניית ציפורניים. למרות שהשגת בניית ציפורניים מושלמת היא אתגר לא פשוט למי שלא עברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים מקצועי, זה בהחלט אפשרי עם עובדים נכונה. לכן, אנו רוצים לספר לך על 3 טיפים לבניית ציפורניים מקצועית יותר שאת חייבת להכיר:

1. חשוב לבצע בניית ציפורניים רק על ציפורניים מטופחות ובריאות

על מנת להשיג בניית ציפורניים מושלמת בבית, את גם חייבת להכין את הציפורניים שלך בצורה המושלמת. זה אומר שאת חייבת לנקות אותם ביסודיות מצבע לק או לכלוך, להשרות אותם במים כדי שהם יתרככו וכמובן לקצץ אותם בהתאם לפני יישום הבנייה על הציפורניים. כלומר מומלץ שתבצעי מניקור מקיף בבית לפני שאת מתחילה לעבוד על הבנייה, ואת יכולה לקרוא את המאמר שלנו לגבי 5 טיפים עבור מניקור מקצועי יותר.

חשוב להפנים שבנייה על ציפורן מלוכלכת, לא נקייה ולא אסתטית תקשה עלייך להשיג את הבנייה המושלמת שתחזיק לאורך זמן. נוסף על כך, חשוב שתמשיכי כל הזמן לטפח ולדאוג לציפורניים שלך. ככל שציפורניים חזקות ועמידות יותר, כך מתרבות אפשרויות סגנון בניית הציפורניים שאת יכולה ליישם. למשל אולי אפילו לא חשבת על זה, אך גם תזונה בריאה יותר משפרת בטווח הארוך את הציפורניים. ככל שבסיס הציפורניים טוב יותר, הבנייה של הציפורניים מושלמת יותר.

עוד בזאת, אם במידה והציפורניים שלך לא בריאות (יש זיהום, שבר בציפורן או חולשה בעמידות הציפורן) אז מומלץ לא לבצע בניית ציפורניים עצמאית. במקרה כזה מומלץ כן להשקיע את הזמן בלבקר קוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון ויודעת לבצע בניית ציפורניים עדינה על ציפורניים חלשות.

2. בניית ציפורניים מושלמת מבצעים רק עם כלים מקצועיים

אם את מתכוונת לבצע בניית ציפורניים עצמאית, ואת מעוניינת להשיג למראה מושלם, חשוב שתפנימי שהחיסכון על ביקור חודשי אצל הקוסמטיקאית או המניקוריסטית ידרוש ממך להשקיע בכלים מקצועיים לבניית ציפורניים. את חייבת סט כלים מקצועי לביצוע מניקור לפני יישום הבנייה, ואת צריכה להשקיע בערכת כלים לבניית ציפורניים. ערכת הכלים הזאת תכלול כל דבר החל מכלי עזר לבניית ציפורניים ועד למוצרי קוסמטיקה רלוונטיים (צבעי לק, נצנצים, צבע אקריל ועוד).

שימוש בכלים וחומרים ברמה נמוכה יבטיחו שבניית הציפורניים שלך תהיה בהתאם, וזה לא משנה עד כמה התאמנת על טכניקת בניית הציפורניים שלך. הדבר הראשון שמלמדים סטודנטיות בכל קורס בניית ציפורניים בצפון הוא, שחובה לעבוד רק עם הכלים הטובים ביותר שאפשר. אנו לא מציעים לך לשבור את הבנק ולרכוש כלים יקרים במיוחד לבניית ציפורניים, אך כן מזהירים לא לעבוד עם כלים לא מקצועיים.

3. עשי את הבדיקה שלך

אין ספק שידע זה כוח, וזה לא שונה גם בתחום של טיפוח ובניית ציפורניים. חשוב שתנסי ללמוד ולהבין כמה שאת יכולה על סגנונות בניית הציפורניים שמושכים אותך, על מוצרי הקוסמטיקה שאת בוחרת להשתמש בהם וכמובן על איך הציפורניים שלך מגיבות לכל בנייה וכל מוצר. להשיג את בניית הציפורניים המושלמת זה תהליך של הרבה ניסוי וטעייה, לכן את חייבת להמשיך לבדוק כיצד את יכולה להגיע לרמת מושלמות במראה הציפורניים.