היישום של איפור העיניים הוא הרבה פעמים החלק הכי מורכב ביישום איפור על אזור הפנים. יישום קונסילר כבסיס איפור או יישום שפתון הוא יישום פשוט, אך כאשר מגיעים לאזור העיניים יש כבר צורך לבצע שילוב בין מספר מוצרי איפור כמו מסקרה וצללית עיניים. אז כמובן כאשר מדובר על השגת מראה איפור מקצועי לעיניים יש לקחת את כל היישום שלב אחד קדימה.

כל מי שלא הייתה אף פעם בשיעור קורס איפור מקצועי ורוצה להשיג מראה מקצועי יותר לעיניים יכולה להשתמש בשני האלמנטים הבאים.

רכיב הקונטור

קונטור הוא אלמנט צל מתאר שלמלמדים בכל קורס איפור בצפון והוא משתמש בשילוב של שלושה גוונים. אלמנט איפור מקצועי לעיניים זה הוא לא בהכרח צל מודגש או כהה, אלא דווקא יש בו מקום לגמישות בצללית קווי המתאר. בעצם מה שהופך אותו לאלמנט בסיס באיפור עיניים הוא העובדה שהוא מתאים לכל מצב רוח והוא לא קשה ליישום.

כדי ליישם את האלמנט יש להעביר מברשת עם צללית על פני קו הריסים העליון, מהפינה החיצונית של העין ועד לפינה הפנימית. העברת צל לאורך קו הריסים מסייע ליצור אפקט מעורבב עם אייליינר שמאוד מחמיא ובעל מראה צעיר. לאחר מכן, יש ליישם צבע נוסף לחלק החיצוני של הקימוט בעיניים ולמזג אותו פנימה לתוך אזור הפנים של העיניים, במטרה ליצור הדרגתיות בצבע, כאשר הפינה החיצונית של העין תהיה אפלה יותר. בסוף יש להוסיף עוד צללית שתמזג את כל המראה. שכבות הצל הללו מייצרות מראה איפור מקצועי לעיניים שהולך מצוין עם כל תסרוקת, במיוחד תסרוקות לשיער קצר.

נוסף על כך, חשוב לדעת שבאלמנט עיצוב מקצועי זה יש לקחת בחשבון את ​​בחירת הצללית והאייליינר שאנו נשתמש בו. הטיפ לבחירה נכונה של צללית ואיילינר הוא, שהם יתאימו לצבע העיניים שלך. הסיבה לכך פשוטה, באלמנט איפור מקצועי זה אנו רוצות לבטא את הצבע הטבעי של העיניים. בעצם, אלמנט הקונטור שואף להבליט את העיניים ולייצר לך מראה ש"מוציא את העיניים החוצה".

רכיב העיניים המצועפות

עיניים מצועפות נקראות בסלנג הלא מקצועי "עיני חדר שינה" כי באלמנט האיפור המקצועי הזה מעניקים לעפעפיים מראה כבד ואפל מאוד. כעיקרון ישנם שני סוגים של עיניים מצועפות – עיניים מצועפות שנולדים איתן ועיניים מצועפות שמשיגים דרך אלמנטים של איפור מקצועי לעיניים. אם יש לך עיניים מצועפות טבעיות, מומלץ לא להשתמש באלמנט העיניים המצועפות, מכיוון שהשימוש בצלליות כהות רק יהפכו את העפעפיים שלך לכבדות יותר. אם אין לך עיניים מצועפות טבעיות ואת רוצה להשיג מראה מעושן כזה, אז שימי לב ליישום הבא.

יש למרוח צל גבוה מאוד על עצם הגבה ולאורך הקו העליון של העיניים. כמו כן יש להחיל צל כבד על הפינה הפנימית של קו הריסים התחתון. לאחר מכן עוברים להחיל צל גווני ביניים, מבסיס הפינה שמחוץ לקו הריסים העליון פנימה עד שכל אזור העיניים מכוסה בצבע. חשוב להקפיד למזג את האזורים שבהם גווני ביניים פוגשים את הגוונים הכהים. השילוב בין גוונים כהים ממש לגווני ביניים מייצרים מראה מעושן שמשיג לנו מראה עיניים מצועפות. היישום של אלמנט זה יותר מורכב מאלמנט הקונטור ואם אתם לפני אירוע חשוב עדיף שתשאירו את היישום של האלמנט הזה לקוסמטיקאית שעברה קורס איפור מקצועי.

עוד נציין, שבאלמנט עיניים מצועפות מומלץ לבחור צבע צללית שהוא צבע אשר מחמיא לצבע המקורי של העיניים אך בו זמנית מעניק ניגודיות קלה. אפילו יש מומחים, כמו איציק צורי המלמד קורס איפור בצפון, ממליצים לבחור צבע שהוא ההפך מצבע העיניים הטבעי. לדוגמא, לעיניים כחולות יש לבחור גוון כמו חום, צהוב או זהב. שני צבעים מנוגדים שמיושמים בצורה מקצועית מעצימים אחד את השני ומייצרים אלמנט מאוד בולט לעין.