אחת הסיבות המרכזיות למה מומלץ ללכת למניקוריסטית מקצועית שעברה לימודי מניקור פדיקור בצפון היא שמניקור מקצועי מחזיק זמן רב יותר בהשוואה למניקור שעושים לבד בבית. עם זאת, יש כמה טיפים לגבי מניקור ביתי שאת יכולה להשתמש בהם בכדי לשמור על המניקור לאורך זמן.

מניקור שמבוצע טוב ובצורה מקצועית יכול לגרום לידיים שלך להיראות ממש מדהים, עד לרגע שהמניקור מתחיל להתקלף מהציפורן ואז את צריכה לרוץ הביתה ולסדר אותו. בגלל זה הרבה נשים מעדיפות פשוט ללכת למניקוריסטית מקצועית שלמדה איך לבצע מניקור מקצועי בקורס מניקור פדיקור בצפון ולהיות רגועות שהמניקור שלהם יחזיק להרבה זמן.

אך אם את מאותן נשים שדווקא מעדיפות לבצע מניקור בבית, אז כנראה את קצת מתוסכלת שהמניקור שלך לא מחזיק הרבה זמן כמו אצל המניקוריסטית. אך אל דאגה, יש לנו מספר טיפים מקצועיים למניקור ביתי שיעזרו לך ליישם מניקור בבית שמחזיק הרבה יותר זמן.

  1. ציפורניים ארוכות מן הסתם קשות יותר לשמירה בגלל שככל שהציפורן שלך ארוכה יותר כך גדל הסיכוי שהציפורן תשבר וכל המניקור הביתי ייהרס. אחד הדברים הבסיסיים הראשונים שלומדים סטודנטיות בלימודי מניקור פדיקור בצפון הוא שתמיד מומלץ לקצץ טיפה את הציפורניים לפני המניקור כי מניקור על ציפורניים קצרות מחזיק זמן רב יותר.
  2. נקי את הציפורניים שלך עם מטלית לחה ותייבשי אותן לפני שאת שמה את לק המניקור בכדי להסיר לכלוך, כמו שמנקים את הפנים לפני שמיישמים איפור נגד לחות. אם את תיישמי את הלק על ציפורן מלוכלכת אז גדל הסיכוי שהלק יתחיל להתפורר תוך יום יומיים.
  3. אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על מניקור לאורך זמן הוא היישום של לק המניקור על בסיס הציפורן. חשוב שתדאגי להניח שכבה מספיק עבה של לק ציפורניים על הבסיס של הציפורן כי בדרך כלל זה המקום הראשון שמתחיל להתקלף אחרי כמה ימים.
  4. דרך טובה לשמור על המניקור לאורך זמן הוא ליישם שכבה של לק מניקור בסיס ראשוני על הציפורניים ואז לק רגיל בצבע הרצוי. לק הבסיס יותר עמיד מלק רגיל ולכן הוא יתחיל להתקלף רק אחרי הרבה זמן.
  5. אם את משתמשת כבר בלק בסיס ועדיין המניקור שלך לא מחזיק הרבה זמן אז רוב הסיכויים שזה בגלל שאת לא מחכה מספיק זמן בין יישום שכבת לק הבסיס לשכבה הנוספת. את צריכה לתת מספיק זמן ללק מניקור הבסיס להתייבש לפני שאת שמה לק רגיל.
  6. שאת שמה את לק מניקור הבסיס את צריכה לעבור בצורה יסודית על כל אזור הציפורן עד לקבלת שכבה אחידה וטובה. בנוסף כדאי לך ליישם את לק מניקור הבסיס גם בקצה הפנימי של הציפורן, זה יכול למנוע שבירה בקלות של הציפורן בכך שהוא מחזק את קצה האזור הפנימי של הציפורן.
  7. יש מרצים של לימודי מניקור פדיקור בצפון שמאוד אוהבים את הטריק של יישום שכבת לק על החלק הפנימי של הציפורן עד כדי כך שהם ממליצים ליישם שני שכבות של לק מניקור בסיס על קצה פנים הציפורן רק לייתר ביטחון.
  8. חשוב לקנות לק מניקור איכותי ומומלץ. לק מניקור איכותי אומר שהוא מחזיק לאורך זמן רב יותר לפני שהוא מתחיל להתקלף. עשי בדיקה באינטרנט או התייעצי עם הקוסמטיקאית שלך לגבי הלק הכי טוב למניקור.
  9. אל תשתמשי בלק ישן. לקים ישנים שישבו הרבה זמן בבקבוק ללא שימוש לעיתים קרובות מאבדים חלק מהעמידות שלהם ואז המניקור לא יחזיק להרבה זמן.
  10. נסי להימנע ממגע עם חומרים נוזליים שמכילים כימיקלים חזקים ביום יום, כמו חומרי ניקוי למשל, שיכולים לפגוע במניקור שלך.