במהלך קורס תסרוקות בצפון מלמדים את הסטודנטיות מגוון רחב של תסרוקות מורכבות אשר מותחות את גבולות עיצוב השיער. אבל תסרוקת ערב פשוטה גם יכולה להעניק לך את המראה המושלם מבלי הרבה מאמץ. אז להלן מספר תסרוקות ערב פשוטות שאת יכולה לעשות בקלות בעצמך.

עיצוב שיער הוא חלק בלתי נפרד ממראה ערב מושלם. לא משנה אם הצלחת ליישם בהצלחה איפור ערב עדין או השמלה שאת לובשת מרשימה, אם התסרוקת ערב אינה מחמיאה ללוק הכולל אז את בבעיה. לכן, חשוב לפני אירוע גדול ללכת למעצבת שיער שהשלימה קורס תסרוקות בצפון או לכל הפחות לדעת כיצד לעצב תסרוקת ערב מרשימה.

בכדי לעזור לך אנו רוצים לשתף אותך בכמה תסרוקות ערב פשוטות שאת יכולה לעצב בעצמך בקלות בכמה שלבים פשוטים ולהשיג את התסרוקת המרשימה שתשלים לך את הלוק לכל אירוע ומפגש חשוב.

תסרוקת ערב עם צמה גדולה ונפוחה

במידה ואת אוהבת תסרוקות עם צמה את יכולה לעצב תסרוקת צמה נפוחה שנראית מושלם לנשים עם שיער ארוך. תסרוקת כזאת מושלמת למראה שיער קיצי עם שמלה פרחונית ואוורירית למראה צעיר.

בשלב הראשון את צריכה למשוך את השיער שמעל אזור העליון של האוזניים, כאשר את משאירה את השיער שמתחת לאוזניים למטה. בעזרת גומייה חזקה לשיער את אוספת בצורה הדוקה את החלק העליון של השיער ועוברת עם מברשת על הצמה שנוצרה בכדי לוודא שהשעיר ישמור על קווים חלקים.

בשלב השני אוספים בעזרת גומייה קטנה את חלק השיער התחתון (שלא אספת בשלב הראשון) לצמה נוספת קטנה יותר. עכשיו יש לך צמה עליונה וצמה תחתונה.

בשלב השלישי יש לקחת מסרק חזק ולהעביר אותו בשיער הצמה העליונה בכדי ליצור נפח בשיער שיישב על הצמה הקטנה. כך מקבלים צמה נפוחה וגדולה שיושבת גבוה על השיער והופכת להיות יותר מסתם עוד צמה.

תסרוקת ערב חלקה עם עיצוב שתי וערב

תסרוקות חלקות הן התסרוקות הפופולאריות ביותר, אך גם לתסרוקת חלקה פשוטה מגיע טיפה שדרוג. עיצובי תסרוקות חלקות עם עיצובי שתי וערב מורכבים נלמדות בכל קורס תסרוקות בצפון, אך גם את יכולה לשדרג במקצת את התסרוקת ערב החלקה שלך עם עיצוב שתי וערב קטן.

קחי חתיכת שיער קטנה ליד צד אחד של הרכה שלך וסובבי אותה שניים-שלושה סיבובים. במידה והשיער שלך טיפה יותר דליל את יכולה לקחת חתיכת שיער טיפה גדולה יותר. לאחר מכן יש לרסס עם ספריי שיער מחזק ולהחזיק את חתיכת השיער המסובבת עם יד אחת.

עכשיו כל מה שנשאר לך לעשות הוא לאבטח את חתיכת השערה המסובבת עם סיכה שיער בזווית אלכסונית לשיער החלק שיורד למטה בצורה שתיצור איקס בצד אחד של הראש. כך את מקבלת מראה פשוט של שתי וערב מבלי באמת לעצב את השיער עם עיצובי שתי וערב. מומלץ גם להשתמש בסיכת שיער יפה ומרשימה שתואמת את הבגדים שאת לובשת.

תסרוקת ערב גלים לצדי הפנים

מחפשת תסרוקת ערב שתדגיש את מראה הפנים היפה שלך? את חייבת לנסות תסרוקת גלים לצדי הפנים. עיצוב שיער זה, שמלומד בשיעור בסיס של קורס תסרוקות בצפון, מעניק מראה קלאסי שמתאים לכל אירוע.

בכדי להשיג את עיצוב שיער זה יש להפריד שתי חתיכות שיער מאמצע החלק הקדמי של השיער ולמשוך אותם מאחורי האוזניים עד לאחורי הראש ולחבר בניהם עם גומייה קטנה. זה יוצר גבול לשיער שמחזיק את העיצוב שיער הגלים לצדי הפנים.

עכשיו רק מה שנשאר לעשות זה להרים את כל השיער שנותר למעלה ובעזרת משיכות מסרק לתת לשיער נפח ומראה גלי. כאשר תניחי את השיער חזרה למטה הוא יישאר בצדי הפנים למראה תסרוקת ערב גלים שמדגיש את הפנים היפות שלך.