הערב הוא אחד הרגעים החשובים ביותר ביממה לנשים. זה הזמן שבו השמש שוקעת והלילה מגיע, והנשים רוצות להראות במיטבם. לרוב זה כי יש אירוע, דייט או חתונה ואתם צריכות להיראות הכי טוב שלכם. בכל קורס תסרוקות בצפון מעניקים דגש רב על תסרוקות ערב לנשים, זה מכיוון ששיער הוא אחד החלקים החשובים ביותר של המראה הנשי שכן הוא יכול להשפיע על הפנים ועל השמלה באופן משמעותי.

איזה סגנון מבין סגנונות תסרוקות ערב עליי לבחור?

ישנם סוגים רבים של תסרוקות ערב לבחירה, אך בחירת סגנון תסרוקות ערב צריך להיבחר לפי שלושה גורמים מרכזיים: האירוע המיוחד שעליו הולכים, התלבושת שאותה נלבש וסוג השיער. בכדי ללמוד עוד על בחירת תסרוקת ערב בצורה הנכונה ביותר אפשר תמיד לקחת קורס תסרוקות ערב, אך אנו ניתן כמה דגשים לגבי בחירת תסרוקות ערב.

האירוע שעליו הולכים

האירוע שאנחנו הולכות אליו משפיע מאוד על התסרוקת שאנו נבצע. אם זה אירוע אלגנטי כמו חתונה או אירוע רשמי אז צריך ללכת על סגנון שיער גבוה ומתוחכם שתחמיא לאירוע. אם זה אירוע יותר חופשי כמו דייט או מפגש עם חברים אז התסרוקת ערב שלנו צריכה להיות יותר משוחררת וקלילה. תסרוקות ערב יוצרות אווירה שצריכה להתאים לאירוע שאנו מבלות בו.

סוג הלבוש שאנו נלבש

תסרוקות ערב מהוות חלק מהמראה השלם שלנו, ולכן, הם צריכות להתאים למה שאנו נלבש בערב. אם אנו לובשות שמלה איכותית אז חשוב שהשיער יהיה גם מרשים, ואז צריך עיצוב תסרוקת ערב אלגנטית ומורכבת יותר. אם הלבוש שלנו הוא יותר לבוש לא רשמי אז התסרוקת ערב יכולה להיות יותר קלילה ופשוטה.

סגנון השיער שלנו

זה החלק מהמרכזי ביותר בבחירת סגנון תסרוקת ערב. יש הרבה סגנונות של תסרוקות ערב לנשים אך לא כל סגנון מתאים לכל סוג שיער, אלא ההיפך, סגנון השיער משפיע על סגנון התסרוקת ערב.

לשיער קצר, הדרך הטובה ביותר כדי ליצור תסרוקת ערב יפה היא להשתמש במסלסל בכדי להפוך את השיער שלך לגלי, ולקשור חלק מהשיער מאחור, כאשר משאירים כמה קווצות משוחררות בצדדים. אפשר גם להשתמש באביזרים יפים, כמו סיכת עיצוב קרוב לאוזן.

לשיער בינוני, אפשר ללכת על תסרוקות ערב גלי. זאת אומרת שמשאירים את כל השיער פתוח ונותנים לשיער סגנון גלי שיגלוש מהראש לצוואר. אפשר גם לקחת חלק מהשיער ולעשות איסוף קליל לתסרוקת ערב גבוהה. מי שבכל זאת מעדיפה שיער חלק גם זה אפשרי, אך חשוב ליצור הפרדה בשביל השיער באמצע כך שהצדדים יהיו שווים.

לשיער ארוך, יש הכי הרבה אפשרויות לבצע תסרוקות ערב. שיער ארוך יכול להיות יפה גם אסוף וגם פתוח. אם את רוצה ללכת על תסרוקת ערב פשוטה, אז יש לסרק את כל השיער שלך ולאבטח אותו ליד העורף ב"לחמנייה". לוקחים כמה קווצות שיער משוחררות מהצדדים, בכדי להפוך את התסרוקת ערב לסגנון אפילו יותר מתוחכם, ולהשתמש באבזרי שיער כמו סיכות יפות. מצד שני אפשר לאסוף את השיער בשלל סגנונות תסרוקות ערב גבוהות. שיש הרבה שיער אפשר לבחור במגוון של עיצובים מעניינים ומרגשים. אם בחרתן תסרוקת ערב גבוהה חשוב שהשיער יהיה מאובטח גם באמצעות גומיות וסיכות שיער, ובנוסף חשוב להשתמש בספריי ייעודי בכדי שהשיער שלך יישאר במקום כמו שצריך ולא יתפזר.

תסרוקות ערב הן לאירועים מיוחדים כמו חתונות ונשפים, אך גם לכל מפגש חברתי או דייט בערב. חשוב לקחת בחשבון את סוג האירוע, הלבוש שאתן תלבשו וסגנון השעיר שלכן בבחירת תסרוקת הערב.