גיל צעיר לנערות הוא תקופה מאוד יפה של חיים, כאשר הן פעילות מאוד עם מראה השיער שלהם ובאמת יכולות להתנסות עם תסרוקות שונות מבלי לפחד ובלי להתבייש. השיער של הילדה שלך יכול להיות מעוצב בכל כך הרבה סגנונות, בגלל זה יש מגוון רחב תסרוקות לילדות שניתן לבחור מהם.

לנסות כל מני רעיונות אופנה וסגנונות חדשים לשיער הילדה שלך זה תמיד כיף, ואף יש מעצבי שיער של תסרוקות עבור ילדות שממליצים לנסות כל מני סגנונות מיוחדים, אפילו סגנונות מורכבים שמלמדים בסדנאות מתקדמות או בשלבים מאוחרים של קורס תסרוקות ערב.

למה ילדות עם שיער ארוך זוכות למגוון הרחב ביותר של תסרוקות?

האמת העצובה היא שנשים הופכות עם הגיל ליותר ויותר שמרניות בכל הנוגע לסגנון השיער שלהם, ואף בגיל מבוגר כל נושא עיצוב השיער הרבה פעמים נהפך לזניח. כמובן שכל מעצב שיער שהשלים קורס תסרוקות בצפון או קורס תסרוקות בכללי מודע לכך שסגנון השיער חשוב למראה הילדה שלך, והגיע הזמן שגם את תדעי זאת. אם את הורה לילדה קטנה שרוצה לשדרג את המראה שלה, כדאי שתדעי שלילדות עם שיער ארוך יש יותר אפשרויות ביצוע של תסרוקות לילדות ולכן מומלץ לא לספר את הילדה קצר מדי. הסיבה לכך היא די פשוטה, יותר שיער – יותר חומר לבנות איתו עיצוב שיער מורכב. ככל שלמעצב השיער יש יותר שיער לעבוד איתו הוא יכול לייצר יותר סגנונות. לא משנה עם אנו מדברים על צמות או שיער אסוף, ככל שהשיער של הילדה קצר יותר מורכבות הצמה מצטמצמת והשיער האסוף נראה יותר פשוט. לכן, חשוב שתטפחי לילדה שלך שיער ארוך ושופע בכדי לשמור על כל האופציות פתוחות לסגנונות עיצוב שיער שונים, לרבות תסרוקות ערב מורכבות.

איך אני אבחר את התסרוקת הנכונה לילדה שלי?

בכל קורס תסרוקות בצפון עוברים שוב ושוב על אותה מנטרה, בוחרים תסרוקות בהתאם לרצונות של הלקוח, במקרה שלך הילדה, ובהתאם לאירוע הרלוונטי (בת מצווה, מסיבת יום הולדת או ליום יום). בחירה של תספורת היא עניין אחראי מאחר וזה הולך להוות חלק בלתי נפרד מהמראה של הילדה לאירוע או ליום יום. אך גם חשוב לזכור, תסרוקות לילדות חייבות להיות נוחות, קשה להכריח ילדה קטנה לסבול תסרוקת לא נוחה כמו שלפעמים אנחנו המבוגרות מוכנות לסבול. בנוסף, חשוב שהתסרוקות תהיה עמידה, מכיוון שילדות נוטות להשתולל הרבה יותר ממבוגרות ואנו לא רוצות שהתסרוקות תתחיל להתפרק באמצע. במקרה כזה מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע שיש לו ניסיון ממוקד בביצוע תסרוקות ערב לילדות ושקיבל הסכמה מלאה של קורס תסרוקות ערב. כלומר, למרות שישנם מגוון רחב של תסרוקות לילדות חשוב להציב מגבלות בעת בחירת סגנון עיצוב השיער ולהתאים את התסרוקת הנבחרת לשלל הגורמים האחרים הרלוונטיים.

תסרוקת הצמה הכי מומלצת לילדות עם שיער ארוך

כבר ציינו שקיים מגוון רחב של תסרוקות שיתאימו לילדות עם שיער ארוך, אך ללא ספק הצמה היא הסגנון הכי מושלם ופופולארי לילדות. רוב הילדות לא ירצו שיער אסוף כי הוא נוטה להתפרק ולהיות לא נוח, הצמות או הצמה הם הכי פופולאריות בקרב ילדות, כנראה בגלל שתסרוקת צמה תמיד מקושרת לילדות ופחות מאשר נשים, הרי כמה נשים מבוגרות אתם מכירות עם צמות.

מבחינת ביצוע צמה שלב אחר שלב, יש להתחיל על ידי לקיחת חתך מהשיער של כמה סנטימטרים מעל האוזניים ואיסופם אחורה בידיים שלך. לאחר מכן להתחיל לבנות זנב דג רגיל על ידי לקיחת גדיל אחד מהקצה החיצוני והעברתו מעל השיער, והוספתו לצד השני. לאחר מכן לוקחים קווצה מחתיכת הקצה החיצונית ההפוכה, ומוסיפים אותה לצד השני, וחוזר חלילה עד לקצה. הקליעה של הצמה בצורה הזאת מחזיקה את הצמה שלא תתפרק, בסוף הצמה מחזקים הכול עם גומייה. הצמה תבטיח לילדה שלך תסרוקת נפלאה וחזקה, וכמובן שישנם תסרוקות צמה רבות שניתן לבצע כל פעם שלילדה שלך נמאס מסגנון הצמה העכשווי.