כל כלה לעתיד רוצה להיראות מדהים ביום המיוחד שלה. אז במקום להשאיר את בחירת תסרוקת הכלה שלך עד לרגע האחרון, מאוד חשוב לקחת את הזמן ולבלות כמה חודשים בהסתכלות על תסרוקות כלה אצל מעצבי שיער, דרך גלריות באינטרנט, מגזינים של חתונות ועוד לרעיונות והשראה. אך תיקחי את הבחירה של התסרוקת כלה שלך בקלות דעת.

כמובן שתסרוקת הכלה האידיאלית בשבילך מאוד תלויה בגורמים שונים כגון: מהו סוג השיער שלך, המרקם שלו, השמלה שאת לובשת וסגנון האופנה הכללי שלך. יש הרבה תסרוקות כלה ורק חלקן יתאימו לך. לא צריך לעבור קורס תסרוקות ערב בכדי ללמוד קצת על תסרוקות כלה והאפשרויות שעומדות בפנייך, יש הרבה מידע במקומות שונים שיכול לסייע לך לבחור.

מגמות לשנת 2015 של תסרוקות כלה

העונה תסרוקות כלה הולכות למראה טבעי יותר, עם שכיחות של תסרוקות כלה מהודקת בגב או בצד עם קליפסים, זה שומר על השיער מהפנים ומשאיר את החלק התחתון של השיער ארוך וזורם במורד הגב. תסרוקות כלה ארוכות יותר שכיחות בשנה האחרונה. תסרוקות הכלה הכי נשחקות הן תסרוקות כלה עם הרבה נפח ורומנטיקה. תסרוקות כלה גדולות תמיד מחמיאות והולכות עם כל שמלת כלה וכל צורת פנים. כמובן שיש כמה וריאציות של סגנונות שיער אלו, שעובד למרקמי שיער שונים וצורות פנים שונות.

תסרוקות כלה גבוהות כאלטרנטיבה לתסרוקות כלה ארוכות

שיער חלק באורך בינוני נראה מדהים בתסרוקת גבוהה. אם השיער לא מספיק ארוך, אפשר להשתמש בתסרוקת כלה גבוהה לקבל מראה מרשים. מומלץ להתנסות בסגנונות שונים עם מעצב שיער, מוסמך קורס תסרוקות בצפון, בכדי לקבוע אם השיער הבינוני מתאים לתסרוקת גבוהה.

תסרוקות כלה לבעלות שיער קצר

לבעלות שיער קצר יותר קל פשוט לעזוב את השיער שלך רופף וגלי למראה רך יותר. אולי ציינו ששיער קצר לא הכי מתאים לסגנונות הרבים של תסרוקות כלה, אך עדיין אפשר לבצע תסרוקת כלה מדהימה שתשתלב ביחד עם מראה האיפור המושלם. בנוסף, כלות לעתיד עם חלומות של תסרוקת כלה עם שיער ארוך וזורם לא צריכות לדאוג – יש תוספות שיער שיכולות להגדיל לנו את הבחירה של סגנונות התסרוקת שלנו.

אביזרי תסרוקות כלה

אביזרי תסרוקות כלה הם דרך מצוינת להוסיף עוד זוהר לתסרוקת החתונה שלך. תכשיטים הם תמיד תוספת מסוגננת שמאוד באופנה בכל שנה. אפשר גם להוסיף קליפסים מעניינים שיתאימו לשמלת הכלה שלך, זה הופך את המראה של הכלה לעוד יותר מושקע.

איך לבחור תסרוקת כלה?

יש כל כך הרבה תסרוקות כלה שאנו יכולות לבחור בהן שלפעמים זה מאוד מבלבל. נוסיף על כך שיש הרבה גורמים שצריכים להתחשב בהם כמו: סוג שמלת החתונה, גוון העור של הכלה, תקופת השנה של החתונה, מיקום האירוע, סוג השיער של הכלה ועוד גורמים שונים. למשל, תסרוקות כלה תמיד צריכות להחמיא למחשוף שמלה הכלה. כך שאם שמלת הכלה היא שמלה בכתף אחת ונניח שהרצועה הולכת שמאלה, התסרוקת צריכה להיות מוברשת לצד ימין, בכדי להדגיש שהשמלה היא שמלה עם רצועת כתף אחת. עוד דוגמה מצוינת היא במידה והחתונה הנה באביב באולם פתוח, אז אפשר לבחור רק תסרוקות כלה שיכולות לעמוד ברוח ובשמש.

מומלץ לבחור תסרוקת כלה ביחד עם מעצב שיער

עוד לפני שאת מתחילה להסתכל על תסרוקות כלה ולחשוב על התסרוקת כלה שלך, הכי מומלץ הוא לקחת את שירותיו של מעצב שיער מקצועי. העזרה ממעצב תסרוקות כלה מקצועי עם ניסיון יבטיח שתבחרי את התסרוקת הכי מתאימה והכי נפלאה במהירות ובקלות.