איזה אישה לא רוצה ריסים ארוכים וסקסיים. ריסים ארוכים ומלאים משדרגים את נראות העיניים ותורמים רבות למראה סקסי ונשי יותר. הרבה נשים בוחרות לייצר ריסים עבים יותר על ידי שימוש במסקרה עבה אך הפתרון הטוב ביותר הוא שזירת ריסים מלאכותיים. תחום שזירת הריסים או הלחמת הריסים תופץ תאוצה גדולה בקרב הנשים בישראל. היום יש יותר בוגרות קורס שזירת ריסים ויותר מוצרים בשוק שמבטיחים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

למי מתאימה שזירת ריסים ?

שזירת ריסים מתאימה לכל אישה אשר רוצה לקבל מראה יותר מלא וארוך של הריסים, כל עוד שזירת הריסים מבוצעת על ידי בוגרת קורס הלחמת ריסים או קורס מתאים אחר. עם זאת, שזירת הריסים מאוד מתאימה לנשים שנולדו עם ריסים קצרים, ריסים דקים או ריסים ישרים. בעצם כל אישה אשר באופן טבעי הריסים שלה לא מספיק ארוכים וחזקים והיא רוצה להשיג מראה ריסים יפה, עבה וארוך יותר, צריכה להשתמש בפתרון שזירת ריסים. אם את ניסית להשתמש במסקרה בכדי לשפר את מראה הריסים שלך וזה פשוט לא עובד או לא מתאים לך, חשוב שתנסי את פתרון המוצע.

מהם תוספי שזירת ריסים ?

תוספי שזירת ריסים הן גדילים בודדים של ריסים מלאכותיים המחוברים לריסים הטבעיים באמצעות דבק מיוחד. הם הפתרון של תעשיית הקוסמטיקה לכל הנשים שלא היו ברות מזל מספיק כדי להיוולד עם ריסים מדהימים, עבים וארוכים.

ישנם ארבעה סוגים שונים של ריסים: סינטטי, משי (שהוא סוג של סינטטי), שיער אדם, ו-100% מינק סיבירי אמיתי. בבחירה של איזה סוג שזירת ריסים כדאי להשתמש הרעיון די פשוט. בריסים טבעיים המראה של הריסים נראה יותר טבעי אך בריסים טבעיים יש יותר אפשרויות התאמה. לכל אחת יש העדפה שונה ומומלץ לנסות את הסוגים ולקחת החלטה. אפשר להתייעץ עם מומחית שסיימה קורס שזירת ריסים בכדי לקחת החלטה מקצועית בכל הנוגע לאיזה סוג ריסים יסייע לך להשיג הכי טוב את המראה שאת רוצה.

האם שזירת ריסים כואבת ?

התהליך עצמו בכלל לא כואב, אבל יש נשים אשר מדווחות על תחושת צריבה קלה במהלך תהליך שזירת ריסים, אך התחושה עוברת לאחר זמן מה. רוב הנשים לא מרגישות שום כאב או אי נוחות, במיוחד אם שזירת הריסים מבוצעת על ידי בוגרת קורס של שזירה או הלחמת ריסים. גם כאשר מבצעים מילוי שני לא צריכה להיות שום בעיה.

כמה זמן שזירת ריסים מחזיקה מעמד ?

עם טיפול הולם ומקצועי על ידי בוגרת קורס שזירת ריסים, הריסים המלאכותיים צפויים להחזיק כשלושה שבועות ועד כחודש לפני שהם יהיו זקוקים למילוי בשנית. מומלץ כל שלושה שבועות לחזור ולבצע מילוי מחדש, בכדי לשמור על מראה עבה וארוך של הריסים כל הזמן.

חשוב לבצע שזירת ריסים אצל בעלת מקצוע

שזירת ריסים הוא פתרון שיותר ויותר נשים בוחרות בזמן האחרון, וזה מצוין, אך חשוב לדעת שכמו בכל נושא בתחום הקוסמטיקה, התחום לא מוסדר. חשוב לוודא שאתם מקבלים שירות אצל בעלת מקצוע אמיתית, שעברה הכשרה של קורס מתאים או קורס הלחמת ריסים. אם תלכו למישהי לא מנוסה אתם יכולות למצוא את עצמכן פוגעות בריסים הטבעיים שלכן או פוגעות בעפעפיים כתוצאה מטיפול לקוי. שזירת הריסים הוא לא עניין קל ולכן מאוד חשוב שהעבודה תתבצע על ידי בעלת מקצוע מנוסה. יש מספיק סיפורי זוועה על נשים שביצעו שזירת ריסים עצמאית או אצל אדם לא מנוסה וסבלו מנשירה גדולה של הריסים שלהן. חשוב שכאשר אתן בוחרות בעלת מקצוע לוודא שהיא באמת בוגרת קורס מוסמכת, שיש לכן ערבות שאם יש בעיה עם הריסים אתם יכולים לקבל תיקונים בחינם ואם אפשר לבדוק עבודות ישנות שלה (באתר האינטרנט או בפייסבוק).