במהלכו של כל קורס בניית ציפורניים בצפון עולות הרבה שאלות על בניית ציפורניים עם ג'ל. לקחנו את השאלות הנפוצות ביותר וענינו אליהם בכדי שגם את תוכלי לבנות ציפורניים בבית כמו המקצוענים.

קוסמטיקאית מקצועית שהשלימה קורס בניית ציפורניים בצפון היא מישהי שיודעת את כל התשובות הנכונות לתהליך הבנייה של עיצוב ציפורניים. אנו ממליצים לכל אחת שרוצה לדעת כיצד לבנות ציפורניים בצורה מקצועית לקחת קורס בניית ציפורניים וללמוד את השיטות השונות לעיצוב הציפורניים.

אם את רוצה כבר עכשיו להתחיל ולשפר את מראה בניית הציפורניים שלך, אנו בטוחים שיש לך מספר שאלות לגבי בניית ציפורניים עם ג'ל, ואנו רוצים לענות לך על השאלות הללו. הנה השאלות הנפוצות ביותר שאנו נתקלים בהן במהלך כל קורס בניית ציפורניים בצפון.

מה זה ג'ל בניית ציפורניים?

ג'ל המשומש לבנייה של ציפורניים הוא סוג של לק ציפורניים אשר תחת הייבוש הנכון באור UV מחזיק על הציפורן לתקופה של שבועיים עד חודש. ככה שבעזרת יישום של מספר שכבות ג'ל בניית ציפורניים וייבוש שלהן ניתן לקבל מראה ציפורניים שמחזיק להרבה זמן בלי תחזוקה יומית.

האם אפשר להשתמש בלק רגיל לבניית ציפורניים?

לק רגיל מכיל מרכיבים אחרים מג'ל המיוצר לבניית ציפורניים כך שהוא לא מספיק חזק בכדי להישמר על הציפורניים לאורך זמן, אם זה היה המצב אז היצרנים לא היו מוכרים ג'ל ייחודי לבניית ציפורניים. את חייבת ג'ל לבניית ציפורניים בכדי שהשכבות שעוברות ייבוש ביישום בניית הציפורניים יחזיקו לפחות לשבועיים שלושה לפני שיתחילו לרדת. עם זאת כן נציין שאפשר לשלב לק רגיל במראה בניית הציפורניים על ג'ל בניית הציפורניים למראה של צבעים משולבים זמניים.

האם ניתן להוריד את הג'ל מתי שרוצים?

בהחלט ניתן להוריד את בניית הציפורניים לפני שהג'ל עצמו מתחיל להתפורר או במידה ואת רוצה להחליף את הבנייה. הדרך הכי טובה זה ללכת לקוסמטיקאית מקצועית שלמדה איך להוריד בניית ציפורניים בקורס בניית ציפורניים בצפון, אך את גם יכולה לעשות זאת בבית על ידי שיוף הבנייה או הורדה עם אצטון.

האם ניתן לייבש ג'ל בניית ציפורניים בלי אור UV?

בתאוריה הג'ל צריך להתייבש מתישהו מטמפרטורת החדר, אך זה ייקח כמה שעות לפחות במקום כמה דקות עם מנורת ייבוש ציפורניים. בפועל בניית ציפורניים בג'ל חייבת להתבצע עם מנורת UV מקצועית, וזאת הסיבה למה הרבה נשים לא מבצעות בניית ציפורניים בבית. עם זאת, זה לא כזה יקר לקנות מנורת UV לבית, מומלץ כי זה יחסוך לך שעות מבניית הציפורניים.

האם ג'ל בניית ציפורניים הורס את הציפורן?

יישום של ג'ל בניית ציפורניים מיצרן מוכר ואמין לא אמור לפגוע בציפורן בכלל, הג'לים הללו מיוצרים במטרה לא לפגוע בציפורן. עם זאת, הורדה לא מקצועית של ג'ל בניית ציפורניים בהחלט יכולה לפגוע בציפורן ולכן מומלץ לקחת קורס בניית ציפורניים לפני שמנסים לבד.

ג'לים כהים לא מתייבשים כהלכה, מה עליי לעשות?

ג'ל בניית ציפורניים כהה לפעמים ידרוש יותר זמן תחת מנורת UV בכדי להתייבש כשורה לעומת ג'ל בניית ציפורניים בצבע בהיר. אם את מבחינה ששכבות הג'ל הכהה שלך לא מתייבשות מספיק מהר, אל תדאגי, הן כנראה זקוקות לעוד כחצי דקה תחת מנורת הייבוש.

בניית הציפורניים שלי עבה ולא מאוזנת, מה אני לא עושה נכון?

מעבר לעניין של טכניקה שאת יכולה לשפר אם תיקחי קורס בניית ציפורניים בצפון, רוב הסיכויים שהמברשת של ג'ל בניית הציפורניים שלך לא טובה. נסי להחליף את ג'ל בניית הציפורניים שלך בג'ל אחר שידוע במברשת טובה ואחידה. אם זה לא פותר לך את הבעיה אז כנראה שהטכניקה שלך לוקה בחסר.