עיצוב ציפורניים משדרג את הציפורניים בצורה מדהימה. בין אם אתן הולכות לאירוע או בין אם אתן אוהבות שהציפורניים שלכן יראו מדהים גם ביום יום, אתן צריכות להוסיף קישוטים לציפורניים. כמובן שהרבה נשים הולכות לעשות קישוטים לציפורניים במכוני יופי שונים, ביחד עם קבלת מניקור ופדיקור, אך אפשר לעשות עיצוב ציפורניים גם בבית.

לא חייבים לקחת קורס בניית ציפורניים בכדי לדעת איך לעצב ציפורניים, כי זה מאוד אישי ויש הרבה עזרים מהירים לבנייה של ציפורניים. כעיקרון אפשר לבנות קישוטים לציפורניים בבית יחסית בקלות. אך כמובן שאם הולכים למישהי שמתמחה בבניית קישוטים לציפורניים אז זה בהחלט לא יכול להזיק. אם אתם מקשטות את הציפורניים שלכן בבית, הנה כמה טריקים וטיפים של קישוטים לציפורניים:

קישוטים לציפורניים עם שקית פלסטיק – לא כולנו יכולות להיות אמניות של קישוטים לציפורניים, ועוד בשתי הידיים. קשה מאוד לעשות קישוטים לציפורניים לבד. היד החלשה תמיד תתקשה לבנות את הקישוט בצורה מושלמת כמו שהיד החזקה שלנו עושה זאת. בנוסף, הרבה פעמים אנחנו צריכות לעשות תיקונים או להתחיל מחדש. טריק מצוין למי שעושה לעצמה קישוטים לציפורניים הוא לעשות את העיצוב של הקישוטים על שקית פלסטיק, כמו שקית ניילון של כריך. לוקחים טוש דק ומציירים את המתאר של הציפורניים ואז על המתאר בונים את הקישוט. אחרי שהקישוטים מתייבשים והם כמו שרצינו, אז אפשר לקלף את העיצוב היבש, להניח על הציפורניים ולהחיל דבק ייבוש על העיצוב וקיבלנו עיצוב ציפורניים מושלם וסימטרי ללא בעיה.

קישוטים לציפורניים במהירות עם נייר פלסטיק – לאלו שאין להן זמן להשקיע בציפורניים ובעיצוב יכולות לעשות קישוטים לציפורניים בצורה מאוד מהירה בעזרת נייר פלסטיק ורק כמה דקות. יש טריק מאוד נחמד שאפשר לעשות. מכילים שכבה אחת של צבע על הציפורניים ומחכים שהיא תתייבש, לאחר מכן, מחילים עוד שכבה של אותו צבע ומיד עוטפים את הציפורניים בנייר פלסטיק מקומט לכמה שניות. הנייר יוריד קצת מהשכבה של הצבע השני וייצור מעין דפוס מבולגן של צבעים שנראה מופלא. כולם יחשיבו שהשקעתן המון בעיצוב הציפורניים אך בפועל זה לקח רק כמה דקות.

השגת מראה מניקור צרפתי מושלם בבית – לעשות מניקור צרפתי נראה די פשוט, אבל רובנו יודעות שזה הרבה יותר קשה ממה שזה נראה. מניקור צרפתי אומר שהקישוט שעל הציפורן הוא פס בחלק החיצוני של הציפורניים. יש טריק נהדר בכדי ליצור מראה של מניקור צרפתי. לאחר צביעת הציפורניים שלך עם שכבת בסיס, שמים מדבקות חיזוק לחורים של דפי קלסר, המדבקות העגולות הלבנות עם החור, על הציפורניים, כך שהם יהיו מקבילים לקצוות הציפורניים. אז צובעים את הקצוות של הציפורניים ומקבלים פס מניקור צרפתי מושלם.

קישוטים לציפורניים עם ספוג – מגמה ענקית בשנה האחרונה של קישוטים לציפורניים זה לבצע עיצוב ציפורניים בעזרת ספוג שטבול בשני צבעים ומקבלים עיצוב של 2 גוונים בציפורן בחלקים מקבילים. לוקחים משטח שאפשר לשים עליו לק ושמים שני צבעים אחד ליד השני, לוקחים ספוג וטובלים אותו על הפריסה של הלק ואז מניחים אותו על הציפורניים, מחכים כדקה ואז מרימים את הספוג ומקבלים קישוט נהדר לציפורניים בשני צבעים.

האומנות של קישוטים לציפורניים היא דבר נפלא ויצירתי לבטא את חוש האופנה שלכם. בהחלט מומלץ לשחק עם כל מני דרכים יצירתיות לעשות קישוטים לציפורניים. עם זאת כשמדובר על קישוטי ציפורניים לכלה או לאירוע גדול, עדיף לעשות את הקישוטים לציפורניים אצל אמנית שהשלימה קורס בניית ציפורניים בצפון לקבלת עיצוב איכותי ומקצועי.