נשים רבות מתקשות לעצב את הגבות שלהן בגלל שהן סובלות מאי צמיחת גבות תקינה, ואולי גם את מתקשה. גבות חזקות וטבעיות הן הבסיס לעיצוב של הגבות, ולכן חשוב שתדאגי לטפל בגבות שלך לשיפור צמיחתן. הנה מספר פעולות חיוביות שנלמדות במהלך לימודי עיצוב גבות בצפון שאת יכולה לעשות בכדי לחזק את צמיחת הגבות שלך.

עיצוב גבות הוא הרבה מעבר למריטת כמה שערות קטנות, זה נושא רחב שמלמדים אותו בקורסים שונים של לימודי עיצוב גבות. עיצוב הגבות מתחיל דבר ראשון מהטיפול בגבות עצמן, ועידוד צמיחת גבות בריאה. אם הגבות שלך לא יהיו חזקות וטבעיות בסוף לא יישאר לך מה למרוט. חשוב שתפנימי שעידוד צמיחת גבות תקינה היא לא רק להניח לגבות לכמה חודשים בלי לעצב אותן, אלא יש אסכולה שלמה על טיפול בצמיחת גבות, ואנו רוצים לשתף אתך בכמה פעולות שאת יכולה לעשות בכדי לתרום לצמיחת גבות בריאה יותר.

שמירה על שלמות הגבות לאורך זמן

הדבר הראשון והכי חשוב שאת צריכה לעשות בכדי להגביר את צמיחת הגבות שלך הוא לנסות ולשמור על שלמותן כמה שיותר. זה אומר שאת צריכה לעיתים רחוקות יותר לעצב את הגבות על ידי מריטה שלהן. מריטה יכולה להרוס את בסיס השערה לזמן מסוים, עד שבסיס השערה מתחדש והשערה חוזרת לצמוח. נשים אשר סובלות מצמיחה חלשה של הגבות יתקשו לשמר את מראה הגבות שלהן אם הן מורטות את בסיס השערה לעיתים תכופות. נסי לשמור על סבלנות ולגעת כמה שפחות בגבות שלך על בסיס יומי. אם יש לך אפשרות אז מומלץ למרוט גבות אחת לחודש רק אצל קוסמטיקאית שעברה הכשרה של לימודי עיצוב גבות בצפון.

במקום למרוט את הגבות אפשר לקצץ

דרך מצוינת לתחזק את עיצוב הגבות מבלי למרוט שערות מבסיס השערה היא על ידי קיצוץ השערות עם מספריים קטנות המיועדות לעיצוב גבות. את יכולה ככה לשמור על צורת הגבות שלך מבלי לפגוע בבסיס השערה פעם אחר פעם. רק שימי לב שאת מקצצת את הגבות בזווית הנכונה שתשמר את עקומת הגבה שלך. זכרי שאת לא תדעי מהי צורת הגבה המתאימה שלך אם לא תתני לשערות הגבה שלך לגדול בצורה טבעית מבלי למרוט אותן. על ידי קיצוץ עם מספריים תוכלי לצמצם את הצורך שלך למרוט גבות רק למקרים בהם יש שערה בודדת שגודלת מחוץ לקו הגבות שלך.

שיפור תזונה מבפנים לעידוד צמיחת הגבות

הרבה פעמים בעיות בצמיחה חזקה של הגבות נובע בכלל ממה שאת אוכלת, מחוסר וויטמינים מסוימים בגוף לרבות ויטמין B. נסי לאכול מאכלים בריאים ואורגניים יותר שמלאים בוויטמינים, מומלץ למשל לשלב ירקות בכל ארוחה ביום. נוסף על כך את תמיד יכולה לקנות תוספי מזון עם וויטמינים כמו אומגה 3 וכו'.

איזון ההורמונים בגוף

נשירת שיער או צמיחה חלשה של שיער הוא הרבה פעמים סממן לכך שההורמונים שלך לא מאוזנים. הגוף יכול לצאת מאיזון בגלל הרבה דברים כגון חוסר תזונה, לחץ נפשי, הריון ועוד. במידה ואת מרגישה שרק בזמן האחרון שערות הגבות שלך התחילו להיחלש או לצמוח לאט זאת יכולה להיות תוצאה של בעיה הורמונלית. מומלץ לפנות לרופא לבדוק את העניין הזה, רופא יכול לבדוק חוסר הורמונלי בבדיקת דם פשוטה, ולקבל טיפול רפואי בנושא.

הגנה על הגבות מחומרי טיפוח שונים

חשוב שתשמרי על הגבות גם מחומרי הטיפוח שאת שמה כדרך קבע על הפנים. קרמים של לחות לפנים ומוצרי איפור שונים יכולים להכיל חומרים אשר מדכאים את הצמיחה של בסיס השערה. כשאת שמה קרם פנים או מוצרי איפור אחרים נסי להימנע ממגע ישיר של הגבות עם אותם חומרים. נוסף על כך, חשוב לשים לב שאת מיישמת את האיפור סביב הגבות במשיכות קטנות וחלשות בכדי לא לפגוע בגבות. עבדי לאט ובטוח, אל תנסי ליישם איפור בחמש דקות שפוגע בגבות שלך.