אנחנו דואגות לטפח את עצמנו כל הזמן. אנו מטפחות את השיער, עושות מניקור וגם עושות פדיקור אצל בוגרת קורס מניקור פדיקור. כמו כל חלק בגוף המקסים שלנו, גם לרגליים מגיע להיות שמחות. אנחנו שמות כל כך הרבה מאמץ על הרגליים, והם מרבית היום בתור הנעליים וחשוב שאנו נדאג לטפח אותם. הדרך לטפח את הרגליים והציפורניים ברגליים הוא על ידי ביצוע פדיקור.

מה זה פדיקור ?

פדיקור הוא בעיקרון טיפול יופי לרגליים שלך, ובמיוחד לאזור הציפורניים שברגליים. פדיקור כרוך בניקוי ושיפור המראה של הרגלים והציפורניים בבהונות. פדיקור יכול להתבצע עצמאית אך רוב הנשים עושות זאת אצל בעלת מקצוע שהשלימה לימודי מניקור פדיקור בצפון. במהלך ביצוע הפעולה, הציפורניים ברגליים נחתכות ומשויפות לצורה חלקה, אזורים ברגליים בעלי יבלת או עור קשה מטופלים, וגם קיים לרוב אופציה לקבל עיסוי לכף הרגל וצביעה של הציפורניים ברגליים בלק.

למה צריך לעשות פדיקור ?

טיפול טוב של הרגליים שלך הוא הכרחי. הליכה לא נכונה, נעליים לא נכונות, הליכה מאומצת, היגיינה לא מספקת, גנטיקה, תקופות של יובש, ציפורניים לא מטופחות ועוד סיבות רבות יכולות לפגוע במצב הבריאותי של הרגל. ציפורן חודרנית, עקבים סדוקים, יבלות ברגליים וכו' הם בעיות בריאותיות מסוכנות שיכולות להחמיר אם לא מבצעים פדיקור על בסיס קבוע.

איך מבצעים את הפעולה באופן מקצועי

פדיקור הוא התחזוקה השוטפת הנחוצה לכפות הרגליים ולכן מומלץ להשתמש בבעלת מקצוע שהשלימה קורס מניקור פדיקור. פדיקור במכוני יופי מאפשר לקבל פדיקור בסביבה נקיה עם כלים נקיים. מכוני הפדיקור פועלים לפי תהליך ברור ובדוק, שיאפשר לרגליים לקבל את הטיפוח הטוב ביותר.

תחילה, הרגליים נספגות בגיגית עם מים חמים וסבון, מה שמרכך את העור ומאפשר הסרה קלה יותר של עור ויבלות יבשים. אחרי שהציפורניים רכות ונקיות אפשר להתחיל במלאכת העבודה. משתמשים באבן קובץ רגל להסרת יבלות ועור יבש, במיוחד על כריות כפות הרגליים והעקבים. לאחר שהוסרו כל תאי העור המתים מבצעים שטיפה סופית ומניחים קרם לחות על כפות הרגליים. לאחר מכן מבצעים גזירה ועיצוב של הציפורניים ברגליים. פדיקור מקצועי יחתוך את הציפורניים שלך באורך הרצוי, הפצירה לאחר מכן תנועה ברכות הלוך ושוב על הציפורן לעיצוב נוסף. יש לוודא שהציפורניים לא נחתכות קצר מדי ושהצורה שלהם לא מעוגלת מדי, כי זה יכול לגרום לציפורן חודרנית. בסוף הפדיקור מחילים שתי שכבות של לק, בהתאם לצבע שנבחר.

כיצד לבחור את האדם הנכון לבצע לנו פדיקור ?

גם אם זה הפעם הראשונה שאת מבצעת פדיקור או גם אם כבר עשית זאת בעבר, זה ברור לך שאנו מדברים פה על נושא טיפוח חשוב, לכן, חשוב שאנו נבחר אדם שיודע לעשות פדיקור בצורה הטובה ביותר. דבר ראשון חובה שאותו בעלת מקצוע תהיה בוגרת קורס מניקור פדיקור, לאחר מכן חשוב לגלות עד כמה טוב טיב העבודה שלה, לרוב בוגרות לימודי מניקור פדיקור בצפון בעלות הכשרה מקצועית יותר. עוד כדאי לבדוק הוא, האם המקום שאליו אנחנו הולכים מספיק הגייני? האם ציוד הפדיקור הוא ציוד חדיש? מהו הפדיקור שמגיע לנו והאם יש עוד תוספות ושירותים שמציעים במכון הפדיקור? הרבה מכוני יופי מציעים מגוון רחב של תוספות לפדיקור, החל מטיפוח עור הרגליים ועד למיטות שיזוף ועוד.

פדיקור הוא הכרחי לרגליים בריאות ומטופחות. התהליך מונע בעיות בריאותיות ברגליים על ידי ניקוי ותחזוקה של הרגליים והציפורניים ברגליים. מומלץ לבצע פדיקור מקצועי אצל בוגרת קורס בכדי להבטיח את בריאות הרגל.