הרכבת ערכת איפור, ערכת ה"טאצ' אפ" שנמצאת בהישג יד, הנה תורה משל עצמה. הרכבת ערכת האיפור המושלמת יכולה להיות ההבדל בין יום איפור מושלם לאסון.

החבר הכי טוב של האישה הוא ללא ספק תיק האיפור האישי שלה. הוא עוזר לנו לשמור על איפור מושלם במהלך היום, לבצע שדרוגים במהלך היום או לבצע שינויים באיפור שלנו. מכיוון שבתיק שלנו, שבו מתחבאת ערכת האיפור, יש מקום מוגבל, אנו צריכים לבצע בחירה אופטימלית של תיק האיפור שלנו שיוכל לשרות אותנו למספר שימושים ככל הניתן במינימום תפיסת מקום, אלא אם אתן רוצות להסתובב עם תיק איפור גדול ומקצועי, כמו שמקבלים בעת התחלת קורס איפור בצפון.

ובכן, אז מה חייבת להכיל ערכת איפור?

דבר ראשון נכניס לתוכו קונסילר. מטרת הקונסילר יכול לעבוד בשתי דרכים. דרך ראשונה היא שהקונסילר פועל לתיקוני קרם הבסיס ודרך שניה היא כתכשיר מייק אפ משל עצמו. יש לרכוש קונסילר שמגיע עם קופסת פלסטיק, זה הרבה יותר נוח לנשיאה וגם נשמר טוב יותר בתוך התיק ולא נהרס.

לאחר מכן, נוסיף גם פודרה. הפודרה באה לתת גימור מסוים לעור ולשמור על יציבות האיפור. פודרה היא בהחלט מוצר חיוני לשמור בתיק האיפור, במיוחד שאפשר לפדר מספר פעמים במשך היום בכדי לשמור על האיפור. לגבי איזה פודרה כדאי לקנות, יש בשוק מגוון רחב של פודרות במספר דרגות שקיפות ובמספר רחב של אריזות נשיאה.

חלק מאוד חשוב וחושני בפנים הם העיניים. לכן, אנחנו חייבות להוסיף גם עיפרון עיניים לערכה. עיפרון נוזל זהו לא מראה מלבב ובמידה והוא נרטב אז חובה לתקנו. מומלץ להשתמש רק בעיפרון שחור כי הוא מתאים להכל בעצם ונראה הכי יפה כאשר תוחמים את העיניים איתו.

העיניים הם בהחלט חלק מאוד חושני בפנים אבל החלק הכי חושני, וזה יסכימו כולם, הם השפתיים. לכן חשוב תמיד ללכת עם שפתון. במקרה של שפתיים אין הבדל בין שפתון לשפתון. בחרי את צבע השפתון שאת הכי אוהבת ותדאגי שהוא תמיד בהישג יד. אם את בחרת ללכת ביום מסוים בצבע שפתון שונה אז תדאגי שיש לך אותו בערכה. ואם לא, לא נורא, תמיד את יכולה להוריד את השפתון הקיים ולשים את השפתון האהוב אלייך. אותו דבר גם מתקבל עבור גלוס פשוט. בנוסף כדאי לרענן כל כמה זמן את השפתון מכיוון שתוך כדי היום, שאוכלים או שותים או שאולי מתנשקים, השפתון יכול לעבד מהבוהק.

ארבעת הדברים הללו הם הכרחיים בכל ערכת איפור לעת צרה. חשוב גם לשים לב איזה מוצר רוכשים מכל סוג, כאשר יש טכניקות רבות שניתן לבצע עם תכשירי איפור שונים לטובת ביצוע מספר שדרוגים ושינויים באיפור. עם זאת טכניקות אלו לרוב מסובכות ומורכבות וכדאי להתייעץ עם בוגר קורס איפור בצפון לגבי שימוש בטכניקות אלו.

אז הרכיבו את ערכת האיפור המשולמת שלכם אחרת אם לא אז אולי תמצאו את עצמכם באסון איפור מבלי אפשרות להינצל. אז נכון שזה לא הדבר הכי נורא בעולם, אבל בעזרת ערכת "טאצ'-אפ" נבונה ויעילה תוכלו להתמודד עם כל מצב חירום.