עיצוב ציפורניים בדפוסים של פרחים הוא עיצוב שמאוד פופולארי בקרב נערות. והכי נחמד הוא, שאת לא חייבת לעבור קורס בניית ציפורניים בצפון בכדי לעצב את הציפורניים בפרחים. להלן 3 טכניקות קלות לעיצוב פרחים וטכניקה אחת שלא כדאי לך לנסות.

לא במקרה עיצובי ציפורניים בדפוסי פרחים הוא עיצוב הציפורניים הפופולארי ביותר בקרב נערות צעירות. העיצובים הללו נראים מאוד חמודים, כאשר ניתן ליצור חלק מהם בקלות יחסית. נכון שאם מדובר על בניית ציפורניים רוב הנשים ישר חושבות ללכת לקוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון, אך אם את נערה צעירה שרוצה לשדרג טיפה את מראה הציפורניים שלך מבלי ללכת לקוסמטיקאית, את בהחלט יכולה בשלושת הטכניקות הבאות:

עיצוב פרחים עם מניקור צרפתי

מניקור צרפתי הוא אחד מאבני היסוד של עיצובי הציפורניים בגלל שהוא נראה מדהים ויש לו מראה קלאסי. את בהחלט יכולה לשלב מראה מניקור צרפתי עם עיצוב של פרחים. זה מצוין כמראה נפלאה ליום יום לבית הספר או במהלך חופשת הקיץ.

בכדי ליישם עיצוב ציפורניים עם מניקור צרפתי מומלץ תחילה לבצע מניקור צרפתי. כלומר, לנקות את הציפורניים, להחיל לק מגן שקוף וליצור גבול לק לבן בקצה הציפורניים. אחרי שמקבלים את מראה המניקור הצרפתי הידוע, אפשר עם ספוג בניית ציפורניים קטן לייצר דפוס פרח אחד על כל ציפורן.

עיצוב פרחים בעזרת נקודות

בניית ציפורניים עם נקודות היא אחת הדרכים הפשוטות והקלות ביותר ליישם עיצובים מרשימים בלי הרבה ידע וניסיון. בנייה על הציפורניים עם נקודות דורשת צבע לק בסיס (עדיפות לצבע לק בהיר, אך זה לא חובה), לק נוסף בצבע שחור או לבן וסיכה לבניית ציפורניים (אם אין לך סיכה מיוחדת לבניית ציפורניים את יכולה להשתמש בראש של מהדק נייר משרדי).

בכדי ליישם עיצוב ציפורניים של פרחים עם נקודות יש תחילה למרוח שכבת לק בסיס בהיר. צבעים נפלאים שיכולים להתאים כצבע בסיס לבניית ציפורניים כזאת הם ורוד, ירוק בהיר, תכלת, צהוב וכו'. לאחר שלק הבסיס התייבש אפשר להתחיל במלאכת עיצוב הפרחים עם הנקודות. את לוקחת את סיכת בניית הציפורניים (או מהדק המשרד) וטובלת אותה בלק לבן או שחור. את הסיכה עם הלק את לאט ובזהירות מנקדת את הציפורנים בדפוס הבא: נקודה מרכזית קטנה ו-4 נקודות טיפה יותר גדולות מסביבה. זה יוצר צורה של פרח עם ארבעה עלים שנראה מדהים.

מדבקות פרחים – פתרון קל ונוח

דרך עוד יותר פשוטה מבניית ציפורניים עם נקודות בכדי להשיג בניית ציפורניים עם פרחים היא עם שימוש במדבקות פרחים. מדבקות פרחים לעיצוב ציפורניים מודבקות בקלות על הציפורניים ומאפשרות לך להשיג דפוסים מרשימים של פרחים בקלות ובמהירות לכל אירוע.

מתכוננת לאירוע בת מצווה? היכנסי לקרוא המלצות שלנו על תסרוקות לבת מצווה.

שימוש במדבקות פרחים לבניית ציפורניים הוא עניין קל ביותר. כל מה שאת צריכה לעשות זה ליישם שכבה של צבע הלק שאת רוצה לפרחים ולתת לו להתייבש, לדוגמה צבע כחול. אחרי זה את מדביקה את מדבקות הפרחים ומיישמת צבע לק אחר על כל הציפורניים והמדבקה, למשל לבן. במקרה כזה את מקבלת בקלות רבה ובלי טעויות עיצוב ציפורניים עם רקע לבן ופרחים כחולים.

עיצוב פרחים ביד חופשית השאירי למקצועניות

אחת משלושת העיצובים שהזכרנו לעיל יכול להיות פתרון מצוין למראה הציפורניים שלך. בין אם משתמשת במדבקות בניית ציפורניים, בספוג בניית ציפורניים או בין אם משתמשת בנקודות בהצלחה, אנו עדיין ממליצים לך להימנע מלנסות עיצובים מורכבים יותר. עיצוב פרחים ביד חופשית זה כבר נושא מסובך אשר דורש הרבה ידע מקצועי וניסיון. אם את לא רוצה לקחת קורס בניית ציפורניים בכדי ללמוד איך לעצב ציפורניים עם פרחים ביד חופשית, אז הישארי עם הטכניקות הקלות יותר על מנת למנוע טעויות.