כל אחת רוצה שהציפורניים שלה יראו מושלם כאילו היא עכשיו עברה טיפול אצל קוסמטיקאית שסיימה קורס בניית ציפורנים בצפון. אז במידה ואת בונה ציפורניים לבד בבית, מומלץ שתלכי על עיצובי בניית ציפורניים פשוטים אשר נראים מורכבים הרבה יותר ממה שהם.

כאשר מבצעים בניית ציפורניים לבד בבית, מומלץ להשתמש בכמה עיצובי בניית ציפורניים פופולאריים מהסיבה שהם פשוטים לביצוע אך בעלי מראה מרשים ויוקרתי. השיטות הבאות שנציין בשבילך יגרמו לכל החברות שלך לחשוב שעשית טיפול אצל קוסמטיקאית או שעברת קורס בניית ציפורניים בצפון.

1. בניית ציפורניים בדפוס נקודות

אחד מעיצובי בניית הציפורניים הפופולאריים ביותר הן דפוסי הנקודות. נקודות נראות מאוד מרשים על הציפורניים, כאשר הן מאפשרות שילובי צבעים מאוד מעניינים. כמובן שהחלת הנקודות יכולה להיות להרבה נשים קצת מלחיצה, אבל אם יד יציבה וסיכת בניית ציפורניים מקצועית את יכולה לעשות דפוס נקודות על הציפורניים בקלות רבה.

2. עיצוב בניית ציפורניים בפסים צבעוניים

עיצוב רמזור הוא שם קוד לעיצוב ציפורניים של שלושה שורות צבעים על הציפורן (כמו ברמזור). השגת שלושה פסים ישרים בציפורניים נראית כמעט בלתי אפשרי ללא עזרה מקצועית, אבל יש טריק שהופך את העיצוב הזה לפשוט ביותר. כל מה שאת צריכה לעשות זה לקחת חתיכת ספוג רגיל ולהחיל את צבעי הלק לפי הפסים הרצויים (יהיה לכם הרבה יותר קל לצבוע את הספוג ישר), ואז בעזרת פיסת הספוג אתם יכולים ליצור קווים ישרים ומושלמים על הציפורניים.

3. בניית ציפורניים בצורת זיגזג

עיצוב בצורת זיגזג על הציפורניים נראה מסובך לבנות, אך אם יש לכם מספריים החותכים נייר בצורת זיגזג, אתם יכולים לחתוך עם המספריים מדבקות בניית ציפורניים ולהדביקן על הציפורניים בעת יישום הלק. כך תקבלו דפוס זיגזג על הציפורניים.

4. עיצוב דפוס רשת

עיצוב של דפוס רשת הרבה יותר פשוט לבנייה מאשר הוא נראה בגלל שהרבה נשים לא יודעות את הטריק הנכון. בכדי להשיג דפוס רשת כל מה שצריך לעשות זה לעטוף את הציפורן בגרביוני רשת ישנים ולהחיל את הלק על הציפורן דרך הרשת.

5. עיצוב מניקור צרפתי

אחד מהעיצובים הכי שכיחים הוא המניקור הצרפתי, עיצוב חצי סהר בתחתית הציפורן. רוב הנשים הולכות לקוסמטיקאית בשביל לקבל מראה מניקור מושלם צרפתי, אך עיצוב זה מאוד קל לבנייה בבית אם יש לך מדבקות מניקור צרפתי. כל מה שצריך לעשות זה להדביק מדבקות חצי סהר על תחתית הציפורן וליישם את שכבת הלק השנייה.

6. בניית ציפורניים עם נצנצים

כאשר את לא בטוחה כיצד את יכולה לשפר את מראה הציפורניים שלך, תמיד חשבי על הוספת נצנצים. נצנצים מבליטים מיד את הציפורניים שלך עם תוספת ברק נהדרת. שקלי להוסיף שכבה של לק נצנצים שקוף על לק הציפורניים הרגיל.

7. עיצוב דפוס מפוזר

לפעמים דווקא מראה פחות מסודר נראה הרבה יותר מסובך ליישום, וגם את יכולה להציג בניית ציפורניים בדפוס מפוזר בעזרת טריק חכם. לוקחים נייר ניילון שקוף ודוחסים אותו לכדור, על כדור הניילון מורחים את צבע הלק ואת הכדור מעבירים על הציפורן למראה מפוזר של צבע על הציפורן.

8. בניית ציפורניים עם לק איכותי ומיוחד

אם את לא רוצה להסתבך בכל הטריקים השונים שהצגנו לעיל, תמיד תזכרי שלפעמים כל מה שצריך לעשות בכדי לקבל בניית ציפורניים מרשימה הוא להשתמש בלק מאוד איכותי ומיוחד. יש מגוון רחב של בקבוקי לק בצבעים נדירים שיכולים לתת לציפורניים שלך את התוספת שאת צריכה למראה הידיים.