כשזה נוגע לאיפור כל מה שאישה רוצה זה להשיג מראה איפור המחמיא לה בצורה הטובה ביותר. במסגרת קורס איפור בצפון, לומדים לטפל בנשים בעלות עור בעייתי.

אם לא ידעתם עד עכשיו, הנה האמת לאמיתה, לרוב הנשים אין עור פנים מושלם. רוב הנשים סובלות מעור בעייתי, בין אם זה כלל עור הפנים או בין אם זה אזור בעייתי מסוים. כל אישה רוצה להגיע למראה איפור מחמיא אשר נראה מושלם, מטרה לא קלה לאף אישה, אך מטרה זו נעשית עוד קשה יותר כאשר עלינו להתמודד עם עור בעייתי.

מה זה עור בעייתי?

עור בעייתי הנו עור אשר בו מתקיימת תגובה רגישה אשר מובחנת על העור. יובש, אדמומיות, עור שומני, אקנה, הפרשות מוגלתיות וכו' הן חלק מהתופעות אשר יכולות להתלוות לעור בעייתי. עור בעייתי יכול להיות תוצאה של שימוש לא נכון בתכשיר, תזונה לא נכונה, תכונה תורשתית או שילוב של אחד מהגורמים הללו. קרוב לשמונים אחוז מהאוכלוסייה סובלת מעור בעייתי (לרוב מאקנה) כאשר מרבית הבעייתיות הנה באזור הפנים. לכן, שימוש נכון באיפור הנו בעל חשיבות גבוהה לנשים אשר סובלות מעור בעייתי

כללי הברזל לעור בעייתי

עור בעייתי הוא לא סוף העולם. ישנם הרבה דרכים להתמודד עם עור בעייתי ולהשיג את המטרה של איפור פנים מחמיא ובריא. הנה כמה כללים אשר יסיעו לכם להשיג את המטרה:
1. חפשו טיפול רפואי – עור בעייתי ניתן לטיפול. גם אם העור הבעייתי הוא תוצאה של תורשה ובמיוחד כאשר העור הבעייתי הוא תוצאה של תפקוד לא נכון. אם הבעיה היא כתוצאה ממחלה תורשתית ניתן לפנות לרופא עור למציאת טיפול רפואי לטווח ארוך. אם זה נובע מתזונה לא מכונה מומלץ לפנות לתזונאית להשגת דיאטה מאוזנת יותר.
2. השתמשו רק במוצרי איפור איכותיים, מוצרים בעלי רישיון ממשרד הבריאות. הסתכלו טוב טוב על התווית ובידקו מי היצרן והאם הוא עומד בדרישות הבריאות. קראו ביקורות באינטרנט על היצרן או תכשיר האיפור הספציפי. אם יש תכשיר מחברה אשר לא יוצר אצלכם בעייתיות חפשו עוד תכשירים מבית אותו יצרן. בנוסף אש תשתמשו באיפור אשר פג תוקפו, תאריך התוקף שם למטרה מסוימת והינו סתם המלצה.
3. השתמשו במוצרי מייק אפ על בסיס אבקתי ולא נוזלי. מייק אפ על בסיס אבקתי לא נספג בעור ויוצר פחות בעייתיות באזורים הרגישים. בנוסף הוא הרבה יותר קל להסרה ממוצרי מייק אפ המבוססים על מים.
4. חברות האיפור מודעות לבעיה ההולכת וגוברת של עור בעייתי ומוצעים מגוון מוצרי איפור אשר גם מתמקדים בהקלה של העור הבעייתי. כלומר המוצרים הללו מעניקים פתרון משולב של איפור ומניעה של התפתחות תגובה לא רצויה בעור. אם את סובלת מעור בעייתי מומלץ לבדוק איזה מוצרים מעניקים את שתי הפעולות הללו ולראות אם זה מתאים לך.
5. כל מוצרי האיפור, ללא יוצא מן הכלל, לא נועדו להישאר על העור לזמן ממושך (יותר ממספר שעות ספורות). השארת איפור על הפנים לכל הלילה או אי הורדה נכונה של איפור לפני שמתאפרים שוב פוגעת בעור בצורה קשה. חובה לבצע הסרת איפור בצורה מלאה עם התכשירים הנכונים. יש להסיר את האיפור לפני שהולכים לישון ולפני שמחליפים איפור.
6. השלמת קורס איפור בצפון. אם את מעוניינת לדעת יותר על טכניקות שונות לטיפול בעור בעייתי ועל סוגי המוצרים המתאימים תמיד אפשר להירשם לקורס איפור מקצועי בצפון אשר ישכיל אותך לגבי איפור בכלל ואיפור לעור בעייתי בפרט.

לסיכום, עור בעייתי הוא לא סוף העולם. ישנם טכניקות ודרכי התמודדות להתמודד עם הבעיה הזאת. לשמור על הכללים הללו ולהשכיל על-ידי לקיחת קורס איפור בחיפה והצפון יכול לאפשר לכם להשיג את התוצאה הרצויה.