השגת מראה איפור הטבעי, מינימלי ככל שיהיה, היא משימה מורכבת. לא במקרה בכל קורס איפור בצפון מעניקים דגש רב על יסודות של איפור טבעי יותר מכל סגנון איפור אחר. במידה ואת רוצה ליצור מראה איפור פנים טבעי יותר, אנו ממליצים לך לשקול את אחד מסגנונות האיפור הפופולאריים הבאים.

בחירה ויישום האיפור הנכון כאשר את מחליטה ללכת על המראה הטבעי יכול להיות מורכב הרבה יותר ממה שאת חושבת, ולרוב המלצתנו היא ללכת לקוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס איפור בצפון. חשוב להשתמש במוצרי האיפור הטבעיים הנכונים ולדעת בדיוק איך ליישם אותם בכדי לקבל את המראה הטבעי המרשים שבאותו זמן נראה כאילו לא התאמצת בכלל, כאשר רוב המומחים לאיפור מקצועי ממליצים לבחור באחד מסגנונות מראה האיפור הטבעי הבאים:

מראה הגבות הדומיננטיות הטבעי

אין ספק שאחד מהמרכיבים החשובים ביותר במראה איפור פנים הן הגבות. אם יש לך גבות דומיננטיות וגדולות אז את חייבת לנצל אותן בכדי לשדרג את מראה האיפור הטבעי שלך. גבות בולטות משתלבות מצוין עם איפור טבעי שנותן את קדמת הבמה לגבות עצמן ולא דורש דגש על חלקים אחרים בפנים כמו לחיים או שפתיים.

בכדי לקבל מראה טבעי יותר עם גבות דומיננטיות אנו ממליצים קודם כל לשמור על צמיחת גבות בריאה ולא למרוט יותר מדי שערות גבה. את מוזמנת לקרוא עוד בכתבתנו על איך לשמור על צמיחת גבות בריאה ויציבה לאורך זמן בכדי לקבל עוד כמה עצות. בנוסף, מומלץ ללכת לקוסמטיקאית שהשלימה קורס עיצוב גבות בצפון  פעם בחודש לעיצוב גבות מקצועי. ואז כאשר את מיישמת את האיפור הטבעי רצוי לתת דגש על הגבות המעוצבות העבות בעזרת עיפרון איפור גבות בצבע הטבעי של הגבות ולשלב אותו בניגוד לקונסילר בצבע טיפה יותר בהיר מצבע עור הפנים.

איפור טבעי עם ריסים עבים וארוכים

רוב הנשים חושבות על מראה ריסים עבה וארוך כדבר הכי רחוק מאיפור טבעי (בגלל שרוב הנשים היום משתמשות בריסים מלאכותיים בכדי ליצור מראה שכזה), אך במקרים מסוימים הענקת עובי ואורך מזעריים לריסים הטבעיים הוא משהו שיכול להשתלב מצוין במראה איפור טבעי (במיוחד לנשים עם עיניים גדולות).

בכדי לקבל ריסים עבים וארוכים יותר יש לבחור את המסקרה המתאימה ביותר. את יכולה להתייעץ עם מומחים בתחום האיפור בכדי למצוא את המסקרה המחמיאה ביותר לסוג הריסים הטבעיים שלך. לאחר שאת שקנית את המסקרה המתאימה את יכולה להשתמש בה בכדי להעניק עוד עובי ואורך לריסים הטבעיים שלך בצורה שתיצור את הדגש הנחוץ. רק שימי לב לא לשים יותר מדי מסקרה עד לשלב שבו הריסים כבדים משאריות איפור מיותרות. מומלץ ליישם את המינימום הנדרש בכדי לקבל את אפקט הריסים הרצוי.

מראה השפתיים הנקיות עם הגבול הבלתי נראה

אם נרד לכיוון החלק התחתון של הפנים אנו כמובן נתקל בשפתיים, אחד החלקים החשובים בפנים אשר תופס הרבה פעמים את מרבית תשומת הלב במקרה איפור טבעי. אבל דווקא רוב המומחים בתחום המלמדים קורס איפור בצפון אוהבים לשמור על השפתיים נקיות.

שדרוג מראה איפור טבעי עם שפתיים נקיות הוא ככל הנראה הטריק הכי קל שקיים בכדי לקבל יותר מהמראה הטבעי שלך. כל מה שצריך לעשות זה לחתם את השפתיים עם עיפרון חיתום שפתיים הדומה לגוון עור הפנים שלך וליישם ליפ גלוס פשוט שיעניק ברק לצבע השפתיים הטבעי שלך ובכמה דקות יש לך שפתיים מרשימות טבעיות.

הלחיים הסמוקות בטבעיות

אין לך לחיים בולטות? אין שום דאגה מכיוון שאת יכולה די בקלות ליצור לך לחיים בולטות עם מראה הלחיים הסמוקות, אשר מעניק ללחיים שלך מראה בולט טבעי יותר. זהו טריק לשדרוג מראה האיפור הטבעי שאף פעם לא פוסחים עליו באף קורס איפור בצפון.

בכדי לקבל את מראה הלחיים הסמוקות הטבעיות יש ליישם איפור בסיס בגוון עור הפנים שלך על כל הפנים. לאחר מכן, יש לקחת סומק אדמדם וליישם אותו מהלחיים לכיוון מעלה והחוצה כלפי האוזניים בכדי להבליט את עצם הלחי וליצור את מראה הלחיים הסמוקות באופן שידגיש אותם אך גם יהיה טבעי.