מראה הכלה ביום חתונה הוא הדבר הכי חשוב לחתונה מוצלחת, מבחינת הכלה לפחות. ואין ספק שהרבה השקעה ועבודה קשה מושקעת להבטיח שהכלה תיראה מושלם בדרך לחופה. בנוסף לשמלת הכלה, תסרוקת הכלה ואיפור פנים הכלה, יש לקחת בחשבון גם כמובן בניית ציפורניים לכלה. חשוב לבקר בוגרת קורס בניית ציפורניים בצפון ולבחור את סגנון בניית הציפורניים הרצוי לפני החתונה בהתאמה עם התסרוקת והשמלה הנבחרת.

על פי המלצות המומחים, בתכנון החתונה וההכנה לקראת היום הגדול בניית ציפורניים לכלה צריכה להתבצע יום יומיים לפני מועד החתונה, בהתאם לזמן העבודה הנדרש בכדי להשלים בצורה מקצועית את בניית הציפורניים. אם תשאלו כל בוגרת קורס בניית ציפורניים בצפון היא תייעץ לכם לבחור סגנון בניית ציפורניים מיד לאחר בחירת שמלת הכלה ותסרוקת החתונה. אם את עדיין מתלבטת, הנה כמה סגנונות פופולאריים של בניית ציפורניים לכלה:

  • פרנץ צרפתי עם טוויסט – סגנון הפרנץ הצרפתי הוא סגנון בניית ציפורניים קלאסי לכל כלה. אם אינך רוצה להסתבך יתר על המידה עם סגנונות בניית ציפורניים מסובכים, כגון אקריל ובניית ציפורניים תלת מימד, אז פרנץ צרפתי הוא בדיוק מה שאת צריכה. הפרנץ מעניק מראה קלאסי וחלק שמחזיק לאורך זמן, אך בכל זאת מומלץ לבקש ממי שבונה לך את הציפורניים לתת איזה טוויסט מיוחד שישדרג את מראה הציפורניים שלך ליום החתונה. זאת לא בעיה לבצע פרנץ וכל מי שהשלימה קורס בניית ציפורניים בצפון יכולה בקלות לעשות לך פרנץ צרפתי מושלם עם תוספת בניית ציפורניים ייחודית.
  • בניית ציפורניים עם נצנצים – אנו יודעים שהכלה חייבת להיות הדבר הכי זוהר בחתונה, וביחד עם בניית ציפורניים של נצנצים זה בדיוק מה שנקבל. בניית הציפורניים עם נצנצים הוא סגנון בניית ציפורניים שבא להעניק תשומת לב רבה על הציפורניים או בתור השלמה למראה שמלת כלה נוצצת. הרבה כלות אוהבות את השימוש בנצנצים, בין אם זה על השמלה או באיפור הכלה, וסגנון בניית ציפורניים זה מאפשר עוד דרך מצוינת להשיג מראה נוצץ.
  • בניית ציפורניים עם הדפס – הדפס על הציפורניים הוא סגנון בניית ציפורניים שיכול להתאים להרבה כלות, בכך שהוא מאוד קל ליישום ומחזיק לאורך זמן. אפשר עם סגנון זה ללכת לקוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון וליישם את הדפס בניית הציפורניים אפילו שבוע מראש, והוא ישמר כשורה עד ליום החתונה. עם הדפסים ניתן בעצם לייצר מגוון רחב של צורות על הציפורניים, למראה ציפורניים מיוחד שתופס את העין.
  • בניית ציפורניים בזהב – הרבה כלות אוהבות ללכת על סגנון בניית ציפורניים בצבע דומיננטי של זהב. יש שתי סיבות עיקריות לכך, זהב הוא צבע מאוד מרשים ונוצץ ובנוסף הוא הולך מצוין עם לבן. שילוב של זהב עם לבן הוא אחד השילובים היפים ביותר שיש לכלה, ואם יש אבזור של תכשיטי זהב או סיכות זהב אז בניית הציפורניים בזהב תשתלב נהדר למראה אחיד ומרשים. חשוב לבחור את גוון הזהב הנכון שיתאים ללבן השמלה וזהב התכשיטים.
  • בניית ציפורניים בתלת מימד – סגנון בניית ציפורניים זה מאפשר לכלה ליישם בניית ציפורניים מיוחדת ומורכבת שתופסת את העין וממש נותנת דגש חזק על הציפורניים, כמו הארכת ריסים טבעית עם ריסים מלאכותיים. בעוד המראה המתקבל מסגנון זה מאוד מרשים ויוקרתי, חשוב לדעת שהוא גם מאוד מורכב ליישום ויש לבצע אותו רק אצל מי שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון בהתמחות של בניית ציפורניים בתלת מימד.
  • בניית ציפורניים באקריל – סגנון בניית הציפורניים הנפוץ ביותר לכלות ובכלל. בנייה זו מאפשרת לכלה להשיג בניית ציפורניים אחידה, בצבע אחד או שתיים, למראה ציפורניים נקי ומטופח. אין ספק שזה סגנון בניית הציפורניים האמין והשכיח ביותר, ואי אפשר לטעות בבחירה של בניית ציפורניים באקריל לכלה.