אם נמאס לך ללכת למניקוריסטית בוגרת לימודי מניקור פדיקור בצפון כל שבוע בכדי לסדר את הציפורניים, את בהחלט יכולה לשבת בבית וליישם מניקור מושלם בעצמך עם הטריקים הבאים.

הרבה נשים היום מחליטות לנסות לסדר את הציפורניים שלהן בבית במקום ללכת למניקוריסטית פעם בשבוע שבועיים. בעוד שזה יכול להיות אתגר להגיע למראה המניקור המושלם בלי הידע שצוברים במהלך לימודי מניקור פדיקור בצפון, זה עדיין משימה אפשרית ביותר. בעזרת הטריקים הקטנים הבאים גם את יכולה ליישם בעצמך מניקור מושלם.

1. ניקוי הציפורניים משמן עם חומץ

אחת הבעיות אצל הרבה נשים הן ידיים שומניות. שהציפורניים שומניות גם אז הרבה יותר קשה יהיה להחיל את לק הציפורניים לתקופה ארוכה. שכבת השמן שנכלאת מתחת ללק הציפורניים לאט ובטוח תתחיל לאכול מבפנים את הלק ותגרום לו להחזיק הרבה פחות זמן. בכדי למנוע מצבים שכאלו יש טריק קטן שיסיר את כל השומניות מהציפורניים. כל מה שאת צריכה לעשות זה לקחת כמה טיפות של חומץ על מטלית נקייה ולעבור על הציפורניים בצורה יסודית. החומץ יסיר את כל השומניות הקיימת על הציפורניים.

2. חובה להשתמש בפצירה איכותית

הכלי הכי חשוב שצריך להיות בארסנל המניקור שלך היא הפצירה. בעזרת הפצירה את יכולה להסיר את העור היבש מסביבת הציפורניים, לתחום את המניקור בציפורניים ולהסיר שאריות לק. אם את מנסה כבר הרבה זמן להשיג מניקור מושלם ואת לא מצליחה, אז סיכוי מאוד גבוה שאת לא משתמשת בפצירה איכותית. השקיעי בפצירה איכותית בכדי שתוכלי לעבוד כמו מניקוריסטית מקצועית.

3. מדבקות עיצוב ציפורניים עושות את העבודה קלה

אם את לא משתמשת עדיין במדבקות קישוטים לציפורניים אז את כנראה מתקשה להשיג את העיצובים המרשימים שאת רואה באינטרנט. היום את יכולה להשיג כל מני מדבקות עיצוב לציפורניים שיעזרו לך בקלות להשיג עיצובים מרשימים כמו דפוסי קווים ופרחים בציפורניים בקלות.

4. מתכון טבעי להסרת עור יבש

חשוב להסיר את העור היבש מסביב לציפורניים בכדי לקבל מראה ציפורניים מושלם, אבל לשפשף את העור עם מים וסבון יכול לעשות נזק בטווח הארוך. במקום זה יש לנו מתכון טבעי להסרת עור יבש שישמור על העור שלך. לוקחים קערה קטנה ושמים 2 כפיות סוכר חום. אחר כך סוחטים חצי לימון, מוסיפים כפית שמן קוקוס ו-3 טיפות שמן ארגן אורגני. מערבבים את תכולת הקערה עם הכפית והנה יש לך חומר טבעי להסרת עור יבש שמגן על העור בטווח הארוך.

5. הסרת לק מהעור בעזרת מסיר לק

אם יצאת קצת מהקווים במהלך השמת לק הציפורניים אז מומלץ לא לשפשף את העור עם סבון בכדי להסירו. במקום זה שקלי למרוח על העור מסיר לק ולאט ובזהירות עם מברשת המסיר להוריד את הלק שנשאר על העור שמסביב לציפורניים. זה יעניק לך מראה מניקור מושלם ומקצועי הרבה יותר כמו שמלמדים בקורסים של מניקור פדיקור בצפון.

6. מניעת בועות אוויר בבקבוק הלק – שפשוף ולא שקשוק

במקום לשקשק את הבקבוק של הלק בכדי למנוע בועות בתוך הלק עצמו, שאחרי זה יכולות להרוס לנו את המניקור לגמרי, נסי לשפשף את הבקבוק בין הידיים שלך במהירות. זה נבדק כדרך הרבה יותר מוצלחת למנוע בועות בתוך הלק.

7. ייבוש הלק בשניות עם כוס מים קרים

רוצה שהלק שלך יתייבש במהירות? דרך מצוינת לייבש את לק המניקור במהירות ולהימנע ממצב שהלק ייהרס לפני שהוא יתייבש לחלוטין היא, לטבול את הציפורניים בקערה של מי קרח למשך כ-5 שניות. זה יזרז את תהליך הייבוש של המניקור.

8. מניקור מושלם חייב לקבל שמירה מושלמת בהתאם

הדבר האחרון שאת רוצה הוא לעבוד קשה על השגת מראה מניקור מושלם רק בכדי שהוא ייהרס מהר מאוד. חשוב שתתאמצי לשמור על לחות הידיים במהלך היום ולהגן על לק הציפורניים במידה ואת באה במגע עם נוזלים.