רוב הבוגרות של קורס איפור בצפון רוצות לעבוד בתור מאפרת מקצועית עצמאית. את יכולה לקבוע לעצמך את השעות שלך, כמה את רוצה לקבל בתמורה לעבודה שלך ולבחור את קהל הלקוחות שלך. אין ספק שלהיות מאפרת עצמאית זה החלום, אך איך הופכים להיות מאפרת מקצועית שכזאת?

מאפרת מקצועית עצמאית זה חלום של רוב התלמידות בבתי ספר המלמדים איפור מקצועי. החלום לפתוח מכון יופי משלך או לעבוד על בסיס פרילנסר במגוון פרויקטים של איפור מקצועי מתי שנוח לך, בטח גם קורץ לך. אז עכשיו שהשלמת קורס איפור בצפון, מה הצעד הבא בכדי להפוך למאפרת מקצועית עצמאית?

להלן כל הפעולות שאת צריכה לעשות בכדי להפוך להיות מאפרת מקצועית עצמאית לאחר השלמת תואר האיפור מבית הספר של מקצועית היופי של איציק צורי.

תכנון תכנית עסקית לעסק העתידי

בשלב הראשון את צריכה לדמיין ולקבוע כיצד את רוצה לעבוד בתור מאפרת מקצועית עצמאית. האם את רוצה לפתוח מכון קוסמטיקה משלך? האם את רוצה לטפל בלקוחות בבית? האם את מעדיפה לעבור כמאפרת מקצועית המגיע לבית הלקוח או בכלל כמאפרת שעושה עבודות בקבלנות משנה להפקות שונות? את חייבת להחליט מה תהיה צורת העבודה שלך בתור מאפרת מקצועית.

על סמך צורת העבודה הרצויה שלך את צריכה לבנות תכנית עסקית המפרטת את הדרך שבה תבני את העסק העצמאי שלך. בתכנית העסקית את צריכה להתייחס למגוון נושאים כגון כיצד מגייסים לקוחות? מי הן המתחרים שלך? האם יש ידע נוסף שאת צריכה לצבור בכדי להקים את העסק? (קורס איפור מקצועי בצפון כבר השלמת אך מה לגבי הכשרה בניהול, פרסום באינטרנט וכו').

בניית ערכת איפור מקצועית לעבודה

מאפרת מקצועית לא יכולה לעבוד ללא ערכת איפור, כמו ששיפוצניק לא יכול לשפץ ללא ארגז הכלים שלו, לכן הפעולה הבאה שלך חייבת להיות הרכבה של ערכת איפור מקצועית. בשלב זה את צריכה לדאוג לכלול בערכת האיפור את כל הכלים הבסיסיים הנדרשים ליישום איפור נכון (מברשות איפור, מסקרה, שפתון וכו'), ובנוסף, עוד כלים מקצועיים נוספים (צבעי איפור שונים, מעגלי ריסים וכו').

רצוי להשקיע הרבה בבניית ערכת האיפור, הן מבחינת תקציב כספי והן מבחינת מחשבה ובחירת המוצרים הנכונים ביותר לעבודה מקצועית.

גיוס לקוחות ועבודה כעצמאית

עכשיו שאת יודעת בדיוק כיצד את רוצה לעבוד בתור מאפרת מקצועית עצמאית ובראשותך ערכת איפור מקיפה, את יכולה להתחיל בגיוס לקוחות ועבודה בתור מאפרת עצמאית. בניית קהל הלקוחות שלך היא משימה קשה אשר לוקחת זמן, כאן חשוב שלא תוותרי ותעבדי קשה בכדי לבנות את קהל הקליינטים שלך.

מוסר העבודה שלך הוא מה שיקבע האם תצליחי בבניית הקריירה שלך או האם תיכשלי. קחי בחשבון שרוב העסקים נסגרים בשנה הראשונה, אז עבדי קשה בהתחלה לגייס כמה שיותר לקוחות. את צריכה להיות אסרטיבית בבניית קהל הלקוחות שלך, חשבי מעבר ממה שלמדת בקורס איפור מקצועי.

ישנן מספר דרכים למצוא לקוחות חדשים, החל מפרסום בפייסבוק ועד ליצירת קשרים עם עסקים אחרים כמו צלמים. את צריכה לדאוג לשמור על נוכחות ואסרטיביות בגיוס לקוחות. רק קח תבני לאט ובבטחה את המוניטין שלך, אשר בעתיד יזרים לך לקוחות חדשים מהמלצות פה לאוזן.

המשיכי ללמוד ולהתפתח כמאפרת מקצועית

תחום האיפור כל הזמן מתפתח ומשתפר בטכניקות איפור ומגמות איפור. מאפרות מקצועיות חייבות להמשיך וללמוד כל הזמן בכדי להישאר מעודכנות ובכדי לשפר את כישוריהן, וכך גם את. המשיכי ללמוד ולפתח את הכישורים שלך כמאפרת מקצועית בכדי לדאוג לכך שאת מעניקה ללקוחות שלך את השירות הטוב ביותר וגם נשארת תחרותית מול מאפרות מקצועיות אחרות.

יש הרבה קורסי השלמות למאפרות מקצועיות בצפון. אל תסתמכי רק על הידע שקיבלת במהלך קורס איפור בצפון, המשיכי ללמוד עוד על טכניקות איפור חדשות דרך השלמות מקצועיות נוספות כגון איפור גוף מקצועי, איפור כלות וכו'.