חולמת להקים עסק? מעוניינת בקורס מהיר שיכשיר אותך לעבודה מעשית עם שכר טוב בצידה? יותר ויותר נשים מחליטות לקחת את החיים לידיים שלהם ולהפסיק לעבוד כשכירות, ובוחרות לקחת לימודי פדיקור מניקור ולהתמקצע בתחום שיש לו ביקוש כל כך גדול, לקוחות קבועים ואפשרות להתפתח ברמה האישית והכלכלית במהירות יחסית.

תחום המניקור פדיקור כולל בתוכו לימודי פדיקור לעיצוב, ניקיון וטיפוח, אך יש גם קורס מניקור פדיקור שכולל לימודי פדיקור רפואי. אך בסופו של יום, תוך מספר שבועות בודד ניתן לקבל תעודה של לימודי פדיקור מניקור ולהתחיל לעבוד (כמובן שנדרש מעט פרסום וצבירת מוניטין אך עם ביקוש כל כך גדול, זה לא מה שימנע ממך להתחיל לעבוד.

קורס פדיקור מניקור רציני יציע תחום לימודים רחב ככל שניתן לרבות הכרת הציוד והמכשור, אבחון מחלות ודרכי הטיפול בהן, פדיקור קוסמטי ורפואי, טכניקות לחיטוי, טיפול במקרים נקודתיים כגון ציפורן חודרנית, יבלות, פטריות וסוכרת ועוד מגוון נושאים משלימים גם בצד העסקי למשל, שיווק עצמי, הופעה ייצוגית, ניקיון ושיפור התקשורת הבין אישית.

האם ניתן לשלב לימודי פדיקור מניקור עם קורסים נוספים?

לרוב, כאשר לומדים לימודי פדיקור מניקור, נניח כאשר קוסמטיקאית מעוניינת בקורס הזה, היא לוקחת אותו כקורס נוסף לקורס אחד או יותר מהיצע הקורסים של טיפולי היופי. הרבה מהתלמידות לוקחות קורס איפור קבוע יחד עם לימודי מניקור פדיקור.

קורס נוסף מאוד נפוץ הוא בתחום בנייה וטיפוח של הציפורניים והוא ממש מקביל ללומדות פדיקור מניקור. באמצעות שילוב של שני הקורסים האלה התלמידה מקבלת מגוון כלים להענקת טיפול כולל ללקוחות שלה, החל בבניית ציפורניים, טיפוח הציפורניים, ביצוע מניקור ופדיקור ובעצם יכולה לתת מענה מושלם ללקוחות בתחום הציפורניים.

כמו בכל דבר בחיים, גם בתחום המניקור פדיקור יש בתי ספר שמלמדים את התחום ויש הרבה רמות ואיכויות לימוד. לימודי פדיקור מניקור בצפון מבוצעים בבית הספר המקצועי של איציק צורי עם דגש על מקצועיות, איכויות לימוד בלתי מתפשרות והענקת כלים יישומיים לטיפול וטיפוח בתחום, במטרה להביא למקצועיות של התלמידות ולאפשר להם לצבור מוניטין ולקוחות חוזרים לאורך זמן.

אז מה צריך לבדוק לפני שמחליטים איפה ללמוד פדיקור מניקור?

בראש ובראשונה יש לבדוק את איכות הלימודים ומוניטין בית הספר. המוניטין מורכב מאיכות המורים בבית הספר והניסיון שלהם. ללמוד פדיקור מניקור ממורה טוב ובעל ניסיון יכול לעשות את ההבדל  בין עבודה טובה ואיכותית ובין עבודה חסרת ניסיון. מומלץ לא להתפתות לקורסים או ללימודי פדיקור מניקור במחירים זולים ולבדוק את היקף הלימודים, שעות הלימוד והנושאים הנלמדים.

בנוסף, מאוד חשוב לקבל המלצות מתלמידים ממחזורים קודמים, במיוחד בתחומים כמו לימודי מניקור פדיקור, שהקורס כל כך קצר, צריך לבודק מהי ההתרשמות הכללית והאם התלמידות מרגישות שהקורס תרם להם במידה רבה.

מומלץ כמובן גם לבקר בבית הספר ולבדוק אילו קורסים נוספים ניתנים מלבד אלו של לימודי פדיקור מניקור והאם ניתן לקחת קורס מקביל או משלים כמו למשל קורס בניית ציפורניים ולשלב את הידע במטרה להציע אותו ללקוחות העתידיים שלכן.

סיימתי לימודי פדיקור מניקור. איך מתחילים לעסוק בזה?

חשוב לציין שבמהלך הקורס נלמדים נושאים עסקיים חשובים שיעניקו לך כלים לפתוח עסק בעתיד, אך עדיין, מומלץ לבדוק אילו שירותים את יכולה לקבל בחינם (למשל ממרכזי סיוע אזוריים של הסוכנות לעסקים קטנים) ולצאת לדרך עצמאים ומלאת סיפוק. בהצלחה!