תחום לימודי מקצועות היופי מבוקש בכל חלקי הארץ, אך רק באזור הצפון ניתן למצוא את בית הספר עם ההכשרה הגבוהה והמקצועית ביותר בתחום של טיפוח ויופי בעיצוב גבות. לימודי עיצוב גבות בצפון מציעים את ההכשרה הטובה ביותר לקוסמטיקאיות שרוצות להיות מומחות בעיצוב גבות.

עם ההכשרה המתאימה בעיצוב גבות, כל אחד יכולה לייצר לעצמה בסיס לקוחות קבוע ויציב שיחזרו עוד פעם ועוד פעם לבצע את עיצוב הגבות אצלה. עם השלמתך של קורס עיצוב גבות מבית הספר של איציק צורי, תוכלי להתחיל בביטחון את הקריירה העצמאית שלך כמעצבת גבות מקצועית. לימודי עיצוב גבות בצפון כבר עזרו למאות קוסמטיקאיות להקים עסק עצמאי בישראל.

מה צריך בכדי להתחיל לימודי עיצוב גבות?

לימודי עיצוב גבות בצפון פתוחים בפני כל אחת שיש לה את התשוקה ללמוד כמה שניתן על עיצוב גבות ובכללי על מקצועות היופי והטיפוח. מאוד עוזר אם יש לך יד טובה, חוש אסתטי ואוריינטציה עסקית, אך גם אם לא זה בסדר כי בקורסים של איציק צורי מקבלים את כל ההכשרות הנדרשות. לימודי עיצוב גבות יכולים להעניק לך קריירה ממוקדת בעיצוב גבות או להיות חלק מהכשרה מקיפה יותר של איפור קבוע (איפור קבוע בצפון), עיצוב שיער ועוד.

מה לומדים כחלק מההכשרה של עיצוב גבות?

מורפולוגיה – לימודי עיצוב גבות מתמקדים קודם כל בנושא הכי חשוב בתחום של עיצוב הגבות וזה, כיצד ניתן ליישם צורות שונות של גבות לסוגי פנים שונות. לכל אישה יש את צורת הגבות שהכי מחמיא לצורת הפנים שלה, והגדרת הצורה הזאת הוא עניין מורכב ביותר. כחלק מההכשרה שתקבלו בכל קורס עיצוב גבות, תלמדו כיצד ניתן לזהות את הצורה המחמיאה והטבעית ביותר של הגבות, וכמובן כיצד ניתן לעצב אותה בצורה מקצועית.

מבנה השערה – חשיבות הידע על מבנה השערה הוא נושא מרכזי שנלמד בכל הסדנאות השונות של לימודי עיצוב גבות בצפון. בכדי לתת מענה מקצועי ללקוחותייך, עלייך לדעת את כל מה שניתן על מבנה השערה וכיצד ניתן לטפל בה בדרך הטובה ביותר.

טכניקות עיצוב גבות – בסופו של דבר, הקורס של עיצוב גבות שואף להכיר לך את כלל הטכניקות הפופולאריות של עיצוב גבות. מטרת הקורס הנה ללמד אותך לפרטי פרטים כיצד לבצע את טכניקות עיצוב הגבות הכי שכיחות, שמתאימות לכל צורת פנים. עם השלמת הקורס את תצברי את הידע המקצועי לבצע כל טכניקת עיצוב גבות שתתבקשי לעשות בעתיד ללקוחותייך.

הכשרה במילוי, צביעה והדגשה של גבות – כחלק מהשירות שלך כקוסמטיקאית תצרכי לבצע מילוי צביעה והדגשה של הגבות. כמובן שלא פוסחים על זה במהלך לימודי עיצוב גבות. את מקבלת הכשרה לגבי הדרכים הכי טובות לבצע מילוי והדגשה של גבות ותקבלי הדרכה על הציוד והמוצרים הנדרשים לכך.

הכרת שיטות להסרת שיער – בכדי לעצב את הגבות יש לדעת את כל הדרכים השונות להסרת שיער גבות כגון שעווה או מריטה. במהלך הקורס תקבלי את הידע המקצועי לבצע הסרת שיער גבות מקצועית לעיצוב מושלם לפי דרישת הלקוחה, תלמדי איזה כלים עומדים לראשותך ואיזה סוגי שעווה קיימים בשוק, תלמדי את היתרונות והחסרונות של כל שיטת הסרת שיער ובאיזה מקרים מתאימה כל שיטה.

תיקון עיצוב גבות – חלק גדול מהשירותים שמעניקה על מעצבת גבות הצפון הוא תיקון גבות לנשים. לימודי עיצוב גבות בצפון יעניקו לך את הידע והניסיון לתקן בצורה מקצועית צורות גבות לא מחמיאות ודרכים כיצד ניתן להתמודד עם מכשולים שונים בעיצוב הגבות.

אימון עסקי – לימודי עיצוב גבות בצפון לא רק מנחילים לך את הידע בעיצוב גבות אלא גם חושבים על הצעד הבא ומעניקים לך אימון עסקי. בקורס עיצוב הגבות של איציק צורי תלמדי כיצד את יכולה להשתמש בידע ובהכשרה שצברת בעיצוב גבות ולהפוך את אותו ידע לעסק עצמאי משגשג עם קהל לקוחות .