סטודנטיות של קורס איפור בצפון לומדות כיצד ניתן להיפטר מהמראה העייף בשעות המוקדמות של היום בעזרת יישום נכון של איפור בוקר. במידה ואת לא מרוצה ממראה איפור הבוקר שלך או את חושבת שאת נראית עייפה יותר ממה שאת על הבוקר, יש לנו כמה טיפים שאת חייבת להכיר.

אחת התלונות הגדולות ביותר על איפור פנים הוא הקושי להיפטר ממראה עייף בשעות הבוקר. בין אם זה הקושי להסתיר את השקיות השחורות מתחת לעיניים או בין אם זה הבעיות של עור רגיש ואדמדם לאחר שינה, אין ספק שהשגת מראה איפור בוקר מושלם ולא עייף היא משימה קשה.

אך חשוב שתדעי שלא הכול אבוד. ישנם מספר טריקים מועילים בנוגע להיפטרות ממראה עייף על הבוקר הנלמדים בכל קורס איפור בצפון, וגם אצלנו. אז הנה טעימה קטנה של חלק מהטריקים המועילים ביותר ביישום של איפור בוקר במלחמה כנגד המראה העייף:

התחילי ביישום של איפור בוקר על עור פנים נקי

הרבה נשים לא מבינות עד כמה עור נקי חשוב ליישום של איפור, ובמיוחד במידה והלכת לישון אתמול בלי לשטוף מספיק טוב את הפנים. שרידים של איפור פוגעים לך בעור ומקשים מאוד על היפטרות מהמראה העייף. אז הדבר ראשון שאת צריכה לעשות כאשר את כמה בבוקר הוא לנקות טוב את הפנים עם מים וסבון. כאשר העור שלך נקי, את יכולה בקלות רבה יותר להיפטר מהמראה העייף שלך בעזרת מוצרי האיפור הרגילים.

העניקי לחות לעור הפנים בכדי להיפטר מאזורים יבשים

אחת ההמלצות שמקבלות סטודנטיות של קורס איפור מקצועי בצפון הוא לדאוג תמיד להמליץ למטופלות שלהן לשמור על לחות עור הפנים. אזורים יבשים בעור הפנים נוטים להיות כהים יותר בבוקר, וזה גורם למראה עייף יותר. בעקבות כך, גם לך מומלץ תמיד לדאוג לתת מספיק לחות לעור הפנים בבוקר לפני יישום האיפור הרגיל. על ידי שימוש בקרם לחות מקצועי להיפטרות מהאזורים היבשים בעור תוכלי לקבל את הברק הנעים של הבוקר – השלב הראשון למראה פנים מושלם.

התרכזי בהעלמת השקיות השחורות מתחת לעיניים

האזורים הכי חשובים שאת צריכה להתמקד עליהם בכדי להיפטר מהמראה העייף של הבוקר הם כמובן האזורים שמתחת לעיניים. כאשר את עייפה נצברת לך מתחת לעיניים נפיחות, שאת מכירה טוב יותר בתור שקיות שחורות מתחת לעיניים. מעבר לשיפור השינה יש כמה דרכים נחמדות שניתן להיפטר מהשקיות הללו עם יישום נכון של איפור בוקר. למשל בקורס איפור בצפון מלמדים סטודנטיות להסתיר את מראה הנפיחות מתחת לעיניים עם קונסילר בשני גוונים בהירים יותר מגוון העור. מעבר לכך, יש גם קרמים נגד נפיחות בעור הפנים שיכולים לעזור לך אם האזורים הללו ממש נפוחים.

הוסיפי קצת צבע לפנים

דרך מצוינת להסתיר את המראה העייף היא על ידי נתינת דגש לעיניים. הוספת קצת צבע לנוכחות גדולה יותר של העיניים תבליט את הפנים ותעיר את מראה הפנים. למשל הוספת מסקרה שחורה מעניקה דגש למבנה העיניים ומורידה את תשומת הלב מהנפיחות שמתחת לעיניים, שפתון אדום חזק מעניק נפח לשפתיים ולוקח תשומת לב מאזורים יבשים באזור הלחיים וכו'. אז שקלי להוסיף עוד טיפה צבע למראה איפור הבוקר שלך, רק כמובן אל תלכי רחוק מדי עם השימוש בצבעים או שתקבלי את האפקט ההפוך. את יכולה לקרוא עוד על הבעיה הזאת בכתבה שכתבנו על טעויות איפור לנשים מבוגרות.