סיימת לימודי מניקור פדיקור בצפון ואת מוכנה להתחיל לעבוד בתור מניקוריסטית מקצועית. אך כל הידע המקצועי שצברת בטיפוח הציפורניים לא יעזור לך אם אין לך את הכלים המתאימים בכדי לשרת את לקוחותייך. לכן, אנו רוצים לשתף אותך ברשימת כלי מניקור פדיקור שאת חייבת להחזיק בערכת הטיפוח המקצועית שלך.

ציפורניים מטופחות הן ללא ספק חלק ממראה האישה המושלם. אין בכלל ספק שהדרך שבה את שומרת על הציפורניים בידיים וברגליים שלך מעיד על ההיגיינה הכללית שלך ועל הדרך שבה אנשים מסתכלים עלייך. אין אדם שאוהב ציפורניים מטונפות ולא מסודרות. חיוני לתת לציפורניים ברגליים ובידיים את הטיפול הנאות, לכן, רוב הנשים הולכות לטיפול אצל מניקוריסטית.

בכל בתי הספר למקצועות היופי מעבירים לימודי מניקור פדיקור כחלק מתכנית הלימודים וכל קוסמטיקאית מקצועית צריכה לדעת איך לבצע מניקור פדיקור מקצועי. אך זה אינו מספיק. בנוסף לכך מניקוריסטית מקצועית צריכה להשתמש גם בכלי מניקור ופדיקור מקצועיים באיכות טובה.

אז בכדי לעזור לך ליישם מניקור ופדיקור מושלם ללקוחותייך, להלן כלי המניקור והפדיקור שאת חייבת לכלול בערכת הטיפוח שלך:

1. קערת מים

הרבה מניקוריסטיות מתחילות בכלל לא חושבות על אחד הכלים הראשונים שהן זקוקות לו כאשר הן מגיעות לביקור בית אצל לקוחה – קערת מים. בתחילת כול מניקור ופדיקור מומלץ (כפי שמלמדים בכל קורס מניקור פדיקור בצפון) להשרות את הציפורניים במים חמים בכדי לרכך את הציפורניים לפני תחילת הטיפול. את לא רוצה לבקש מהלקוחה קערת מים, זה לא נעים. דאגי לכלול קערת מים בערכת הטיפוח שלך.

2. מספריים לציפורניים בידיים

מספריים לגזירת ציפורניים הוא אחד הכלים הבסיסים למניקור. חשוב לשמור על ציפורניים קצרות, במיוחד אם רוצים מניקור צרפתי, על מנת למנוע היווצרות של לכלוך מיותר בציפורניים ושמירה על מראה מטופח.

3. קוצץ ציפורניים לבהונות

במקביל למספריים לציפורניים בידיים חשוב שערכת הטיפוח תכלול גם קוצץ ציפורניים ברגליים. בגלל שהציפורניים ברגליים עבות וחזקות יותר, ולרוב גם חודרות במקצת לעור הרגל, רצוי להשתמש בקוצץ ציפורניים חזק ומקצועי בכדי לקצוץ אותם כהלכה.

4. פצירת ציפורניים

כלי מניקור פדיקור זה עוזר למניקוריסטית לעדן את צורת הציפורניים הגזורות למראה מעגלי ומושלם. טכניקה זאת לרוב נלמדת במהלך לימודי מניקור פדיקור בצפון ודורשת מניקוריסטית עם ניסיון.

5. אבן לניקוי עור יבש ברגליים

ערכת כלי מניקור פדיקור חייבת לכלול אבן לניקוי עור יבש קשה, אותו עור יבש שמצטבר עם הזמן בכף הרגל (במיוחד אצל גברים אבל גם אצל נשים רבות). גירוד העור היבש עם האבן הזאת מוריד את העור היבש מבלי לפגוע קשות בעור כף הרגל.

6. מברשת מניקור פדיקור

מברשות למניקור פדיקור מועילות לניקוי יסודי של הציפורניים בידיים והרגליים. הן מצוינות לניקוי של לכלוך מהציפורניים, שאריות לק ועור יבש. זהו כלי שנמצא בשימוש בסיום כל טיפוח ראשוני של הציפורניים במניקור ופדיקור.

7. צמר גפן

אם את בעבר עשית מניקור ופדיקור בבית או התנסית בעבר בעיצובי בניית ציפורניים אז את כבר בטוח מודעת לעד כמה צמר גפן יכול להיות מועיל במהלך טיפול בציפורניים. בין אם את צריכה צמר גפן לספוג לק מהציפורניים או בין אם את צריכה צמר גפן בכדי להפריד בין בהונות הרגליים של הלקוחה במהלך הטיפול, את לא תצטערי שכללת צמר גפן בערכת המניקור פדיקור שלך.

8. קרם לחות לטיפוח עור הידיים והרגליים

העשרה וטיפוח העור הוא חלק חשוב מכל טיפול מניקור פדיקור. את רוצה לשלוח את הלקוחות שלך הביתה בסיום הטיפול עם עור רך ונעים. קרם ידיים איכותי יאפשר לך לעשות זאת בלי בעיות.