מזל טוב! יום הנישואין הגיע ואיתו רגעי אושר רבים. אך בנוסף לכל הדברים הנהדרים הללו, עליך גם לדאוג להתאפר, להשיג את מראה "הכלה יפה"….

כל החיים חלמת על איפור מקצועי ביום הכי חשוב בחייך. ובכן, יש מספר טיפים בנושא איפור כלה שחשוב שתדעי כדי להיות יפה ומאופרת כיאה ליום זה.
צילומי יום החתונה נערכים לרוב בשמש או בגשם בהתאם לעונות השנה ולכן חשוב מאוד לבצע איפור מקצועי שיחזיק מעמד לאורך זמן. בעיקר יש לשים לב לסומק, מייק אפ ופודרה אשר נוטים להיספג בעור במהלך יום הצילומים ולכן חשוב להקפיד על תיקונים לפני החופה.

באזור הצפון מרבית הזוגות הנישאים בוחרים לקיים את הצילומים בשטחים פתוחים (בים, בטילת ובגנים), וכך הם נחשפים למזג האוויר אשר משפיע על עמידות האיפור שלהם. קורס איפור בצפון מציע מגוון פתרונות להתמודד עם שינויים אלה במזג האוויר ותנאי החוץ ביום הצילומים. למעשה, תלמידות הקורס מתמחות באיפור כלה בדגש על איפור צילומי חוץ, בהשוואה לאיפור סטודיו שנפוץ יותר במרכז.

בין אם למדת קורס איפור בצפון במסגרת קורס איפור מקצועי או באופן פרטי, יש מספר נקודות שחשוב שתשימי עליהן דגש לפני החתונה כדי להכין עצמך לאיפור, במיוחד כשמדובר באיפור כלה ביום החתונה.

אז מה חשוב לדעת כשמדובר באיפור כלה?

1.שיזוף – אם החלטת להשתזף לפני החתונה, בין אם התמזל מזלך ונפלת בעונת הקיץ, או שהחלטת לבצע שיזוף מלאכותי, בהתזה או במיטת שיזוף, חשוב ביותר להתייעץ ראשית עם המאפרת המקצועית שלך, כזו שלמדה קורס איפור בצפון או קורס איפור מקצועי באזור אחר בארץ, על גוון השיזוף הרצוי. ובנוסף להיפגש איתה לאחר השיזוף ,כיום – יומיים לפני החתונה, על מנת שתוכלו להתאים ביחד שוב את גוון המייק אפ והפודרה לצבע העור החדש שלך ולהבטיח תוצאה מושלמת ביום הצילומים וערב החתונה.

2.החדרת לחות לעור – כפי שחשוב לשתות מים ולהזין את הגוף לקבלת מראה רענן, כך צריך גם להרוות את העור מבחוץ באמצעות קרם לחות ליום וקרם לחות ללילה. חשוב להקפיד גם על קרם עיניים וניקיון יסודי של עור הפנים. מומלץ גם לעשות פילינג מספר ימים לפני האירוע. חשוב, ועל זה נרחיב בסעיף הבא, להשתמש בחומרי הלחות שבהם את משתמשת על בסיס יומי ולא חומרי לחות חדשים שיכולים לגרום לך עור שמנוני או יבש.

3.טיפול קוסמטי בעור הפנים – חשוב לזכור שלכל טיפול קוסמטי יש השלכות על עור הפנים ותופעות לוואי בטווח הקצר (אדמומיות, תגובות אלרגיות וכו'). יש לתכנן את טיפול הפנים לפחות חודש לפני יום החתונה על מנת להבטיח שכל תופעות הלוואי ייעלמו כלא היו. המשקיעניות במיוחד יקבעו מספר טיפולים החל מחצי שנה לפני מועד האירוע, על מנת להבטיח שלא יהיו תגובות אלרגיה חריגות ולהכין את עור הפנים באופן המקסימאלי ליום החשוב בחייהן.

4.התאמה לסגנון אישי – אם אין לך מאפרת אישית קבועה, חשוב להסביר למאפרת שבחרת את הסגנון שלך. אפשר ומומלץ לעשות איפור ניסיון, להביא איתך תמונות שבהם את אוהבת איך שאת נראית ולנסות להעביר את הסגנון למאפרת. כמו כן, חשוב לבוא עם חולצה לבנה או בגוון השמלה, על מנת לדמות את המראה ליום האירוע ככל שניתן.

5."טאצ'-אפ" – ביום החתונה חשוב שיהיו מספר מוצרי איפור לטובת ליטושים קלים במהלך היום. לרוב החתן והכלה מצטלמים ביום החתונה ואז ממשיכים לחופה ולחגיגות. ולכן יש הרבה פעמים צורך לבצע תיקונים כלים לפני החופה, לאחר הצילומים. לכן, זכרו להכין תיק ערכה לליטושים אחרונים לפני החופה, התייעצו עם המאפרת שלכם מה לכלול בערכה ואיזה טכניקה כדאי להשתמש.

אלו הדברים שאת יכולה לעשות בעצמך על מנת להבטיח איפור כלה מושלם ביום החתומה. אנו מקווים שהעצות הללו יעזרו לך ביום הכי חשוב בחייך. אנו מאחלים לך מזל טוב והרבה אושר!