בעבר, להתאפר לאירוע שמתקיים בשעות הערב היה צריך לשים עוד קצת יותר איפור ממה שאנו שמות ביום, אך כבר מזמן בכל קורס איפור בצפון, מלמדים שהשגת איפור ערב מושלם מצריך טכניקות שונות מאיפור לשעות היום, ולהשיג זוהר בשעות הערב אינו כרוך בהשמת יותר איפור.

לפי מה בוחרים סגנון איפור ערב ?

הדבר הראשון שמלמדים בשיעור איפור ערב בכל קורס איפור הוא שישנם 4 גורמים חשובים שיש לשקול כאשר יושבים לקבוע איזה איפור ערב נשתמש בו:

  1. האירוע – האירוע שאנו הולכים אליו באותו ערב ישפיע רבות על הסגנון האיפור שנקבע. הרי את לא תבחרי אותו איפור לפיקניק בערב חם בקיץ כפי שהיית בוחרת איפור ערב לטקס הענקת פרסים רשמי או חתונה. חשוב שסגנון איפור הערב הנבחר יתאים לאירוע שאליו הולכים.
  2. התקופה בשנה – כל בוגרת קורס איפור וכל אישה בעלת ידע באיפור יודעת שתקופת השנה משפיעה רבות על האיפור שאנו בוחרות בכללי, וגם בכל הנוגע לבחירת איפור ערב. כעיקרון, הקיץ דורש איפור ערב בהיר יותר, לכן נשתמש בתכשירי איפור בהירים יותר, בעוד שבחורף איפור ערב יכול לשאוף לתת מבט דרמטי יותר, מה שאומר שניתן להשתמש בצבעים כהים ודומיננטיים יותר.
  3. מה אנו לובשות – צריכה להיות סינרגיה בין מה שאנו מתכוונות ללבוש לבין סגנון איפור ערב. אנחנו תמיד צריכות ללכת על מראה כולל וזה אומר גם להתאים את האיפור לבגדים. איפור ערב שעובד עם שמלת כלה לבנה לא בהכרח יעבוד עם שמלה בצבע שחור.
  4. כמה זמן יש לנו להתכונן וליישם איפור ערב – ככל שיש לנו יותר זמן להתכונן כך האפשרויות שלנו לבצע איפור ערב גדלות. לפעמים אנו סובלות מפאת הזמן כי אנו חייבים להגיע לאירוע ישר מהעבודה או פשוט אין לנו את כל היום להתכונן. אז חשוב לבחור איפור ערב בהתאם לזמן שיש לנו להתכונן.

השלבים לבניית איפור ערב מושלם

בשלב הראשון חשוב להחיל בסיס טוב. איפור ערב תמיד יותר מושלם עם משקיעים בבסיס איפור יציב. יש לטפוח עם מברשת קטנה את הקונסילר, לא לשפשף אלא רק להכיל בצורה עדינה. אם אפשר אז מומלץ להיעזר בבוגרת קורס איפור בצפון. יש להתחיל מהפינה הפנימית מתחת לעין ולעבוד החוצה לאורך הצל הכבד סביב העיניים, ואז לסיים על ידי יישום הבסיס בקלילות בכל מקום אחר שאת צריכה את זה.

בשלב השני, יש לטפל באזור העיניים. יש לטאטא צללית בכל רחבי אזור העיניים, מריסים לגבות. זה בעצם המשך לבסיס איפור ערב העיניים שלך. העיניים מאוד חשובות בהשגת מראה איפור פנים מושלם ולכן הם מקבלים דגש נוסף.

השלב השלישי הוא להגדיר את עצמות הלחיים, לתת להם צורה וקווי מתאר, במידת הצורך. יש להשתמש באבקה מעט כהה יותר כדי להעניק לפנים מראה רזה ורחב יותר או בכדי להסוות את הסנטר כפול או להפיל מצח גבוה. הטכניקה הזאת היא לא פשוטה ולכן עדיף להתייעץ עם מומחית או בוגרת קורס איפור בצפון.

השלב הרביעי הוא להעניק קצת ברק לפנים. איפור ערב תמיד נראה מרשים יותר עם ברק. יש להשתמש במברשת עם אבקה שקופה או להאיר את הפנים שלך עם אבקה בצבע ברונזה.

עכשיו, בשלב הזה, ניתן לסיים איפור ערב בהתאם למה שאנו רוצות להשיג. חשוב לבחור סגנון איפור ערב בהתאם לארבעת הגורמים שציינו ולוודא שאתן עושות זאת בצורה הטובה ביותר.

מה עוד צריך לדעת לביצוע איפור ערב מושלם ?

כדאי לנסות ולהשתמש בגוונים עשירים ולא רק להניח יותר איפור בשביל לקבל מראה חזק. בנוסף, אם אתן לא סגורות על המראה אז כדי להימנע מהפתעות לא נעימות, יש לבדוק את האיפור שלך בכמה מראות שונות בבית או במשרד לפני היציאה. ואם יש לכן אירוע גדול וחשוב אז עדיף ללכת לבוגרת קורס איפור בכדי באמת להשיג איפור ערב מושלם.