אזור הצפון נמצא בחזית תחום התסרוקות בישראל והוא האזור שתמיד שומר על רעננות והתחדשות בטרנדים המובילים בעולם לתסרוקות נשים. מכיוון שההשכלה בצפון נחשבת לגבוהה ביותר בארץ, לימודי תסרוקות נשים וערב כמו קורס תסרוקות בצפון של איציק צורי מעניקים את ההשכלה הטובה ביותר בתחום, ולכן רוב מעצבות השיער ומעצבי השיער בצפון בעלי הכשרה עמוקה יותר בסגנונות עיצוב השעיר המתקדמים ביותר.

עכשיו ששנת 2015 כמעט נגמרת, אפשר להתחיל להסתכל על הטרנדים הפופולאריים של תסרוקות בצפון לשנת 2015, ולראות מה היה פופולארי ומה כבר לא כל כך. הנה סקירה קצרה לגבי שלל הטרנדים השונים שנלמדו בכל קורס תסרוקות ערב ונהפכו לפופולאריים ביותר בקרב מעצבי שיער בשנה האחרונה:

תסרוקות עם קוקו בפרופיל נמוך

קוקו הוא חלק בלתי נפרד מכל תסרוקת יומיומית של נשים עם שיער בינוני וארוך. הקוקו הוא פתרון מצוין בכדי לאסוף את השיער ולשמור על תסרוקת יומית שלא תתפרק, בין אם זה קוקו מבולגן או בין אם זה קוקו מלוטש. בשנת 2015 היה בהחלט מאוד בולט לראות שהרבה מעצבי שיער ביצעו תסרוקות שונות עם קוקו נמוך (קוקו בצד, קוקו עטוף וכו'). תמיד הבחירה הייתה לעשות קוקו נמוך (קוקו שיושב קרוב לחלק התחתון של התסרוקת). קוקו נמוך מעניק פתרון נוח לכל אישה עם שיער ארוך, ובו זמנית יוצר מראה קלאסי.

תסרוקות עם טוויסט צרפתי קלאסי

הטוויסט הצרפתי הקלאסי עשה חזרה בגדול בשנת 2015, וייצר לנו הרבה תסרוקות במראה קלאסי ויוקרתי. השיער האסוף שיושב במראה רפוי אך צעיר מושלם לתסרוקות כלה והוא היה מאוד פופולארי בקרב כלות בתקופת חתונות החורף. תסרוקת זו קלה לאימוץ עבור כל בוגר קורס תסרוקות בצפון, שיכול בקלות לבצע טוויסט ולאבטח אותו עם סיכה ללילה מושלם.

תסרוקות גלים

תסרוקות גלים עשו "הרבה גלים" בתחילת השנה הזו. תסרוקת גלים היא תסרוקת וותיקה שתמיד עובדת לנשים עם שיער ארוך שרוצות להדגיש את השיער הארוך שלהן. התסרוקת גולשת בצורה גלית במורד הכתפיים והגב ומעניקה מעיין אשליה של נפח לשיער. בתוך טרנד תסרוקות זה יש הרבה אפשרויות שאפר ללכת איתן וזה מתאים במיוחד לנשים שרוצות לעשות גוונים בשיער.

טרנד סיכות שיער

השנה הייתה מגמה גדולה של שימוש ביותר סיכות שיער מעניינות, שכנראה נובעות מההתפתחות הצומחת של חנויות אביזרים נלווים לנשים שמייבאות כחלק מהמוצרים שלהן סיכות שיער מעניינות. סיכות שיער יכולות לשדרג משמעותית כל תסרוקות, במיוחד אם זה תסרוקות לנערות עבור אירוע כמו בת מצווה, אך חשוב להדגיש שעיצוב שיער עם סיכות שיער הוא לא עניין קל ומומלץ להיעזר במעצב שיער שעבר הכשרה של קורס תסרוקות בצפון. בכל קורס תסרוקות בצפון מעבירים מספר שיעורים על טכניקות עיצוב שיער עם סיכות שיער.

תסרוקות קשרים בשיער

בהמשך להצלחה הגדולה של הטוויסט הצרפתי, יותר ויותר מעצבי ומעצבות שיער התחילו להשתמש בתסרוקות המתבססות על ביצוע קשרים בתוך השיער, כמו "קשרי לחמנייה". טרנד תסרוקות אלו מתאים מאוד לתסרוקות ערב מעוצבות ותסרוקות כלה והם פחות מתאימות ליום יום. למרות שתסרוקות אלו מצריכות עבודה רבה ותחזוקה רבה, זה לא מנע מהם לתפוס תאוצה במהלך עונת החתונות של קיץ 2015.

מיעוט בתסרוקות המראה הרטוב

בשנה הקודמת, תסרוקות המראה הרטוב שלטו בכל מקום. היה הרבה שימוש של ג'לים בתסרוקות שבוצעו בכדי להשיג מראה רטוב ומיוחד, לרבות בקיץ. השנה אנו כמעט ולא רואים תסרוקות של המראה הרטוב, והמעבר לתסרוקות קצרות או תסרוקות ארוכות של קוקו תופס את מרבית תשומת הלב בשנת 2015.