גבות המעוצבות בצורה מושלמת יכולות לעשות פלאים למראה הפנים שלך. בכדי להשיג מראה גבות מושלם מומלץ ללכת למעצבת גבות שסיימה לימודי עיצוב גבות בצפון ויודעת כיצד להימנע מהטעויות הנפוצות שנשים עושות במהלך עיצוב הגבות.

הגבות תופסות חלק נכבד מהפנים שלך, ולכן הם משפיעות רבות על מראה של הפנים שלך. זאת הסיבה שרוב הנשים חוששות לעצב את הגבות שלהן בעצמן ומעדיפות ללכת לקוסמטיקאית מנוסה בעיצוב גבות שלמדה את רזי המקצוע במהלך לימודי עיצוב גבות בצפון. בכל קורס עיצוב גבות מלמדים שיש מספר טעויות שחשוב להימנע מהן אם רוצים להשיג עיצוב גבות מושלם. להלן הטעויות הכי נפוצות שאת חייבת להימנע מהן כשאת מעצבת את הגבות שלך:

טעות מספר 1 – לנסות לעצב את הגבות בצורה סימטרית לחלוטין

חשוב שתפנימי שבדרך כלל אצל רוב הנשים, ורוב הסיכויים שגם אצלך, הגבות אף פעם לא סימטריות במאת האחוזים. בהחלט יכולים להיות שינויים קלים בין גבה לגבה בקו הגבה ובדלילות השערות. זאת אומרת שאת יכולה לנסות ללא הרף לעצב את הגבות בצורה סימטרית, אך ברוב הפעמים מדובר על משימה בלתי אפשרית. יתרה מכך, את כנראה רק עושה לעצמך נזק בניסיון להגיע לסימטריות מושלמת על ידי מריטה מוגזמת.

עדיף לא להגזים ולנסות להגיע לסימטריה מושלמת בין שני הגבות. אל דאגה, אנשים לא ישימו לב אם יש שינוי מזערי בעיצוב הגבות בין גבה לגבה.

טעות מספר 2 – עיצוב הגבות בקשת חדה מדי

בכדי להשיג גבות שנראות מושלם ביחס להפנים שלך את חייבת לעצב את הגבות בצורה הטבעית שלהן, כלומר, לעצב את הגבות על פי קו קשת הגבה הטבעי המקורי שלך. כל ניסיון להפוך את קו הגבה לחד יותר בכדי לקבל אפקט בולט יותר של הגבות לא יצלח. אל תלחמי בצורת קשת הגבות הטבעית שלך, להיפך, את צריכה לאמץ את מבנה הגבה הטבעי שלך ולעבוד בהתאם אליה.

יש מספר הנחיות על הגדרה נכונה של קשת הגבה הטבעית ועיצוב הגבות על פי אותה קשת טבעית. ברגע שאת יודעת כיצד להגדיר את קו הגבה הטבעי שלך, שאר עיצוב הגבות מאוד פשוט. אם את לא מצליחה להגדיר את קו עיצוב הגבה אז מומלץ להתייעץ עם מישהי שסיימה לימודי עיצוב גבות בצפון.

טעות מספר 3 – השארת רווח גדול מדי בין הגבות

הרבה נשים שמנסות להיפטר משערות באזור שבין הגבות נוטות לפעמים למרוט יותר מדי שערות באותו חלק הפנימי שבין הגבות, מה שמשאיר פער עצום בין הגבות שלא נראה טוב. הגבות שלך צריכות להתיישר עם גשר האף ואין צורך למרוט מעבר לכך.

את חייבת לשים לב שאת לא מורטת יותר מדי במרווח בין הגבות אחרת כל מראה הפנים שלך יראה מוזר. דרך מצוינת למנוע מריטת יתר במרווח שבין הגבות היא בעזרת סימון קווי גזרה עם עיפרון גבות לפני שמתחילים מריטה.

טעות מספר 4 – מילוי הגבות בגוון כהה מדי

אם את צריכה למלא חלק מהגבות עם עיפרון גבות, בגלל שמרטת יותר מדי את הגבות שלך או כי יש לך דלילות טבעית בחלק מסוים בגבות, זה בסדר גמור. רוב הנשים משתמשות בעיפרון גבות בכדי למלא חלקים דהויים בגבות שלהן או אפילו רק בשביל להעניק קצת יותר דגש לגבות. אך את חייבת לשים לב שאת לא מיישמת גוון כהה מדי על הגבות, אחרת הגבות שלך יראו לא טבעיות.

את חייבת להתאים את גוון עיפרון הגבות שלך לגוון הטבעי של הגבות עד כמה שניתן. גם פה את יכולה להתייעץ עם מעצבת גבות או קוסמטיקאית המתמחה באיפור לגבי הרכבת ערכת איפור מושלמת עם עיפרון גבות מתאים.