קיימות מספר טכניקות פופולאריות של בניית ציפורניים בג'ל שמלמדים במהלך קורס בניית ציפורניים בצפון. הנה סקירה של כל הטכניקות המקצועיות השונות לבניית ציפורניים עם ג'ל אקרילי.

בניית ציפורניים עם ג'ל מעניקה כוח לציפורן ומראה מרשים, אם מבצעים אותה נכונה. רוב הנשים פונות לקוסמטיקאית שעברה הכשרה של לימודי בניית ציפורניים בצפון בכדי לבצע את הבנייה על הציפורניים, אך בהחלט יש נשים אשר מעדיפות לבצע בעצמן את הבנייה בבית. בכל קורס בניית ציפורניים בצפון מלמדים את הסטודנטיות מספר טכניקות מקצועיות של בניית ציפורניים עם ג'ל, טכניקות שכדאי גם לכן להכיר. הנה הטכניקות הפופולאריות לבניית ציפורניים בג'ל.

טכניקת טפטוף ג'ל במרכז הציפורן

אחת הטכניקות הפשוטות והאהובות ביותר על כל מי שמבצע בניית ציפורניים בבית היא טכניקת טפטוף הג'ל במרכז הציפורן. במקרה כזה טובלים את מברשת הג'ל בתוך בקבוק ג'ל הבנייה ונותנים לג'ל לטפטף על מרכז הציפורן. ברגע שכמות מספקת של ג'ל טפטפה על מרכז הציפורן, מברישים את הג'ל לכל אורך הציפורן עד לקבלת שכבה אחידה. אז כל מה שנשאר הוא לתת לג'ל להתייבש על הציפורן. זאת דרך פשוטה לקבל שכבת בניית ציפורניים אחידה בלי בעיות, פשוט נותנים לג'ל בניית הציפורניים לעשות את שלו, וזה היתרון הגדול ביותר של הטכניקה הזאת.

דברים נוספים שכדאי לזכור בנוגע לטכניקה של טפטוף הג'ל הוא שמוצרים שונים נבדלים בכמות הג'ל הנדרשת לבצע את הבנייה, שייקח קצת זמן עד שתגלו את כמות הג'ל המדויקת שאתן צריכות לכל ציפורן ושחשוב לתת לג'ל הבנייה בסביבות חצי דקה להתייבש לפני שעוברים לציפורן הבאה.

טכניקת משיכת מברשת הג'ל

טכניקת השימוש במברשת הג'ל היא הטכניקה ההפוכה לשיטת טפטוף ג'ל הבנייה. בטכניקה זו בונים לאט ובטוח שכבות על גבי שכבות של ג'ל אקרילי לבניית ציפורניים בעזרת משיכות חוזרות של מברשת ג'ל בניית הציפורניים. הטכניקה הזאת הנה טכניקה עדינה שבה לוקחים כמות קטנה של ג'ל בניית ציפורניים עם המברשת בכל פעם עד לעובי הנדרש. שיטה זו מתאימה יותר למתחילות שלא עברו הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון.

טכניקת בנייה מקצה הציפורן לבסיס הציפורן

הרבה נשים שלא עברו הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון מניחות שהדרך הטובה ביותר לבצע בניית ציפורניים היא להתחיל מבסיס הציפורן (החלק התחתון של הציפורן) או ממרכז הציפורן כמו בטכניקת טפטוף הג'ל, אך בהחלט ניתן ליישם בניית ציפורניים גם מקצה הציפורן. במהלכו של קורס בניית הציפורניים מלמדים את הטכניקה הזאת, והרבה קוסמטיקאיות לעתיד מבינות שהשיטה אינה מוזרה כמו שהיא נתפסת בהתחלה וברגע שמתרגלים אליה היא שיטה מצוינת לבניית ציפורניים עם ג'ל.

היתרון של הטכניקה הזאת היא ביכולת של מעצבת הציפורן לעצב סגנונות עיצוב בניית ציפורניים מסובכים יותר עם ראייה עיצובית רחבה יותר. טכניקה זו מומלצת שתתבצע על ידי קוסמטיקאית שקיבלה הכשרה של בניית ציפורניים בשיטה זו.

טכניקת 2 השכבות

לא בהכרח בניית הציפורניים צריכה להיות בנייה של שכבת מגן אחת, במיוחד עם משלבים עיצובים מסובכים למראה ייחודי ביותר או רוצים התאמה עם צבע שיער מסוים. רוב הנשים משתמשות בשכבה אחת של בניית ציפורניים, אך זה לא בהכרח הטכניקה הטובה ביותר. יכול מאוד להיות שדווקא בניית ציפורניים בתהליך יישום של שתי שכבות יתאים לך יותר. בטכניקה זו מבצעים יישום של שכבה ראשונה של בניית ציפורניים בצבע שקוף או אחיד, ועל השכבה הזאת מיישמים שכבה נוספת בצבע אחר או בדפוסים מיוחדים. לדוגמה יישום של שכבת בניית ציפורניים לבנה אחידה על הציפורניים, ואחרי זה בנייה של דפוס פרחים בצבעים שונים.