בניית ציפורניים עם נצנצים היא מרשימה, אך נשים רבות מתקשות ליישם בניית ציפורניים שכזאת. בעזרת הטכניקה הבאה, אשר נלמדת בכל קורס בניית ציפורניים בצפון, תוכלי לבנות נכונה עם נצנצים לציפורניים.

נשים אוהבות ללכת עם ציפורניים מטופחות אשר נראות טוב, ולכן הן דואגות ללכת למניקוריסטית בכדי לשמור על טיפוח הציפורניים. נוסף על כך, הרבה נשים בוחרות לבצע בניית ציפורניים על הציפורן הטבעית בכדי לשמור על מראה ציפורניים מטופח ונאה לאורך כל היום. בניית ציפורניים היא גם בחירה מאוד פופולארית לקראת אירוע גדול כמו חתונה או מסיבה, כך שכל אישה או נערה מבצעת בניית ציפורניים אחת לכמה זמן. רוב הנשים יבחרו ללכת לבצע בנית ציפורניים אצל קוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון, אך זה לא אומר שגם אתן חייבות לעשות כך אם אתן מתקשות לבצע בניית ציפורניים נכונה.

כאשר זה מגיע לבניית הציפורניים עם נצנצים, הנושא הרבה יותר מורכב מכיוון שמאוד קשה להשיג יישום מושלם עם נצנצים לציפורניים. כל מי שניסתה פעם ליישם בנייה לציפורניים עם נצנצים כבר מכירה את הבעיות כמו הקושי לבנות מראה אחיד של הנצנצים על הציפורן, לשמור על טיפוח העור מסביב לציפורן ולייבש נכונה את הנצנצים. אך למרות כל הקשיים הללו בניית ציפורניים נכונה עם נצנצים נלמדת בכל קורס בניית ציפורניים בצפון בהצלחה רבה, וגם אתן יכולות ליישם בעצמכן בנייה לציפורניים עם נצנצים לפי הטכניקה הבאה.

יישום שכבת בסיס על הציפורן

הדבר הראשון שעושים בכל בניית ציפורניים, ובמיוחד בבניית ציפורניים עם נצנצים, היא יישום ראשוני של שכבת בסיס לק על הציפורן. שכבת בסיס הלק שומרת על הציפורן הטבעית, אך גם מעניקה בסיס לק שעליה הנצנצים יכולים להידבק. אם לא מיישמים שכבת לק ראשונית הנצנצים יפלו בקלות רבה יותר וכך ייווצר לך מראה לא אחיד של שכבת הנצנצים על הציפורניים. מומלץ להשתמש בשכבת לק איכותית ממותג שאת בוטחת בו להגנה מקסימלית מהנצנצים, ובכדי לדאוג שההסרה של בניית הציפורניים תלך חלק.

הגנה על העור עם שכבת לטקס

לאחר שיישמנו שכבת בסיס על הציפורן עצמה, מלמדים בקורס בניית ציפורניים בצפון להניח בעזרת לטקס נוזלי של איפור שכבה עבה ורחבה מסביב לציפורן על העור. שכבת הלטקס הזאת תגן על העור ותתחם את אזור הציפורן כך שהיישום של הנצנצים לציפורניים ישמר רק על אזור הציפורן. טכניקה זו מאוד דומה לטכניקה של טיפול מניקור פדיקור צרפתי, שבו משתמשים במדבקות מיוחדות למנוע לק על חלק מהציפורן.

יישום הנצנצים עם ספוג איפור

הרבה נשים עושות את הטעות ומיישמות ישירות על הציפורניים את לק הנצנצים, אך זה רק מוביל לנזילה של הלק ולמראה לא אחיד בציפורניים. הדרך הנכונה ליישם לק נצנצים לציפורניים היא בעזרת ספוג איפור. סופגים את ספוג האיפור עם לק הנצנצים בכמות נכבדה ואז טופחים עם הספוג על כל ציפורן, זה ידאג לכך שהנצנצים ידבקו לשכבת לק הבסיס עם כמה שפחות לק נוזלי נוסף. כך מקבלים שכבה אחידה של לק נצנצים על הציפורן. אין צורך לדאוג שהספוג גדול מדי וידביק לנו נצנצים גם על עור הציפורן מסביב בגלל ששכבת הלטקס הנוזלי מתחמת את האזור.

יישום שכבת לק בסיס נוספת

השלב האחרון שמגיע לאחר שעברנו עם ספוג הנצנצים על הציפורניים הוא להסיר את שכבת הלטקס הנוזלית שיישמנו, שעד סיום הבנייה הפכה לשכבה מוצקה שניתנת לקילוף מהעור בלי בעיות, וליישם עוד שכבת לק בסיס נוספת על שכבת הנצנצים. שכבת לק בסיס נוספת עוזרת לשמור על נצנצים דבוקים לציפורן ולצמצם את הנשירה של הנצנצים במהלך היום.