כל קוסמטיקאית מקצועית שעברה הכשרה של קורס איפור בצפון יודעת שלכל עונה בשנה יש להיערך בהתאם באיפור הפנים, אז להלן מספר טיפים של איפור לאביב הקרב ובא.

בימים האחרונים מזג האוויר יותר שמשי, העננים כבר התפזרו והטמפרטורות עולות מיום ליום. אם לא שמתן לב אנחנו כבר בתחילתו של האביב. אז עכשיו שהחורף נגמר הגיע הזמן לעדכן מחדש את טכניקות האיפור שלנו לימים חמים ומלאי שמש. אחד הדברים המרכזיים שמלמדים סטודנטיות בכל קורס איפור בצפון הוא הצורך לשנות את יישום האיפור בהתאם לעונות השנה. למשל, בחורף נשתמש במוצרי טיפוח ואיפור שונים שמתאימים יותר לחזית קרה ובקיץ במוצרי טיפוח ואיפור שמחמיאים יותר לעור בסביבה חמה. אז עכשיו שאנו בתחילתו של אביב 2016, רצינו לציין מספר טיפים של איפור שיכינו אותך טוב יותר לקראת האביב.

התחילי ללכת במראה איפור טבעי יותר

עכשיו שהחורף יסתיים את יכולה לצמצם טיפה את כמות האיפור שאת מיישמת על בסיס יומי. בחורף אנו מרגישות הרבה יותר נוח להשתמש קצת יותר באיפור על הפנים, אך איך שהטמפרטורות עולות הרבה איפור זה כבר הרבה פחות נוח. הגיע הזמן להתחיל לעשות את המעבר למראה איפור לאביב טבעי יותר. את יכולה כבר להתחיל לדלג על הנחת בסיס כבד של איפור, ולהתרכז בהנחת קונסילר רק באזורים הבעייתיים. כך אזור הפנים שלך פחות מרגיש בעומס, אך את עדיין שומרת על הסתרת הפגמים הידועים שלך. זכרי, איפור מראה טבעי לא אומר שאת לא אמורה ליישם איפור על הפנים בכלל אלא מדובר על טכניקת איפור שמאפשרת ללכת עם איפור אבל להיראות בלי. לנשים אשר יישמו איפור קבוע בעיניים או בשפתיים חשוב לזכור ליצור מראה אחיד עם קצת יותר איפור מהמומלץ בתקופות החמות.

מומלץ להשתמש בבסיס קונסילר עם קרם לחות

דרך מצוינת לשמור על העור במהלך האביב והקיץ הוא להשתמש בקונסילר שמכיל גם קרם לחות. בוגרות קורס איפור בצפון לומדות שלהשגת מראה טבעי יותר יש ליישם קודם כל קרם לחות על הפנים ואז ליישם קונסילר. אך אם את רוצה להרוג שתי ציפורים במכה אחת, את יכולה לרכוש קונסילר שמכיל קרם לחות. כך את שומרת על העור שלך מהיובש שבאוויר בתקופת האביב וגם מעניקה בסיס איפור חזק למראה הפנים.

זה הזמן לחזור לשימוש בשפתון רב תכליתי

בחורף הקר אין לנו בעיה ליישם שפתונים חזקים מכיוון שאנו יודעות שהם לא ימרחו לנו בצורה קיצונית מהשפתיים. אבל עכשיו בתקופת האביב, ועוד יותר שיגיע הקיץ, הסיכויים ששפתון ימרח לנו במהלך היום גבוה יותר. עוד בזאת, קרני השמש החזקות פוגעות לנו בשפתיים ולכן חשוב שאנו נגן עליהם כמה שניתן באביב. כתוצאה מכך, מומלץ מאוד ליישם שפתונים רב תכליתיים שגם מעניקים מראה שפתון מלא לשפתיים וגם מכילים חומרים שמגנים על השפתיים מהשמש. אם אין לך עדיין שפתון שמכיל קרם הגנה מהשמש ונותן לחות לשפתיים, את חייב לרכוש אחד מיד.

הניחי רק מסקרה עמידה במים

מסקרה שנוזלת היא ללא ספק הדבר הכי מעצבן בתקופת האביב. אם המסקרה שלנו מתחילה לנזול אנו גם נראות נורא, גם צריכות להשקיע זמן רב בלתקן את מראה עיניים וגם אנו מסתכנות שחומר המסקרה יכנס לעיניים. למזלנו יש פתרון נהדר למנוע מסקרה נוזלת בתקופה החמה, והוא השימוש במסקרה עמידה במים. עברי בתחילת האביב למסקרה עמידה במים וכך הזיעה ביום חם לא תגרום למסקרה לנזול, ואת יכולה להרגיש חופשי להתהלך בחוץ מבלי לחשוש שתצטרכי לרוץ לשירותים ולסדר מחדש את המסקרה אם קצת חם בחוץ.