לכל אחת יש את הימים הללו ששום דבר באיפור לא מסתדר והכל הולך עקום. בימים כאלו חשוב עוד יותר לדעת איך להתאפר בצורה מקצועית ונכונה. את אולי לא צריכה להשלים קורס איפור מקצועי, אבל את בהחלט יכולה ללמוד כמה טיפים לאיפור מקצועי שישדרגו את תהליך האיפור שלך.

הטיפים הבאים נאספו ממספר מרצים בקורסי איפור מקצועי בצפון, והם הבסיס לכל קורס איפור בצפון. טיפים לאיפור מקצועי אלו מתאימים לכל אישה, לכל אירוע ולכל יום. קראי אותם והנחילי אותם לשגרת האיפור שלך.

טיפ מקצועי מספר 1: השקיעי כמה שקלים טובים בכלים ובמוצרי האיפור שלך

כלי האיפור והמוצרים הקוסמטיים שאת משתמשת בהם חשובים באותה מידה כמו כישורי האיפור שלך. לדוגמה, נניח שאת משתמשת במברשות איפור בינוניות וקונסילר בינוני, אז גם אם את יודעת הכול על בניית בסיס איפור מקצועי האיפור בסיס שלך לא יראה מושלם. רק על ידי שיפור האיכות של כלי האיפור שלך ושימוש במוצרי קוסמטיקה עשירים יותר, תוכלי לשפר בצורה משמעותית את המראה שלך, גם בלי חיזוק מיומנות האיפור.

רק קורס איפור מקצועי ידרוש מהסטודנטיות שלו להשתמש בכלים ובמוצרים הטובים ביותר בשוק. כמובן שעכשיו שיש לך את הכלים והמוצרים הנכונים, הגיע הזמן לעבוד על השליטה שלך ולשפר את המיומנות האישית.

טיפ מקצועי מספר 2: אהבי את הפגמים שלך ואז הסתירי אותם

טיפ מצוין בשבילך וטיפ שלומדת כל קוסמטיקאית, בוגרת קורס איפור מקצועי, שרוצה להעניק שירות אמין ללקוחות שלה הוא, שלכל אחת יש פגמים בפנים שצריך לאהוב וללמוד להסתיר אותם בצורה מחמיאה. בין אם זה שינויים בפיגמנטים של העור שלך או בין אם זה אזורים בעלי אדמומיות בפנים שלך, הם פגמים נורמאליים שלכל אחת יש. הדרך לאיפור מקצועי יותר הוא ללמוד כיצד ניתן להסתירם למראה אחיד ונאה. כאשר את יודעת להסתיר את הפגמים שלך, אז גם ביום הכי נוראי שלך את תראי נפלא. הפגמים השכיחים ביותר אצל נשים הם: פצעי בגרות, אדמומיות סביב האף ושקיות מתחת לעיניים.

אבל אל דאגה! לכל אחד מהפגמים השכיחים הללו יש טכניקות איפור מקצועיות שמטפלות בהם. פצעי בגרות ניתן להסתיר בעזרת קונסילר איכותי שמתאים לעור הפנים שלך, אדמומיות באזור האף נעלמת עם יישום של קצת פודרה ושקיות מתחת לעיניים יכולות להיעלם עם משתמשים בשילוב של קונסילר וצלליות. הסתרת הפגמים שלך לא רק יעניקו לך מראה איפור מושלם, אלא גם יעניקו לך את הביטחון העצמי בימים של איפור פחות מרשים.

טיפ מקצועי מספר 3: תקני את צורת הפנים שלך בעזרת איפור

האם את שונאת את צורת הפנים שלך? אז את בחברה טובה כי הרבה נשים רוצות לתקן את צורת הפנים שלהן בעזרת טכניקות איפור מקצועי. בכל קורס איפור מקצועי הסטודנטיות לומדות כיצד ניתן לשרטט קווי מתאר כראוי עם איפור ולשנות את תכונות צורת הפנים עם טכניקות הדגשה והצללה של איפור. לדוגמה, אם יש לך פנים עגולות ואת רוצה לגרום לצורת הפנים להיראות יותר סגלגלה, החילי צבע ברונזה כהה יותר מצבע העור שלך בצורה של הספרה 3 לצדי הפנים שלך (כאשר הם עוטפים את הלחיים והסנטר). אם יש לך מצח בולט, השלמת צללית מסביב לקצה החיצוני של המצח שלך לאורך קו השיער ימזער את אשליית הבליטה של המצח. אם יש לך אף רחב, צללית לצד גשר האף שלך החל מהגבות הפנימיות יעניק אשליה של אף צר יותר. אם את מעוניינת בלחיים גבוהות יותר, החלי צללית מעל עצם הלחי עד לצדדי הרקה. אור וצל לקווי מתאר הפנים שלך יכולים גם לעשות פלאים על העיניים שלך ולהבליט אותם, במידה ואת מרגישה שהעיניים שלך שקועות מדי. ישנן עוד הרבה טכניקות שונות לשינוי צורת פנים, התייעצי עם קוסמטיקאית בוגרת קורס איפור מקצועי.