בין אם את מעצבת את הגבות שלך בפעם הראשונה או כבר עשית עיצוב גבות כמה פעמים אך לא היית מרוצה מהתוצאה, חשוב שתדעי כל מה שאת יכולה על עיצוב גבות. אם לא עברת לימודי עיצוב גבות בצפון, את חייבת לדעת לפחות את הבסיס של עיצוב גבות לפני שתנסי עוד פעם.

קביעת צורת הגבה לפני עיצוב גבות

בכל קורס עיצוב גבות עובדים דבר ראשון על לקבוע את צורת הגבות או "יחס הזהב" של עיצוב גבות. זה עניין מאוד פשוט, כל מה שצריך לעשות זה לפעול לפי שלושה שלבים פשוטים לקביעת צורת הגבה שיעזרו לך לקבוע את צורת הגבה הכי טובה בשבילך:

  • תחילת הגבה – זוהי תחילתה של הגבה שלך שהכי קרובה לאף שלך (החלק הפנימי של הגבה). את רוצה שהגבה שלך תתחיל בקו אנכי עם הנחיר של אותו צד. הדרך הכי טובה היא להחזיק עיפרון אנכי כנגד גשר האף שלך, שבו הנחיר שלך רק מתחיל, וזה המקום שבו הגבה שלך צריכה להתחיל ממנו. טיפ מצוין שמשתמש בו כל בוגר קורס עיצוב גבות הוא להשתמש בעיפרון גבות, עם הקצה כלפי מעלה, ואז את יכולה בעדינות ללחוץ עם העיפרון על העור ולציין את המקום שבו צריכה להתחיל הגבה.
  • קשת הגבה – הקשת היא החלק החשוב ביותר של הגבה, כי היא משפיע הכי הרבה על נראות הגבה. לכן, זה חיוני לברר איפה הוא שיא הגבה. גם כאן אנו ניקח את הנחיר כנקודת ייחוס. יש צורך להעביר קו ישיר מהנחיר דרך העין, שיעבור בדיוק במרכזו של האישון, המקום שהקו הישיר פוגש את הגבה הוא המקום ששם אמור להיות שיא הקשת של הגבה. גם כאן אפשר לעשות זאת בקלות עם עיפרון גבות בקו ישיר ולסמן את המקום בגבה. לאחר שסימנתם איפה צריכה הקשת להיות בשיאה כאשר תעשו עיצוב גבות אתם תעשו זאת בזריזות.
  • סוף הגבה – אנחנו צריכים שהגבה תסתיים בצורה מושלמת עם העין ולא להימשך מעבר, זה מעניק מראה לא אסתטי. גם כאן הטכניקה מאוד דומה. לוקחים קו ישר מהנחיר החיצוני, אף הפעם, במקום להעביר את הקו הישר דרך האישון יש להעביר את הקו הישר בדיוק בנקודה שהעין מסתיימת. המקום שהקו הישר פוגש את הגבה הוא המקום שבו יהיה נקודת סוף הגבה.

לאחר שסימנת את שלושת הנקודות הללו את יודעת את הצורה שהגבה שלך צריך לקחת כאשר תעשי עיצוב גבות. ואז כאשר מבצעים עיצוב גבות דרך שלוש הנקודות הבסיס הללו את מבטיחה לעצמך שלא תעצבי את הגבות בצורה הלא נכונה.

עיצוב גבות – מה עכשיו?

אם גילית שהגבה עוברת את ההתחלה, הסוף או הקשת, זה הזמן להוריד את השערות המיותרות, ממש לעשות עיצוב גבות. אם גילית שכבר מרטת או עשית שעווה יותר מדי, את צריכה לתת לאזורים הללו לגדול מחדש. בינתיים את יכולה להשתמש בעיפרון גבות למילוי הגבות. חשוב שכאשר את מבצעת לעצמך עיצוב גבות, ולא בחרת ללכת אל אשת מקצוע שסיימה לימודי עיצוב גבות בצפון, שתקפידי לא למרוט או לבצע שעווה מעבר לשלוש הנקודות ייחוס שהגדרת. בנוסף, לוודא שאת סימטרית בין שתי הגבות מבחינת הנקודות, להקפיד לא לקבוע נקודות שונות בכל גבה. גם תוך כדי עיצוב גבות לשים לב כל הזמן שהגבות שוות. אם את ממלאת את הגבות עד שההשערות באזורים החסרים יגדלו, לשים לב שאת לא ממלאת בעיפרון כהה מדי מהצבע של השערות.

מומלץ לבצע עיצוב גבות אצל אשת מקצוע

הראינו כאן כיצד ניתן לקבוע את הבסיס של עיצוב גבות ומהם סדר הפעולות לביצוע עיצוב גבות, אך נבהיר, שעל מנת לקבל עיצוב גבות כמו שצריך, מומלץ לקחת בעלת מקצוע בוגרת קורס עיצוב גבות שגם תקבע לכם את הנקודות ייחוס לפני עיצוב גבות וגם תבצע לכם עיצוב גבות בצורה מקצועית.