כולנו רוצות שיהיה לנו ריסים ארוכים וטבעיים, אך לצערן של נשים רבות לא כולן בורכו בריסים טבעיים ארוכים ויפים. עם זאת, תחום הטיפוח והיופי מצא פתרון לאותן נשים על ידי ביצוע הארכת ריסים טבעית עם תוספות ריסים סינטטיים.

אם בעבר רק נשים אמידות היו יכולות להרשות לעצמן לבצע הארכת ריסים, היום כאשר מלמדים קורס שזירת ריסים בבתי ספר לטיפוח בכל הארץ, יש יותר בעלות מקצוע לשזירת ריסים מלאכותיים שנראים טבעיים והעניין הרבה יותר נגיש לכולן.

הארכת ריסים באופן טבעי צריכה להתבצע על ידי בעל או בעלת הכשרה מתאימה

ישנם כמה וכמה סיפורי זוועות מנשים שביצעו הארכת ריסים או הלחמת ריסים והתוצאה לא יצאה טבעית בכלל. לכן חשוב, שבכדי שלא נקבל עבודה כושלת של הלחמת ריסים חשוב לעשות שיעורי הבית בנוגע לתהליך הארכת הריסים ולקבל יישום של הארכת ריסים רק מאשת מקצוע שהשלימה בבית ספר לטיפוח ויופי מוכר קורס הלחמת ריסים.

הארכת ריסים טבעית יכולה להיות קצת מרתיעה לנשים מסוימות, אך כאשר הארכה זו נעשה בצורה נכונה היא יכולה לגרום לריסים שלך, ובכלל למראה הפנים שלך, להיראות מדהים. גם בימי האיפור העצלים ביותר שלך או ביום שיער רע, את עדיין תראי מדהים בגלל שהריסים שלך יתפסו את רוב תשומת הלב ויעניקו לך את התוספת יופי מטופח.

מה כדאי לדעת על הארכת ריסים טבעית?

תמיד מומלץ לדעת עוד ולהכיר מקרוב את הנושא, גם אם אתן מקבלות טיפול מבעלת מקצוע שאתן סומכות עליה ובעלת תואר של קורס שזירת ריסים מבית ספר לטיפוח ויופי. ככל שתדעו יותר על התהליך של הארכת ריסים טבעית, זה יעזור לכן לא לפחד מהתהליך ולהבין את התוספת שהוא מעניק למראה שלך. ישנם מספר דגשים שמומלץ לדעת כשרוצים לעשות הארכת ריסים בשיטה הטבעית:

  • דעי את האפשרויות שלך – אם החלטת לבצע הארכת ריסים כדאי שתדעי שקיימת אפשרות של שזירת ריסים והלחמת ריסים את יכולה לקבל. יש מגוון רחב של ריסים לשזירה, וכל הרחבה מעניקה לך פתרון אחר ומראה אחר. יש תוספות ריסים שמעוקלות יותר מאחרות, יש הארכות ריסים יותר מעוקלות רק בקצה ועוד סגנונות רבים. חשוב שתדעי מהם האפשרויות שלך וביחד עם המומחית המבצעת לבחור את תוספת הריסים הכי נכונה בשבילך. למשל, יש הארכת ריסים עם יותר נפח, לקבלת מראה דומיננטי יותר, ולעומת זאת יש הארכת ריסים טבעית עדינה יותר, למראה טבעי יותר. הכול תלוי במטרה של המראה שאת שואפת להשיג ואת צריכה להכיר את כל האפשרויות העומדות בפנייך. למשל אם את לקרת יציאה בערב לאירוע כלשהו, ובחרת לעשות תסרוקת ערב מרשימה, חשבו שתהיה התאמה בין הריסים לבין התסרוקת מבחינת המראה והנפח.
  • הארכת ריסים מצריכה תחזוקה – חשוב להבין שאם החלטת לבצע הארכת ריסים ואת רוצה שהמראה שלך יישמר איכותי לאורך זמן, יש לבצע תחזוקה אחד לשבועיים עד שלוש שבועות. מילוי ריסים או הארכת ריסים באופן טבעי עם הזמן דוהים ומחליקים החוצה. הארכת ריסים טבעית מודבקת על הריסים הטבעיים שלך, ריסים אלו גדלים עם הזמן ולכן הארכת הריסים מצריכה תחזוקה. קבלת ריסים ארוכים טבעיים מצריכה את ההתמדה שלך, אם את רוצה את המראה המושלם של הריסים את צריכה לדאוג לטפח את זה.
  • לשאול במהלך התהליך אף פעם לא מזיק – אם כל זה נשמע לך מבלבל, זה בגלל שהתהליך של הארכת ריסים באופן טבעי הוא בעצם עולם שלם בפני עצמו של טיפוח. הדבר הטוב ביותר שאת יכולה לעשות הוא להתייעץ עם בוגרות קורס הלחמת ריסים או לקחת בעצמך קורס שזירת ריסים. בקרי בכמה מכוני יופי ובקשי לראות תיק עבודות לפני שאת מתחילה בתהליך של הארכת ריסים טבעית. בנוסף, אם יש לכן עדיין שאלות זה אף פעם לא מאוחר לשאול ולהתייעץ עוד פעם, גם אם כבר בחרת סגנון ריסים, תמיד יש מקום לשינויים.