בתחום היופי והטיפוח אנו כל הזמן מנסות לשפר את המראה, שאנו נולדו אליו. לפעמים אנחנו רוצות שפתיים עבות יותר, או עור מבריק יותר ולפעמים אנו רוצות ריסים ארוכים יותר. בעולם היופי, שימוש בעזרים מתקדמים הוא עניין שכיח ומבורך, וכך גם בהשגת הארכת ריסים עם שזירת ריסים. ניתן לקבל ריסים ארוכים ומלאים יותר על ידי שזירת ריסים, בליווי בוגרת קורס שזירת ריסים, ואף אחד לא ידע את ההבדל.

הארכת ריסים היא הפעולה המבוקשת ביותר בתחום היופי

לא סתם הרבה מכוני יופי זקוקים לבוגרות קורס הלחמת ריסים. המודעות להשגת ריסים ארוכים יותר גוברת אצל כל הנשים, ואם תשאלו את מרבית הנשים הם יגידו לכם שללא מסקרה הם לא יכולות לעבור את היום. נשים יודעות שריסים ארוכים הן משהו שיש לעבוד בשבילו, לכן, הפתרון של הארכת ריסים מאוד מבוקש. בשנים האחרונות, גדל הביקוש במכוני היופי ויותר מכוני יופי מעסיקים בוגרות קורס שזירת ריסים ומציעות את השירות של הארכת ריסים מלאכותיים.

הארכת ריסים עם שזירת ריסים מוסיפה זוהר מידי, גורמת להרחיב את המראה של עיניים קטנות, גורמת לך להיראות צעירה יותר ופחות עייפה. שזירת ריסים עם ריסים מלאכותיים מאוד פופולארית בקרב מפורסמות ודוגמניות, אז למה שלא גם אנחנו נבצע הארכת ריסים בעזרת שזירת ריסים.

איך להחיל ריסים מלאכותיים ?

מומלץ להשתמש בשירותיה של בוגרת קורס שזירת ריסים, אך בהחלט ניתן לבצע שזירת ריסים מלאכותיים לבד. עושים זאת על ידי מספר שלבים:

  1. יש להסיר את הריסים מהחבילה שלהם ולהחזיק אותם נגד העיניים ולמדוד אותם נגד האורך של קו הריסים הטבעיים שלך. ריסים מלאכותיים לעתים קרובות מגיעים בחבילה באורך שהוא יותר ממה שהעיניים שלך זקוקות להן. כדי תמיד לשים לב לזה ולחתוך את הרצועות כדי שיתאימו. אם תלחימו ריסים באורך גדול מדי הם יגררו את העיניים שלך למטה, מה שגורם להשפעה הפוכה ממה שאנו רוצות להשיג עם הארכת ריסים.
  2. עכשיו יש להלחים את הריסים בשתי אפשרויות: או שמחילים דבק לכל אורכו של הבסיס של הריסים מלאכותיים או, בעזרת מברשת, מחילים נקודות מקום מסוימות של דבק לאורך הקו הטבעי של הריסים. חשוב לחכות 30 שניות בערך, בכדי לתת לדבק להתבסס על העפעפיים לפני החלת הריסים המלאכותיות.
  3. בעזרת פינצטה, יש להחזיק את הריסים המלאכותיים במרכז רצועת הריסים, ואז למקם אותו במרכזם של הריסים הטבעיים שלך. לאחר מכן, שוב באמצעות פינצטה, לדחוף את רצועת הריסים המלאכותיים בצד הפנימי של העפעף, ואחרי זה אותו דבר בצד החיצוני. שימוש בטכניקה "צביטה-ודחיפה" עם פינצטה זה הדרך הכי נכונה. לצבוט יחד את הריסים הטבעיים והריסים המלאכותיים, ולאחר מכן לדחוף את הריסים המלאכותיים לאותו כיוון של העפעפיים הטבעיים.
  4. ניתן להוסיף אייליינר במידת צורך, או מסקרה, אבל צריך יישום זהיר. בעיקרון עם ריסים מלאכותיים לא צריך איפור נוסף, כי הריסים המלאכותיים מעניקים מראה ארוך ועבה.

למה חשוב לבצע הארכת ריסים אצל בעלת מקצוע בוגרת קורס הלחמת ריסים ?

הארכת ריסים בעזרת שזירת ריסים היא לא תהליך מסובך, אך כן יכול ליצור בעיות אם לא עושים אותו בצורה מקצועית. אבק ולכלוך יכול להיספג בעין כאשר ההדבקה של הריסים המלאכותיים לא מבוצעת כראוי. אנו מתעסקים באזור רגיש לאלרגיות ואבק כמו עיניים, ובהתחשב בכך שריסים מלאכותיים מחזיקים כחודש, מומלץ לבצע שזירת ריסים אצל בוגרת קורס שזירת ריסים להבטחת איכות הארכת ריסים גבוהה למשך כל הזמן שאנו עם שזירת ריסים. בעצם, כמו שלא מומלץ לבצע גבות עצמאית אלא אצל בוגרת קורס עיצוב גבות, כך גם מומלץ לבצע שזירת ריסים אצל בוגרת קורס שזירת ריסים.