אחרי שבחרת את שמלת החתונה, סגנון עיצוב שיער הכלה ומראה איפור הכלה שלך הגיע הזמן גם לבחור מניקור לחתונה. הנה כמה דגשים חשובים לגבי בחירת מניקור החתונה מבוגרי לימודי מניקור פדיקור בצפון.

רוב הסיכויים שבחירת מניקור החתונה שלך יהיה בין הדברים האחרונים שאת תחשבי עליהם שאת בונה את מראה הכלה לחתונה שלך, כנראה הרבה אחרי המחשבה על שמלות כלה ואיפור כלה, אבל הוא לא משהו שצריך להתעלם ממנו בכלל. אף מראה של כלה לא מושלם בלי מניקור איכותי בציפורניים שמשלים את המראה שבנית עד לפרט האחרון.

הציפורניים שלך צריכות להיראות הכי טוב שהן נראות ביום החתונה שלך, ולכן חשוב שתשקיעי קצת זמן בבחירה נכונה של מניקור לחתונה. הנה מספר דגשים ממומחים שסיימו לימודי מניקור פדיקור בצפון על המניקור לקראת החתונה.

בדקי מספר סגנונות מניקור לחתונה

כמו שאת הולכת למדוד מספר שמלות כלה לקראת החתונה כך את צריכה לנסות מספר סגנונות מניקור ליום החתונה שלך. את צריכה לנסות וליישם מניקור עדין בצבע שתואם את צבע הלבן של השמלה, לנסות מראה נועז במיוחד שמעניק ניגודיות ואז בהתאם להחליט איפה על הסקאלה את רוצה להיות עם מראה המניקור בחתונה שלך. האפשרויות הן כמעט בלתי נגמרות מבחינת הסגנונות ועיצובים שאת יכולה ליישם במניקור של החתונה, אבל כדאי לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות:

  • יש צבעים של מניקור שהולכים טוב יותר עם גוון העור שלך, את בטח כבר מכירה אותם, אז על תנסי סגנונות מניקור שאת יודעת שלא מתאים לך. יום החתונה שלך זה לא המקום לנסות דברים חדשים, אלא ללכת על הדברים שעובדים.
  • להשיג התאמה של המניקור לצבע שמלת הכלה מומלץ ביותר אם את הולכת על מראה הכלה הסימטרי והשלם. אם את לא רוצה את לא חייבת לעשות מניקור נועז.
  • מהו סגנון האירוע? האם מדובר על חתונת חורף או חתונת קיץ? הרי לכל עונה יש את הצבעים המחמיאים לה ביותר, אז מומלץ להתאים את הצבעים לעונה. צבעים קרים ובהירים לקיץ וצבעים חמים וכהים לחורף.

את צריכה להתחיל לבדוק צבעים וסגנונות של מניקור אחרי שבחרת את שמלת הכלה שלך, את נעלי החתונה והאקססוריז השונים. כדאי לתת לעצמך מרווח זמן של חודשיים לפחות מיום החתונה בכדי להחליט על מניקור חתונה.

שקלי בניית ציפורניים במקום לק רגיל

אל תשכחי שבמהלך יום החתונה את תהיה מאוד פעילה עם הידיים, בן אם זה בזמן הצילומים בבוקר החתונה או בין אם זה ללחוץ ידיים לכל האורחים. אם את מפחדת שלק מניקור החתונה ירד במהירות אז את יכולה לשקול לעשות בניית ציפורניים עם ג'ל בליווי של קוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון או לימודי מניקור פדיקור בצפון כשבועיים לפני החתונה. זה ישמור לך על הלק ואת תוכלי להיות בטוחה שמראה ציפורניים שלך יהיה שלם לא משנה מה יקרה ביום החתונה.

קחי 3 בקבוקים של לק מניקור החתונה ליתר ביטחון

אם החלטת על צבע מסוים למניקור, וזה לא משנה אם זה לק רגיל או ג'ל בניית ציפורניים, אנו ממליצים להצטייד בלפחות שלושה בקבוקים מאותו לק ליתר ביטחון. לק אחד את כמובן הולכת להשתמש בבדיקה של הצבע, לק שני את הולכת להשתמש ביישום מניקור החתונה עצמו ועוד לק כדאי להחזיק קרוב אלייך ביום החתונה למקרה וצריך לבצע תיקונים.

אל תשכחי את הציפורניים ברגליים

דיברנו עד עכשיו על מניקור החתונה אבל חשוב גם להזכיר את הפדיקור של החתונה. אם יש לך נעליי חתונה פתוחות את חייבת להתאים את צבע הפדיקור לצבע המניקור. אם את הולכת ללבוש נעלי חתונה סגורות אז פחות חשוב לשמור על התאמה, למרות שזה בהחלט יכול להיות נחמד במידה ותחליטי פתאום לחלוץ נעליים ברחבת הריקודים, אבל זאת לא חובה. מה שכן מומלץ שתבקרי פדיקוריסטית שתטפל לך בציפורניים בכדי שלא תסבלי מכאב בתוך הנעליים ביום החתונה.