ג'ל בניית ציפורניים הוא ג'ל שמיוצר במיוחד להשגת עיצובים מורכבים יותר על הציפורניים. אם את רוצה לדעת לבנות עיצוב ציפורניים כמו קוסמטיקאית שלמדה קורס בניית ציפורניים בצפון אז חייבת לדעת מה מסבירים על ג'ל לבניית ציפורניים בבתי הספר לטיפוח ויופי.

ג'ל בניית ציפורניים הוא לק אשר שונה מלק המניקור הפשוט או מג'ל אקריליק אבקתי. הג'ל מתאים לבניית ציפורניים כי הוא מעניק שכבה נוספת לציפורן שמאריכה אותה ומעבה אותה, והוא לא רק נותן שכבת הגנה פשוטה כמו ג'ל אקרילי או לק פשוט. בכדי להשיג את הבנייה שמעניק ג'ל הציפורניים יש למרוח את הג'ל על הציפורן ולייבשו תחת מנורת UVLED. אך לפני שאת הולכת לקות ג'ל בניית ציפורניים ומנורת UVLED, חשוב שתדעי כמה דברים חשובים על הג'ל הזה.

ג'ל בניית ציפורניים מחזיק עד כחודש

ג'ל טוב ואיכותי יכול להחזיק עד חודש בלי בעיות, ג'לים פחות טובים יחזיקו שבועיים עד שלושה. זה אומר שכאשר את מבצעת את בניית הציפורניים אצל הקוסמטיקאית מומלץ כבר לקבוע פגישה לחודש קדימה בכדי להסיר ולבצע בנייה מחדש.

ג'ל בניית ציפורניים יכול להחליש לך את הציפורניים

הרבה נשים מתלוננות שהציפורניים שלהן נפגמות ונעשות חלשות יותר (נשברות לעיתים קרובות) לאחר שהם התחילו להשתמש בג'ל לבניית ציפורניים. זה בעיקרון ענייך ידוע, אך גם חשוב לקחת בחשבון שלרוב זה נובע מהסרה לא נכונה של הג'ל ופחות מהחומרים שנמצאים בג'ל בניית הציפורנים. זה מאוד דומה לבעיות שיש לנשים רבות שהן מבצעות הארכת ריסים בעזרת שזירת ריסים, הריסים הטבעיים יכולים להיתלש אם לא מורידים נכונה את השזירה. את חייבת להיות זהירה שאת מסירה את ג'ל בניית הציפורניים.

יש דרכים להסרת ג'ל בניית ציפורניים מבלי לפגוע בציפורן

הדרך הטובה ביותר לשמור על הציפורן במהלך הסרה של ג'ל בניית ציפורניים היא ללכת למכון קוסמטיקה טוב ולתת למישהי שעברה קורס בניית ציפורניים להסיר את הג'ל בבטחה. אבל גם אם את לא רוצה ללכת למישהי מקצועית בכדי להסיר את הבנייה את יכולה עדיין להיות מאוד זהירה שאת מסירה את הבנייה בעצמך בבית. וודאי להשתמש באצטון או מסיר ג'ל בניית ציפורניים איכותי ומומלץ, את יכולה למצוא מסיר איכותי בכל מקום רציני שמוכר קוסמטיקה. יש לבצע את ההסרה עם החומר בצורה חלשה בלי להפעיל לחץ כבד מדי, גם אם זה ייקח לך עוד כמה דקות נוספות זה עדיף מאשר לפגוע בציפורניים. כאשר הג'ל מתפורר ונעשה רך, אז את יכולה להתחיל לשייף את השאריות הקשות יותר, וגם פה בזהירות מבלי לשרוט את השכבה העליונה של הציפורן.

קרינת UV יכולה להיות מסוכנת לבריאות

זה ידוע שחשיפה לקרני UV יכולה לפגוע בעור, בין אם זה רק לייבש אותו או בין אם זה מעבר לכך. האורות שעוזרים לג'ל בניית הציפורניים הן אורות UV, אז כדאי לצמצם את החשיפה שלך לאורות הללו. מומלץ לבצע בניית ציפורניים רק אחת לחודש, ולא לשנות את הבנייה כל כמה ימים בכדי לצמצם את הקרינה של קרני האולטרה סגול. אם קנית מנורה שכזאת ואת עושה בניית ציפורניים בבית, כדאי שלא תבלי זמן רב מתחת למנורה שאת מייבשת את הציפורניים, את לא צריכה יותר מ15-30 שניות.

לא כל ערכות בניית הציפורניים הביתיות טובות

לנשים שרוצות לחסוך קצת על ביקור קוסמטיקאית שעברה קורס בניית ציפורניים בצפון, יש את האפשרות לקנות ערכות בניית ציפורניים ביתיות. הערכות הללו באות עם מנורת UV, ג'ל בניית ציפורניים וכלים נוספים שמסייעים לבנייה. חשוב שתפנימי שכמו בכל מוצרי הקוסמטיקה הקיימים בשוק, לא כולם באותה רמה. את חייבת לעשות בדיקה לגבי הנושא של ערכות בניית הציפורניים לפני שאת קונה ערכה כלשהי. בדקי באינטרנט המלצות גולשים וביקורות לפני שאת מוציא כסף או שהבחירה בערכת בניית ציפורניים ביתית זולה תעלה לך ביוקר.