אומנות בניית הציפורניים יכולה להיראות מסובכת כאשר את רואה את הבנייה הגמורה, ובהחלט ישנם מקרים בהם זה נכון, אך לרוב מדובר על בנייה פשוטה שכל אחת יכולה לבצע. ישנן מגוון רחב של דפוסי בניית ציפורניים שלא צריך להשלים קורס בניית ציפורניים בצפון בכדי לבצעם. עם הדרכת בניית ציפורניים צעד אחר צעד את יכולה לבצע בעצמך בניית ציפורניים פשוטה למראה מרשים ביום יום.

את יכולה להיות יצירתית מאוד בסגנון בניית הציפורניים שלך, ועם קצת הכוונה תוכלי לבצע מגוון רחב של סגנונות. נציג לך 3 הדרכות של בניית ציפורניים צעד אחר צעד נפוצות שיעזרו לך להתחיל לבנות את הניסיון שלך בביצוע בניית ציפורניים.

  1. ציפורני חצי ירח

בניית ציפורניים בצורת חצי ירח היא בניית ציפורניים במראה רטרו שכל כך קל לעשות. חצי ירח היא בניית הציפורניים עתיקה שהגיע מהמסורת היפנית, והיא שומרת על המראה הרטרו בעוד שעדיין מחזיקה כנגד הסגנונות של היום. על מנת לבצע את בניית הציפורניים של החצי ירח יש להתחיל עם ציפורן יבשה, כאשר מדביקים מדבקה מעוגלת על הצד של הציפורן הקרוב יותר לאצבע. מיישמים לק על הצד של הציפורן הרחוק מהאצבע, ואז אנו מקבלים מראה של חצי ירח על הציפורן כאשר המדבקה עוזרת לנו לשמור על עיגול מושלם. ניתן גם לבצע יישום של צבע לק לפני הנחת המדבקה על מנת לקבל בניית ציפורניים של 2 גוונים ביחד, רק חשוב להתאים בין הצבעים ולוודא שהם מחמיאים אחד לשני.

  1. דפוס נקודות

בניית ציפורניים בדפוס נקודות היא בניית ציפורניים שצריכה להיות בכל ארסנל של כל אישה. דפוס של נקודות מעניק מראה בולט שקופץ לעין, אין ספק שעם נקודות או דפוסים דומים הציפורניים שלך יקבלו הרבה תשומת לב. דבר ראשון יש ליישם לק בסיס שיהווה את הצבע הבסיס לציפורן, לא מומלץ לבצע נקודות על הצבע הטבעי של הציפורניים כי זה נראה זול ולא מחמיא. לאחר מכן לוקחים כלי ניקוד של בניית ציפורניים, שהוא מאוד קל לשימוש ולא עולה הרבה, וטובלים אותו בצבע הלק הרצוי של הנקודות. עם כלי הניקוד הטבול טופחים קלות על הציפורן בכמה מקומות אסטרטגיים לקבלת מראה נקודות על הציפורניים. אם אין לך כלי נקודות לבניית ציפורניים את יכולה להשתמש בסיכת משרד, זה עושה את העבודה. עם אותה בניית ציפורניים צעד אחר צעד אפשר לבצע מגוון רחב של דפוסים כמו פרחים או עיגולים, אך לרוב בשביל זה תצטרכי ללכת למישהי שלמדה קורס בניית ציפורניים בצפון.

  1. בניית ציפורניים עם נצנצים

בניית ציפורניים עם נצנצים מעניקה מראה שתופס הרבה מאוד תשומת לב, ניתן הרבה פעמים לראות בניית ציפורניים עם נצנצים כהשלמה למראה איפור ערב עם נצנצים.  תחילה גם כאן נשים בסיס לק, אך בשונה מבניית ציפורניים עם נקודות מומלץ לשים מספר שכבות של לק למראה מלא יותר. לאחר שכבת הבסיס מניחים מספר קטן של נצנצים ועוברים עליהם עם שכבת לק דקה שתהדק אותם לציפורן. על הפעולה הזאת את חוזרת כמה פעמים עד שאת מרוצה ממראה בניית הציפורניים שלך. בניית ציפורניים עם נצנצים לא מסובכת לביצוע, אבל חשוב לדעת שבכל קורס בניית ציפורניים בצפון מזהירים את הסטודנטיות לשים לב לא לעשות יותר מדי שימוש בנצנצים עד למצב שבניית הציפורניים מוגזמת ולא שומרת על מראה מקצועי.

אמנות בניית הציפורניים היא דרך נפלאה להיות יצירתית, ואנו יודעים עד כמה זה ממכר. אם הצלחת לבצע חלק מסגנונות בניית הציפורניים שהצגנו פה ואת מעוניינת ללמוד עוד, אנו ממליצים על השתתפות בקורס בניית ציפורניים בצפון בכדי להעשיר את הידע שלך בנושא.