בניית ציפורניים בהשריה בתוך ג'ל הנה אחת מטכניקות בניית הציפורניים המרכזיות הנלמדות בכל קורס בניית ציפורניים בצפון ומבוצעות במכוני קוסמטיקה שונים בצפון. בניית ציפורניים עם השריה בג'ל גם מכונה בניית ציפורניים עדינה, מכיוון שהתהליך עצמו מאוד עדין והבניה עצמה מעניקה הרגשה הרבה יותר "רכה" ביחס לטכניקות בניית הציפורניים האחרות.

איך פועלת בניית ציפורניים עדינה?

בניית ציפורניים זו הנה בניית ציפורניים שבה משרים את הציפורניים בג'ל לק למספר דקות ואז מעמידים את הציפורניים מתחת לאור אולטרה סגול (UV) אשר מייבש את אותו לק על הציפורניים. את התהליך הזה של בניית ציפורניים עדינה מבצעים מספר פעמים עד שמקבלים מספר שכבות של ג'ל למראה בניית ציפורניים עדין. התהליך עצמו מאוד נוח לביצוע, אם מבצעת אותו קוסמטיקאית שעברה הכשרה של קורס בניית ציפורניים, והוא הרבה יותר נוח מטכניקות אחרות של בניית ציפורניים שמצריכות עבודה רבה על עיצוב הציפורן.

בניית ציפורניים עדינה משמע הורדת הבנייה בצורה עדינה יותר

ההבדל הגדול ביותר בין בניית ציפורניים עדינה לבין בניית ציפורניים מסורתית או בניית ציפורניים בתלת מימד הוא, כאשר מגיעים להסרה של הבניה מהציפורניים. בעוד שבניית ציפורניים מסורתית מצריכה פירוק מאוד נוקשה ופולשני של הציפורן, מה שיכול להוביל לפגיעה בציפורניים וקושי לבצע בניות ציפורניים נוספות בעתיד. כאשר משרים את הציפורנים בג'ל הציפורניים ונותנים לג'ל את הזמן להתייבש על הציפורן (עם זירוז הזמן בעזרת קרני האולטרה סגול) הבניה עצמה תהיה הרבה יותר עדינה ויותר קלה להורדה. הסיבה לכך נעוצה בחולשה היחסית של הג'ל לציפורניים בהשוואה לטכניקות בניית ציפורניים אחרות. בדומה להלחמת ושזירת ריסים טבעיים, גם כאן כל קורס בניית ציפורניים בצפון מדגיש שבניית ציפורניים עדינה מהווה פתרון מושלם לנשים שרוצות לבצע הורדת בניית ציפורניים בכמה שפחות סיבוך.

היתרונות השונים בביצוע בניית ציפורניים עדינה

בכל קורס בניית ציפורניים בצפון מלמדים שלביצוע בניית ציפורניים בהשריה בג'ל יש מספר יתרונות שהופכים את טכניקת בניית הציפורניים העדינה לאטרקטיבית עבור נשים רבות. להלן מספר יתרונות של בניית ציפורניים עדינה שכדאי להכיר:

  1. כפי שכבר ציינו, בניית ציפורניים עדינה הרבה יותר קלה ומהירה להסרה, והיא אינה פוגעת בשום אופן בציפורן בעת ההסרה. למהירות הסרה ושמירה על חוזק הציפורניים לאורך זמן מומלץ ללכת על טכניקת בניית ציפורניים זאת.
  2. בניית ציפורניים עדינה בעצם מחזיקה יותר זמן על הציפורנים בהשוואה לבניית ציפורניים בתלת מימד. בניית ציפורניים עם השריה בג'ל יכולה להחזיק עד שלוש שבועות, בעוד בניית ציפורנים בתלת מימד יכולה להתפרק תוך מספר ימים. עם זאת יש לציין שבניית ציפורניים מסורתית יכולה להחזיר עד כחודש.
  3. בניית ציפורניים עדינה גוזלת הרבה פחות זמן להתייבש בהשוואה לבניית ציפורניים מסורתית, מכיוון שמשתמשים באור אולטרה סגול לייבש את שכבות הג'ל תוך כמה דקות. במקום לבזבז שעות במכון הקוסמטיקה עד שהבניית הציפורניים המסורתית מתייבשת אפשר לבצע בניית ציפורניים עדינה בפחות מחצי שעה.

4. בניית ציפורניים עדינה יכולה להיות מוסרת בצורה די מהירה, וזה יתרון למי שחייבת לשנות את צבע הציפורניים שלה במהירות. נניח למשל את מוזמנת לאירוע וצבע בניית הציפורניים העדינה לא מתאים לשמלה, אין בעיה, אפשר להסיר בקלות ובמהירות את הבניה וליישם את צבע הלק הרצוי. עוד בזאת, במידה וקיימת בעיה בציפורן, כמו ציפורן חודרנית או צורך לקצץ את הציפורן במהירות, זה תמיד טוב שאפשר מהר להסיר את בניית הציפורניים. נציין שחשוב מאוד במידה ויש צורך לבצע הסרה של בניית ציפורניים כתוצאה מבעיה רפואית, לפנות לבעלת הכשרה של קורס בניית ציפורניים כדי לא לעשות נזק נוסף.