לכל אחת מגיע ציפורניים מרשימות שתופסות תשומת לב, ולא, אנו לא חייבות לעבור קורס בניית ציפורניים בצפון בכדי לבצע זאת. בנוגע לנושא של בניית ציפורנים לנערות צעירות, לא תמיד ההורים מרשים להם להשקיע יותר מדי במראה הציפורניים. אך כן ישנם כמה דפוסים פשוטים של בניית ציפורניים שנערות יכולות לבצע בעצמם בכדי להשיג מראה משודרג לציפורניים שגם ההורים יסכימו אליהם.

אז אם ההורים שלך מוכנים שתשקיעי בתספורת אצל מעצב שיער מקצועי, מוכנים שתלכי לקוסמטיקאית שהשלימה לימודי עיצוב גבות בצפון, אך עדיין לא מרשים לך ללכת לקוסמטיקאית שמבצעת בניית ציפורניים, אל דאגה. להלן הדרכה כיצד לבצע 4 דפוסים פשוטים אך מרשימים של בניית ציפורניים לנערות:

פרנץ צרפתי

כאשר זה מגיע לדפוסי בניית ציפורניים לנערות ולנשים מכל הגילאים, אין כמו הפרנץ הצרפתי. בניית ציפורניים קלאסית, קלה לביצוע ומספיק מרשימה להתאים גם ליום יום וגם לאירוע. יישום של פרנץ צרפתי מומלץ לבצע מיד לאחר שעושים מניקור פדיקור ביתי, כי אז כבר מיישמים לק שקוף שמעניק לציפורניים מראה מבריק וטבעי. לאחר מכן ניקח מדבקות עגולות (אפשר לקחת מדבקות עגולות של קלסר) ונדביק על החלק התחתון של כל הציפורן, כך שאנו מסתירים בעזרת המדבקה אזור חצי מעוגל בבסיס הציפורניים. לאחר שכל המדבקות מודבקות חזק, ניישם שכבה דקה של לק על כל הציפורן. צבע הלק לא יצבע את החלק המוסתר במדבקה, כך שברגע שהצבע מתייבש ונוריד את המדבקות נקבל בניית ציפורניים בדפוס של פרנץ צרפתי.

בניית ציפורניים בדפוס פסים

מראה מאוד נפוץ בקרב נערות רבות, והוא מופיע ברשימה של ההמלצות שלנו כי הוא מאוד פשוט לביצוע. תחילה יש לוודא כמו תמיד שהציפורניים נקיות ליישום של בניית הציפורניים, זה החוק הראשון בכל קורס בניית ציפורניים בצפון. בשלב השני לוקחים מדבקה לבנה או סלוטייפ וחותכים 3 פסים דקים עם מספריים. מדביקים את שלושת הפסים הללו על הציפורן במרווחים יחסית קבועים, ומוודאים שהם דבוקים כשורה. לאחר מכן מיישמים שכבה עבה של לק על הציפורן ומחכים שהלק יתייבש. לאחר שהלק יבש, מורידים את המדבקות, ואפשר לראות שקיבלנו דפוס פסים על הציפורן. חוזרים על הפעולה הזאת על כל ציפורן למראה בניית ציפורניים פשוט אך מרשים.

בניית ציפורניים בדפוס של שני צבעים

בניית ציפורניים זו מאפשרת לנו בטכניקה פשוטה יחסית להשיג דפוס על הציפורניים של שני צבעים. תחילה יש לקנות ספוג לבן לבניית ציפורניים, ניתן למצוא את זה בכל חנות קוסמטיקה בעבור כמה שקלים. לוקחים את הספוג וטובלים אותו טיפה במים בכדי שיהיה לח. נבחר שני צבעי לק שנרצה לשלב ביחד, חשוב לוודא שיש התאמה של שני הצבעים הללו, וניישם ישירות על הספוג את 2 הצבעים בכמה שורות אנכיות אחד ליד השני. לאחר שיישמנו את הלק על הספוג, נלחץ עם הספוג על הציפורן במקום שבו הצבעים נפגשים על הספוג, בהתאם לזווית שבה נרצה שהצבעים יהיו מיושמים על הציפורן. קח נקבל בקלות שילוב של שני צבעי לק על כל ציפורן. זאת טכניקה פשוטה יחסית של שימוש בשני צבעי לק, טכניקות מתקדמות יותר נלמדות בכל קורס בניית ציפורניים בצפון.

בניית ציפורניים עם תכשיטי ציפורניים

בניית ציפורניים שמאוד פופולארית בקרב נערות. רוכשים מדבקות ציפורניים שמדמות יהלומים או כל צורה אחרת של תכשיט, מדבקות אלו מותאמות ליישום על הציפורניים. יש ליישם בסיס לק בשכבה מאוד חזקה ולתת לשכבה הזאת להתייבש לגמרי. לאחר מכן יש להניח את תכשיטי הציפורניים במקומות הרצויים, מומלץ לעשות זאת עם פינצטה ובלי להפעיל יותר מדי לחץ. לאחר שווידאנו שהמדבקות יושבות על הציפורן בצורה טובה יש לעבור על הציפורן עם שכבה דקה של לק שקוף., השכבה הדקה תחזק את המדבקות הללו לציפורן למראה אחיד ומושלם.