בנייה של ציפורניים נחשבת כיום לאחת מתחומי טיפוח היופי הכי פופולאריים בישראל, אין כמעט אף אישה שלא מבצעת בניית ציפורניים מפעם לפעם. בניית ציפורניים בצפון באה לידי ביטוי במספר רחב של דרכים, החל מהנוכחות הרבה של מכוני קוסמטיקה בצפון המתמחים בבניית ציפורניים ועד לתחום לימוד בניית הציפורניים דרך קורס בניית ציפורניים בצפון של איציק צורי. אם את מחפשת בניית ציפורניים איכותית, אין כמו אזור הצפון.

לימודי בניית הציפורניים בצפון

מכיוון שבניית ציפורניים היא שירות מאוד פופולארי בתחום הטיפוח והיופי, נשים צעירות רבות שרוצות לבנות לעצמן קריירה בתחום הטיפוח והיופי פונות לקבל הכשרה של לימודי בניית ציפורניים. לנשים צעירות המתגוררות בצפון יש אפשרות להשלים קורס בניית ציפורניים בצפון דרך בית הספר למקצועות היופי של איציק צורי ולהשיג לעצמן הכשרה מקצועית שתאפשר להן לפרנס את עצמן בתחום הטיפוח והיופי. הביקוש לתחום הטיפוח הפופולארי הזה רק צומח וזה הזמן ללמוד כמה שניתן על בניית ציפורניים והטכניקות השונות של טיפוח הציפורניים. בתור בעלת הכשרה בבניית ציפורניים תוכלי להיות מועסקת במכון קוסמטיקה או להציע שירותי בניית ציפורניים בבית הלקוחה.

בניית ציפורניים במכוני קוסמטיקה בצפון

בניית ציפורניים היא צורת טיפוח שמציעה מגוון רחב של יתרונות אסתטיים, בנוסף לשמירה על חוזק ואורך הציפורניים. לבנייה עבור הציפורניים יש יתרונות רבים. ראשית, בניית ציפורניים מחזקת את הציפורן לעמידות רבה יותר לאורך זמן. שנית, הלק והעיצוב של בניית הציפורניים מרשים הרבה יותר מכל עיצוב של מניקור ופדיקור, ולכן רוב מכוני הקוסמטיקה בצפון קודם ממליצים על בניית ציפורניים ולא רק על ביצוע מניקור.

מכוני הקוסמטיקה בצפון מציעים בניית ציפורניים לנשים מכל הגילאים, עבור היום יום ועבור אירוע מיוחד. חשוב להדגיש שבניית ציפורניים יכולה להיות בניה פשוטה או מאוד מורכבת, כאשר הבנייה עצמה משתנה אם היא ליום יום או לאירוע מיוחד. ניתן לבנות את כל שלושת סגנונות בניית הציפורניים בצפון.

סגנונות של בניית ציפורניים בצפון

מכוני הקוסמטיקה באזור הצפון מבצעים את כל סוגי סגנונות העיצוב של בניית הציפורניים, לרבות בניית ציפורניים באקריל. כמובן שהשיטות של בניית הציפורניים בצפון משתכללות במקביל לקדמה הטכנולוגית החדשה, וניתן לקבל בנייה מקצועית אצל כל קוסמטיקאית בעלת הכשרה של קורס בניית ציפורניים בצפון.

אין ספק שסגנון בניית הציפורניים הפופולארי ביותר בצפון הוא בניית ציפורניים באקריל, בנייה באמצעות צבע שמתאים מאוד לבנייה של ציפורניים. אקריל מאוד פופולארי במכוני קוסמטיקה בצפון בגלל שהוא מתייבש מהר לעומת סגנונות אחרים של בניית ציפורניים וגם שומר על עמידות. בעזרת אקריל אפשר להשיג עיצובים מאוד מרשימים של בניית ציפורניים, כמו בניית ציפורניים תלת מימד ושימוש במגוון רחב של צבעים, ולכן הסגנון הזה מאוד פופולארי בצפון.

גם בניית ציפורניים בג'ל מבוצעת בצפון, כי היא עדיין שיטה מאוד פופולארית בקרב נשים ולרבות נערות צעירות. בניית ציפורניים בג'ל מבוצעת על ידי מריחה של חומר ג'ל לציפורניים וייבושו לקבלת הבנייה הרצויה. הטכניקה הזאת מאוד קלה ומהירה יחסית, ולכן יותר קורצת עבור נערות. הבנייה של הציפורניים על ידי הג'ל היא בעלת מראה טבעי יותר שפחות תופס את העין. מגוון רחב של קוסמטיקאיות בצפון מבצעות בניית ציפורניים בג'ל.

בניית ציפורניים בטבילה היא גם שיטת בניית ציפורניים שמבוצעת בהרבה מקומות בצפון. בנייה בעזרת טבילה מתייחסת לטבילה של הציפורניים בדבק מיוחד שעליו מעצבים את דפוס הבנייה של הציפורניים. סגנון זה מורכב לביצוע ולכן מומלץ, כמו בשאר הסגנונות, לבצע בניית שכזאת אך ורק אצל קוסמטיקאית שיש לה הכשרה של קורס בניית ציפורניים.